زمان انتشار: شنبه 5 مهر 1393 - 16:02
کد خبر : 55992

یادداشت عجیب یک اصلاح طلب گیلانی برای تطهیر چهره هاشمی و خاتمی!!

جناب استاد ؛ اینکه شما اینگونه کیاست ها و صداقتها واعتدالها و خنده ها را می پسندید ، مربوط به خودتان بوده واز خود مایه بگذارید . چرا از بیماری و شکوه وشوکت رهبری خرج این موارد می کنید؟!

یادداشت عجیب یک اصلاح طلب گیلانی برای تطهیر چهره هاشمی و خاتمی!!

به گزارش صبح شفت به نقل از  ۸دی نیوز، حجت الاسلام رضا مظفری امام جمعه سابق فومن با انتشار یادداشتی در هفته نامه ۴ دی (شماره ۴۵۶) با عنوان “تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد” به تطهیر چهره و شخصیت هاشمی رفسنجانی، خاتمی و … پرداخت که واکنش برخی از مردم شهرستان فومن را به همراه داشت.

م. فومنی یادداشتی در خصوص اظهارات مظفری نوشت که متن آن در ذیل آمده است:

باز هم سفسطه ای دیگر !

مثل اینکه داستان ما با جناب حجت الاسلام مظفری (امام جمعه سابق شفت و  فومن) تمامی ندارد. ایشان باردیگر افاضه فرموده و جهت تطهیر خاتمی وتوجیه عملکردهای ناثواب هاشمی همانند آن خطبه جنجالی نمازجمعه ۸۸ فومن ، از رهبر معظم انقلاب مایه می گذارند! و طبق معمول هم جریده وزین ۴ دی فومن ( بولتن نهضت آزادی ) تریبون ایشان قرار گرفته است ، که صد البته جای شک نیست چون خدا در و تخته را باهم جور می آورد!!!

جناب مظفری ( ادام ا… ظله علی رئوس اصلاحاتیون ) در تاریخ ۲۳ شهریور ۹۳ ودر شماره ۴۵۶ هفته نامه ۴ دی ، مطلبی را درباره بیماری مقام معظم رهبری به زیور طبع آراسته است با این مضامین ؛ « آنان که هاشمی را دوست دارند به کیاست و درک پذیرش واقعیت ها ، آنان که خاتمی را دوست دارند ، به صداقت وشکیبایی ، آنان که روحانی را دوست دارند به تدبیر و اعتدال و آنان که لبخندهای پراندوه ظریف را برای این تحریم نابخردانه اقتصادی می ستایند… نیک میدانند که این همه در سایه شکوه و شوکت رهبری حاصل می شود و….

براستی این جمله ها چه ربطی به بیماری « حضرت آقا » دارد ؟! آیا عظمت وشوکت رهبری باعث دوست داشتن کیاست هاشمی و صداقت خاتمی و اعتدال روحانی و خنده ظریف گردیده است ؟! کدام کیاست ؟! کدام صداقت؟! کدام اعتدال ؟! کدام خنده ؟!

آیا کیاست هاشمی همان انتشار نامه گستاخانه به رهبری در ایام فتنه ، یا طرح موضوع شورای رهبری در شرایط فعلی ویا زاویه داشتن فکری وی با ولایت درباره انقلاب است؟!!

آیا صداقت خاتمی همان دیدار وی با جرج سوروس ( تتئوریسین یهودی کودتاهای مخملین وبراندازی نرم ) در واشنگتن است که واسطه آن دیدار ، همین ظریف خندان خودمان بود ، یاجزء سران فتنه بودن ویا اقرار وی به عدم تقلب در انتخابات ۸۸ در محافل محرمانه وسکوت در محافل عمومی می باشد ؟!

آیا اعتدال روحانی همان قرارداد ژنو است که درآن در مقابل ۲۳ مورد داده ۷ مورد ستانده نسیه نصیبمان شد . تازه مگردیوار تحریم ها فرونریخته بود که دوباره تحریممان کردند!! تحقیر شدن چندین باره مان در ادبیات امروزه آمریکایی ها بماند پیشکش!

آیا خنده جناب ظریف همان خنده ایشان در مذاکرات چندی پیش وین با ۵+۱ بود که در همان زمان کودکان و زنان بیگناه غزه تکه تکه می شدند و مامذاکره و تا بنا گوش می خندیدیم که تحریم نابخردانه اقتصادی را برداریم تا شکممان سیر شود!!! براستی مردم غزه به ما که روزگاری برای عقایدمان از تمام هستی مان گذشته بودیم و امروز … درس مقاومت دادند!!

وآیا …. که ازاین دست مصادیق زیاد است.

جناب استاد ؛ اینکه شما اینگونه کیاست ها و صداقتها واعتدالها و خنده ها را می پسندید ، مربوط به خودتان بوده واز خود مایه بگذارید . چرا از بیماری و شکوه وشوکت رهبری خرج این موارد می کنید ؟! اگر واقعا این کیاستها وصداقتها و…. اصالت دارند دیگر چه نیازی به مشروعیت زایی اینچنینی دارد؟!

جناب حجت الاسلام ؛ شکوه وشوکت «آقا » در استکبارستیزی ، دشمن شناسی ، شجاعت ، صبر و بصیرت و… است . عظمت رهبری درتدبیر و مدیریت آنانی است که « انا رجل »های آنان ویا به عبارتی همان کیاست ها و صداقتها و … آنها بلای جان این انقلاب بوده و می باشد…

واین را خوب بدانید که با این آسمان ریسمان کردن ها ویا به عبارتی سفسطه گری ها نمی توان آب تطهیربر خیانت امثال خاتمی ها ریخت . بهتر است برای توجیه نظریات خود ، پشت شکوه وشوکت رهبر فرز انه انقلاب سنگرنگیرید!!! همانگونه که می خواستید در آن خطبه نمازجمعه ، خیانت موسوی وکروبی را در لوای قانون شکنی شان که موضوعی دست چندم بود ، بپوشانید وتوپ را به زمین رهبری بیاندازید!!! اما یادتان رفته بود که اینجا فومن است وفرزندان معنوی حضرت روح ا… وامام خامنه ای فریب این سفسطه گری ها را نخورده ونخواهند خورد !!! براستی که بعضی ها واقعا ابن الوقت هستند . از موضوع بستری شدن رهبری هم در روی تخت بیمارستان ، برای توجیه نظریات ومقاصد خود نمی گذرند !!! (جل الخالق )

ودر آخر، اگر حضرت حافظ امروز زنده بود و این تفسیرها را می شنید، ( با عرض پوزش از حضرت ایشان )شاید آن بیت را امروز در احوال «آقا » اینگونه می سرود:

تنت به ناز خناسان! نیازمند مباد وجود نازکت آزرده ی فتنه! مباد

نویسنده: م. فومنی

اخبار مرتبط
 1. گزارش تصویری/ مانور دوگانه سوز نمودن نانوایی های شفت
 2. کل ایران جویبار را پایتخت کشتی ایران میداند نماینده شفت و فومن قائمشهر را!!
 3. گزارش تصویری/ واژگونی پراید به داخل رودخانه در شفت
 4. مشغول بررسی رانش زمین در منطقه هستیم/ روند پیگیری را به اطلاع عموم خواهیم رساند
 5. برخورد با خودرو جوان 36 ساله را در نصیرمحله به کام مرگ کشاند
 6. برای رسیدن تیربرق باید تا ساعت 12صبر می کردیم / نکات ایمنی در استفاده از چوب توسکا لحاظ شد
 7. افتخاری فروشی نیست/ مردم شفت و فومن نیاز به قیم ندارند
 8. با برخورد فیزیکی مخالفم/ عضویت در کمیسیون عمرانی با تاکید رهبری معظم انقلاب بوده است
 9. شرکت تمامی خانوارهای «تانی محله» در سرشماری اینترنتی نفوس مسکن
 10. برای کار سیاسی به احمدسرگوراب نیامده ام/ از عمق محرومیت این بخش باخبرم
 11. خوشحالم که فردی از همین منطقه بخشدار احمدسرگوراب شد/ حرف های زیادی در دل دارم
 12. لزوم توجه به نیروهای بومی در انجام پروژه های شهرستانی
 13. گزارش تصویری/ مراسم تودیع و معارفه بخشدار احمدسرگوراب
 14. بخشدار جدید احمدسرگوراب معارفه شد
 15. آیا رییس اداره محیط زیست شفت در حوادث سال 88 نقش داشته است؟
 16. هرآمدی رفتی در پیش دارد!
 17. بخشدار جدید احمدسرگوراب فردا معارفه می شود
 18. یک خانم نصیر محله ای برنده جایزه سرشماری اینترنتی شد
 19. 6 تن چوب قاچاق در شفت توقيف شد
 20. سرشماری اساس توسعه کشور/ سرشماری رایگان مددجویان در کمیته امداد شفت