زمان انتشار: یکشنبه 6 بهمن 1392 - 20:50
کد خبر : 34989

کی اخراجی هست ؛ کی از کی حمایت می کنه ؛چرا مسیر جاده ما را تغییر دادند

کوچکی نژاد :اخراجی کسی است که سایت شما را پشتیبانی می کند و همزمان از دو جا حقوق می گیرد/دیار میرزا: ان شالله برای بورس شما هم رعایت قانون صورت گرفته باشد/صبح شفت فلش جاده ما را هم تغییر دادند کسی جوابی نداره بده

کی اخراجی هست ؛ کی از کی حمایت می کنه ؛چرا مسیر جاده ما را تغییر دادند

به گزارش صبح شفت, سایت خبری دیار میرزا روز چهارشنبه ۲۵ دی ماه خبری با عنوان “نماینده ی اخراجی از دانشگاه اقدام به شکایت از وزیر علوم نموده است ” به نقل از پایگاه خبری آفتاب و روزنامه جمهوری اسلامی منتشر نمود که با واکنش کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی همراه شد.

وی در جوابیه خود به اخراجی بودن کسی که آن سایت را پشتیبانی می کند اشاره کرد و همچنین از دیار میرزا خواست تا در خبر رسانی به مردم واقعیت ها را منعکس نماید.

متن کامل این جوابیه به شرح زیر می باشد:

بسمه تعالی

سردبیر دیار میرزا—آفتاب

سلام علیکم

مطالبی در سایت دیار میرزا-آفتاب مطرح گردید که مایه تعجب میباشد. انتشار اینگونه خبرهای کذب و دروغ سایت شما را زیر سوال میبرد. موضوعی را تحت عنوان ( نماینده اخراجی از دانشگاه اقدام به شکایت از وزیر علوم نموده است) عنوان کرده اید، اینجانب بنا بر وظیفه نمایندگی خود به اتفاق دو نفر از همکاران در ارتباط با دانشجویان ستاره دار اطلاعاتی را از وزیر محترم درخواست نموده ایم که چرا عده ای از این دانشجویان ثبت نام شده اند و عده ای دیگر همچنان محروم از تحصیل می باشند؟

بر اساس اصل ۸۴ قانون اساسی این حق قانونی نماینده است که سوال نماید ولی وزیر محترم پاسخ نداد و مجبور شدیم موضوع را جهت رسیدگی به کمسیون اصل ۹۰ ارجاع دهیم. اما شما به جای تشکر از ما به خاطر دفاع از حق مسلم تعدادی از دانشجویان محروم از تحصیل، مطالبی غیر مرتبط به نقل از اینجانب مطرح نموده اید که ایجاد شبهه نمایید.

من حق قانونی خود می دانم که این موضوع را از مسیر قانونی پیگیری نمایم لازم به یاد آوری است اینجانب کارمند رسمی وزارت علوم می باشم و سال ها در مراکز آموزش عالی و آموزش پرورش تجربه دارم و ایثار گر(جانباز و ۷۸ ماه حضور داوطلبانه در جبه جنگ حق علیه باطل) بوده و با دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد مثل هر فرد دیگری حق ادامه تحصیل و استفاده از بورس را دارم و در راستای این هدف طبق قانون در سایت سازمان بورس ثبت نام کرده و طبق روال وزارت علوم اقدام به تبدیل بورسیه خارج به داخل کشور نموده و کلیه مراحل بورسیه را طی نمودم.

سازمان بورس دانشجویان، بورسیه این جانب را پذیرفت و جهت پذیرش باید در یکی از دانشگاه های کشور ثبت نام می کردم، به دانشگاه گیلان معرفی شدم این دانشگاه چون دانشجوی عادی نداشت دانشجوی بورسیه هم پذیرش نمی کرد و سازمان بورس دانشجویان پذیرش مرا منوط به پذیرش در یکی از دانشگاه های کشور نموده است. آیا این می شود (اخراجی از دانشگاه)

اخراجی کسی است که سایت شما را پشتیبانی می کند و همزمان از دو دستگاه دولتی حقوق دریافت می نماید همان کسی که پذیرش دکترای او را پس از یک سال لغو می نمایند.

البته کم لطفی وزیر علوم و سازمان دانشجویی نسبت به این جانب که (شائبه فشار آوردن برای کوتاه آمدن از آرمان های نظام و مسئولیت خطیر نمایندگی ام را به همراه دارد) از طریق قانونی پیگیری خواهم نمود.

انتظار دارم در خبر رسانی به مردم عزیز واقعیت ها را منعکس کنید و از اخبار غیر واقعی پرهیز نمایید در خاتمه از درگاه خداوند منان برای همه عزیزانی که در عرصه خبر رسانی صادقانه تلاش می نمایند اجر عظیم می نمایم.

والسلام

جبار کوچکی نژاد

نماینده مردم شریف شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی

سایت دیارمیرزا نیز به این اظهارات کوچکی نژاد پاسخی داد که در زیر می خوانید:

اولا مطلب مذکور از پایگاه خبری آفتاب و روزنامه جمهوری نوشته شده بود و در پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا بازنشر شد و این به معنای تایید محتویات آن از سوی تحریریه دیارمیرزا نمی باشد و فقط صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شد.

ثانیا حق مسلم هر ایرانی است که تحصیلات عالیه داشته باشد و برای ارتقای خود تلاش کند شما هم مستثنی این موضوع نیستید اما حرف ما این است که قانون می بایست برای همه یکسان باشد و ان شالله برای بورس شما هم رعایت قانون صورت گرفته باشد

ثالثا در مورد ادعای شما که ما متوجه نشدیم خطابتان پایگاه اطلاع رسانی آفتاب بود یا دیارمیرزا مبنی بر حمایت فردی اخراجی از سایت باید عنوان کنیم که مجموعه پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به هیچ حزب و یا فرد سیاسی منتسب نیست و از سوی هیچ فرد بیرونی ای حمایت نمی شود

رابعا اگر حضرتعالی مدارک مستندی مبنی براینکه فردی قانون را رعایت نکرده است را به ما و یا مراجع ذی صلاح ارایه دهید استقبال می کنیم و قول می دهیم جهت اجرای قانون تمام تلاشمان را خواهیم کرد.

خامسا پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا همواره سعی کرده بدون جانبدرای از جریان و یا فردی خاص فقط به وظیفه اصلی خود یعنی اطلاع رسانی بدون حب و بغض بپردازد هرچند که فعالیت های خودمان را بدون اشتباه نمی دانیم.

سادسا از زحمات شما سپاسگزاریم./ 8 دی نیوز

صبح شفت :خنده نداشت از کمبود بودجه هست یکی دکتر میشه و یکی سایت می زنه  یکی هم مسیر جاده رو تغییر می ده و…. حالا اگر به ما هم جواب بدن ممنون میشیم البته اینا که مهم نیست  مهم آفتاب و باران و  بورسیه این حرفاست سرنوشت مردم هم صد البته مهم نیست هست آیا ؟

سابعا : در ضمن فارس را پاس بداریم

اخبار مرتبط
 1. گزارش تصویری/ برگزاراری انتخابات دانش آموزی در شفت
 2. برای رویش راهی است حتی در سخت ترین شرایط/ هر قدر مسئولان کم گذاشتند، خداوند برای شفت سنگ تمام گذاشته است
 3. پاک سازی نقاط آلوده و مقابله با خرده فروشان مواد مخدر شفت
 4. منظور افتخاری مازندران بود؛ اشتباه لفظی سوء تعبیر را به دنبال داشته است
 5. سطح سواد نماینده نباید اینقدر پایین باشد/ آقای نماینده به فکر پیشرفت حوزه انتخابیه خودش باشد
 6. گزارش تصویری/ مانور دوگانه سوز نمودن نانوایی های شفت
 7. کل ایران جویبار را پایتخت کشتی ایران میداند نماینده شفت و فومن قائمشهر را!!
 8. گزارش تصویری/ واژگونی پراید به داخل رودخانه در شفت
 9. مشغول بررسی رانش زمین در منطقه هستیم/ روند پیگیری را به اطلاع عموم خواهیم رساند
 10. برخورد با خودرو جوان 36 ساله را در نصیرمحله به کام مرگ کشاند
 11. برای رسیدن تیربرق باید تا ساعت 12صبر می کردیم / نکات ایمنی در استفاده از چوب توسکا لحاظ شد
 12. افتخاری فروشی نیست/ مردم شفت و فومن نیاز به قیم ندارند
 13. با برخورد فیزیکی مخالفم/ عضویت در کمیسیون عمرانی با تاکید رهبری معظم انقلاب بوده است
 14. شرکت تمامی خانوارهای «تانی محله» در سرشماری اینترنتی نفوس مسکن
 15. برای کار سیاسی به احمدسرگوراب نیامده ام/ از عمق محرومیت این بخش باخبرم
 16. خوشحالم که فردی از همین منطقه بخشدار احمدسرگوراب شد/ حرف های زیادی در دل دارم
 17. لزوم توجه به نیروهای بومی در انجام پروژه های شهرستانی
 18. گزارش تصویری/ مراسم تودیع و معارفه بخشدار احمدسرگوراب
 19. بخشدار جدید احمدسرگوراب معارفه شد
 20. آیا رییس اداره محیط زیست شفت در حوادث سال 88 نقش داشته است؟