زمان انتشار: جمعه 13 بهمن 1391 - 19:43
کد خبر : 3603

دومین روز دهه فجر مسئولین شفتی با مردم نصیر محله دیدار کردند


دیدار مسئولین شهرستان شفت با مردم دهستان نصیرمحله به مناسیبت ایام دهه فجر برگزار شد

به گزارش صبح شفت ازدهستان نصیر محله؛ همزمان با دهه فجر  مسئولین شهرستان شفت در مسجد امام حسن مجتبی  (ع) با مردم نصیر محله دیدار کردند .

در ابتدای این مراسم محسن محمدیان رئیس شورای اسلامی ضمن تبریک ایام دهه فجر از همه مسئولین به خاطر حضور در شهرستان تشکر کرده و گفت : نه تنها الان رفت امد به دفتر همه مسئولین برای همه مردم راحت هست بلکه از برکات نظام مقدس اسلامی همین بس که مسئولین خود به دیدار مردم می آیند. ایشان از مسئولین بخصوص  امام جمعه و فرماندار تشکر کرد که برای دیدار به مردم  به این دهستان امده اند.

در این دیدار  که اکثر روسای ادارت و مسئولین شهرستان در آن حضور داشتند  فرماندار شهرستان  طی صحبت های از همه مردم به خاطر حمایت از خدمت گذاران تشکر نموده و ضمن ادای احترام به امام و روح شهدای معظم و شهدای نصیر محله  گفت : من از  دهیار و شورای به خاطر برنامه ریزی این برنامه تشکر می کنم.

جواد شفیعی ثابت ادامه داد : امروز روز جمعه است از حضرت ایت الله بهجت (ره)  نقل شده که ، تا رابطه ما با ولی خدا درست نشود هیچ کدام از برنامه های ما درست نمی شود؛ ما دنبال این هستیم که برنامه ها و کار های ما درست شود  و  به فرموده این عزیز ، این امر در گرو درست کردن ارتباط خودمان با ولیحاضر و ناظر می باشد.

وی مردم دهستان نصیر محله را شاخصه یک مردم خوب و حزب اللهی  با پتانسیل بالا دانست  و  گفت : در وجود مردم این  منطقه ولایتمداری و انقلاب گری هست و کارهای این مردم در بحث ها ی مختلف سیاسی و فرهنگی انجام داده اند زبان زد خاص  و عام هست.

و.ی افزود: در شفت 5 دهستان داریم و  بهترین و کارآمدترین شورای پنج نفره را ما در دهستان نصیرمحله داریم ومن این گفته  را با آمار و ارقام اثبات می کنم و به همه این عزیزان خدا قوت می گویم.

ایشان در پاره از صحبت های خود  به بحث تحریم ها پرداخت و گفت : وقتی امریکا به عراق حمله کرد د دو مورد را ر دستور کار خود قرار دادند  که این دو کار عبارت بود  از تامین دارو و غذا.

این در حالی هست که دشمنی  استکبار با مردم ما تا انجاست که دارو را هم تحریم کرده اند و این نشان دهنده این است که ما نباید فکر کنیم اینها با یک مسئول و با یک حکومت مشکل دارند بلکه استکبار 34 سال است که با ملت ایران سر ستیز دارد.

رئیس شورای اداری شهرستان ادامه داد:  هیچ ملتی در دنیا وجود ندارد که استقلال تام  و کامل داشته باشد جز ملت ایران و این همان چیزی هست که استکبار با آن مشکل دارد .

جوانان ترین فرماندار گیلان : به دست آورد های علمی انقلاب اشاره کرد و گفت: با تمام تحریم و فشار ها با فرستادن موجود زنده به فضا ما جز 6 کشور هستیم که توانایی این کار را دارند و همه ما می دانیم وقتی  که دارو را به ما نمی دهند هرگز توانانی علمی خود را در اختیار ما نمی گذارند  و ما وقتی که این را می دانیم روی پای خود ایستاده ایم و هرانچه را که نیاز داریم خودمان تهیه و تولید می کنیم همین همان مسئله ای هست که استکبار انتظار آن را ندارد ، امروز همه شما مردم وقتی پشت ولایت به ماند کوه ایستاده اید و گوش به فرمان حضرت امام خامنه ای هستید

وی ادامه داد :  همه خوب می دانیم باید با یک تعبیری این اقتصاد مقاومتی را پشت سر بگذاریم  و همه ما می دانیم اگر قرار است  این مسیر را به سلامت بگذرانیم و سعادت دنیا و اخرت برسیم باید گوش بفرمان ولایت باشیم و  هر ان چیزی که حضرت آقا می فرمایید نه ی قدم جلو تر نه هم ی قدم کمتراجرا کنیم .

وی هم درباره طرح های عمرانی که حال اجرای هستد گفت: در شرایط الان که شاید اعتبار خیلی از طرح ها تامین نشده اما دولت  الویت بندی کرده ای است مثل پروژ ه های عمرانی که قرار بوده هفت سال طول بکشد مثل راه آهن  با عنایت دولت  این مهم  به زودی افتتاح می شود و با افتتاح شدن این کار بیشتر ین سود را مردم شفت و رشت می برند و قطعا در توسعه اقتصادی شفت تا ثیر کذار خواهد بود

لازم بذکر است این مراسم با دیدار و چهره به چهره مردم و مسئوالین ادامه پیدا کرد.


اخبار مرتبط
 1. دکتر نوبخت برای ایت الله حجتی شفتی نوشت: همه خاطراتم از خورشید
 2. آقایان از کدام نجابت سوء استفاده میکنید
 3. دندان فاسد مدیر بی کفایت است نه جوان با لیاقت شفتی/ تمام رفتار شما زیر ذره بین فرزندان مردم است
 4. مراسم سالروز شهادت امام سجاد(ع) در شفت برگزار شد+تصاویر
 5. تصادف شدید پژو و پیکان وانت در شفت+تصاویر
 6. مصدومین تصادف امروز به رشت منتقل شدند
 7. مردم نگران نباشند/ سوخت کافی بدست مردم منطقه خواهد رسید
 8. ورزشکار شفتی قهرمان مسابقات کیک بوکسینگ جمهوری آذربایجان شد
 9. شاخ به شاخ شدن با پژو، خودروی پراید را نصف کرد+تصاویر
 10. نبود نفت سفید مشکل حاد اهالی شهرک امامزاده ابراهیم/ مسوولین این مشکل را برطرف نمایند
 11. گزارش تصویری/ برگزاراری انتخابات دانش آموزی در شفت
 12. برای رویش راهی است حتی در سخت ترین شرایط/ هر قدر مسئولان کم گذاشتند، خداوند برای شفت سنگ تمام گذاشته است
 13. پاک سازی نقاط آلوده و مقابله با خرده فروشان مواد مخدر شفت
 14. منظور افتخاری مازندران بود؛ اشتباه لفظی سوء تعبیر را به دنبال داشته است
 15. سطح سواد نماینده نباید اینقدر پایین باشد/ آقای نماینده به فکر پیشرفت حوزه انتخابیه خودش باشد
 16. گزارش تصویری/ مانور دوگانه سوز نمودن نانوایی های شفت
 17. کل ایران جویبار را پایتخت کشتی ایران میداند نماینده شفت و فومن قائمشهر را!!
 18. گزارش تصویری/ واژگونی پراید به داخل رودخانه در شفت
 19. مشغول بررسی رانش زمین در منطقه هستیم/ روند پیگیری را به اطلاع عموم خواهیم رساند
 20. برخورد با خودرو جوان 36 ساله را در نصیرمحله به کام مرگ کشاند