زمان انتشار: چهارشنبه 18 بهمن 1391 - 15:08
کد خبر : 3675

دیدار چهره به چهره فرماندار و مدیران شفت با مردم دهستان چوبر

جواد شفیعی ثابت در دیدار با مردم مرکز دهستان چوبر :

هر تلاشی را که بتوانیم در جهت خدمت رسانی به مردم انجام دهیم ، خواهیم نمود.


همزمان با فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر ، و از سرگیری دیدار هایی که توسط مسئولین از روستاها انجام می گیرد ، شب گذشته فرماندار و مدیران اجرایی شفت از مردم مرکز دهستان چوبر دیدار و در جهت رفع مشکلات آنها تصمیماتی را اتخاذ نمودند.

به گزارش صبح شفت فرماندار در ابتدای بیانات خود پس از تبریک ایام الله دهه فجر و گرامیداشت 34مین سالگشت پیروزی انقلاب عنوان نمود : به زودی لوله گاز شهری از شهرک صنعتی شفت به سمت دهستان چوبر جایگذاری میشود و مردم دهستان چوبر از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.

جواد شفیعی ثابت شب گذشته در جمع مردم چوبر گفت : ما 50 هزار پروژه داریم که بالغ بر 5 میلیارد تومان میرسد که مردم شفت در دهه فجر عملکرد های شاخص دولت را در بخش کشاورزی و اشتغال در اولویت قرار دارد.

جوانترین فرماندار گیلان در بحث کشاورزی اذعان داشت : وقتی که بنده وارد این شهرستان شدم اشتغال رتبه شانزدهم در استان را داشته است که در آن زمان آخرین شهرستان در بخش اشتغال بود و بعنوان بیکارترین شهرستان شناخته می شد اما با بررسی عملکرد ها رتبه اشتغال در سطح شهرستان به نسبت جمعیت و بودجه بسیار بالا گزارش می شود و هر تلاشی را که بتوانیم در جهت خدمت رسانی به مردم انجام دهیم ، خواهیم نمود.

وی همچنین ضمن اشاره بر اینکه پیمانکار آب دهستان جیرده تعیین شده اظهار داشت : مشکل آب شرب این دهستان حل خواهد شد و جا دارد عرض کنم که امسال بالغ بر 8350 میلیون برای برای کشاورزی اختصاص یافته و انتظار می رود در بخش کشاورزی مشکل سوءی وجود نداشته باشد.


فرماندار از آسفالت این دهستان هم صحبت بعمل آورد و گفت : با اداره راه و شهرسازی صحبت شده و بنا بر این است که سه رشته راه روستایی این دهستان همزمان با آهن کل و کولی سران آسفالت شود .

عالیترین مقام دولت در شهرستان از عملکرد خود در اجرای پروژه پارک جنگلی نیز اظهاراتی را در بین مردم مرکز دهستان چوبر اینگونه اظهار داشت که : امسال ما 40 میلیون اعتبار مصوب کردیم برای این کار و برنامه ریزی های این پروژه نیز صورت گرفته و هماهنگی ها با اداره منابع طبیعی نیز صورت گرفته و ما به زودی اجرای این طرح را در دستور کار خواهیم داشت.

فرماندار شفت پس از اظهار به اینکه با سازمان همیاری شهرداریهای کشور در خصوص گرفتن یک دستگاه ماشین آتش نشانی رایزنی نموده ایم و توافق آن را گرفته ایم همچنین در بخش دیگری از بیانات خود افزود : دهستان چوبر از لحاظ از دهستان های شهرستان شفت توسه نیافته است و فقط نقطه قوت این دهستان، زمین و سالن ورزشی است که سکوی این ورزشگاه در چند روز پیش افتتاح شد و بالغ بر 45 میلیون تومان هزینه شده که در دهستان جیرده و ملاسرا این جایگاه وجود ندارد و به تازگی در دهستان نصیرمحله سالن ورزشی راه اندازی شده است.

شفیعی ثابت در ادامه خبر خوشحال کننده ی برای مردم چوبر نیز داشتند و اینگونه عنوان نمود که : قبل از پایان سال لوله گذاری گاز شهری از شهرک صنعتی به طرف دهستان چوبر جایگذاری میشود که طی پیگیری های شورای اسلامی چوبر و طی مکاتبات بنده با نماینده محترم شهرستان که تاکید کردند تا قبل از سال باید لوله جایگذاری کرد امید واریم این مسئله هرچه سریعتر انجام گیرد.

در پایان سخنرانی های مردم دیدار های چهره به چهره صورت گرفت و مردم در جهت رفع مشکلات به مدیران اجرایی شهرستان ارجاع شدند.


لازم به ذکر است نماینده شفت و فومن در مجلس دعوت بود اما تا پایان مراسم حضور نداشت.

اخبار مرتبط
 1. کل ایران جویبار را پایتخت کشتی ایران میداند نماینده شفت و فومن قائمشهر را!!
 2. گزارش تصویری/ واژگونی پراید به داخل رودخانه در شفت
 3. مشغول بررسی رانش زمین در منطقه هستیم/ روند پیگیری را به اطلاع عموم خواهیم رساند
 4. برخورد با خودرو جوان 36 ساله را در نصیرمحله به کام مرگ کشاند
 5. برای رسیدن تیربرق باید تا ساعت 12صبر می کردیم / نکات ایمنی در استفاده از چوب توسکا لحاظ شد
 6. افتخاری فروشی نیست/ مردم شفت و فومن نیاز به قیم ندارند
 7. با برخورد فیزیکی مخالفم/ عضویت در کمیسیون عمرانی با تاکید رهبری معظم انقلاب بوده است
 8. شرکت تمامی خانوارهای «تانی محله» در سرشماری اینترنتی نفوس مسکن
 9. برای کار سیاسی به احمدسرگوراب نیامده ام/ از عمق محرومیت این بخش باخبرم
 10. خوشحالم که فردی از همین منطقه بخشدار احمدسرگوراب شد/ حرف های زیادی در دل دارم
 11. لزوم توجه به نیروهای بومی در انجام پروژه های شهرستانی
 12. گزارش تصویری/ مراسم تودیع و معارفه بخشدار احمدسرگوراب
 13. بخشدار جدید احمدسرگوراب معارفه شد
 14. آیا رییس اداره محیط زیست شفت در حوادث سال 88 نقش داشته است؟
 15. هرآمدی رفتی در پیش دارد!
 16. بخشدار جدید احمدسرگوراب فردا معارفه می شود
 17. یک خانم نصیر محله ای برنده جایزه سرشماری اینترنتی شد
 18. 6 تن چوب قاچاق در شفت توقيف شد
 19. سرشماری اساس توسعه کشور/ سرشماری رایگان مددجویان در کمیته امداد شفت
 20. رئیس جدید پلیس راهور شهرستان شفت معارفه شد