زمان انتشار: پنجشنبه 2 بهمن 1393 - 16:08
کد خبر : 60358

کی‌روش: به هیچ‌ عنوان عراق را دست کم نمی‌گیریم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: با داشتن قوچان‌نژاد، آزمون و کریم انصاری‌فرد که تشنه عملکرد خوب هستند، در این پست مشکلی نداریم

به گزارش صبح شفت به نقل از فارس،کارلوس کی‌روش در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار تیم‌های ایران و عراق در مورد اینکه چگونه در بازی فردا احساسات بازیکنان را کنترل خواهد کرد اظهار داشت: بسیار خوشحالم در این مرحله حضور داریم. قرار گرفتن جز 8 تیم آسیا یک افتخار است که برای ایران هم ثبت شده، به بازیکنان گوشزد کردم که در بازی فردا با برد می توانیم همه چیز به دست آوریم یا با شکست همه چیز را از دست بدهیم. باید بازیکنان بجنگند و از بازی لذت ببرند با کنترل کردن احساسات می توانند به هر آنچه که می خواهند برسند.

وی در مورد حضور هواداران خاطرنشان کرد: حضور آنها تاثیر بسیار زیادی در بازی‌های گذشته داشته است و برای بازی فردا هم قطعا همین گونه خواهد بود. شک نداریم علت اصلی برگزاری این بازی‌ها به خاطر هواداران است. ما می‌خواهیم خوب بازی کنیم تا هواداران از بازی لذت ببرند. در 2-3 بازی گذشته جشن خوبی شکل گرفت. حضور هواداران انگیزه بازیکنان را بیشتر می‌کند و آنها می‌خواهند بهترین عملکرد خود را ارائه دهند و هواداران را خوشحال کنند. می‌خواهیم هواداران از دیدن بازی ایران و عراق نیز لذت ببرند. 

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در خصوص تیم عراق تصریح کرد: تیم خوبی دارند. بازی های این تیم را دیده‌ایم. به هیچ عنوان عراق را دست کم نمی گیریم. آنها 10 بازی دوستانه داشتند در حالیکه ما 2 بازی داشتیم. دیدار دوستانه پیش از جام با این تیم توانست به ما کمک کند. عراقی‌ها سازماندهی خوبی دارند بسیار نگرش خوبی نسبت به این تیم دارم. از سال 2011 ایران 52 بازی کرده اما عراق 73 بازی انجام داده است. نگرش عراق برای آینده فوتبال این کشور است. مطمئنا برای این تیم احترام قائل هستیم سعی می کنیم با تمرکز وارد میدان شویم می دانیم عراق تنها در پنالتی یک گل خورده است برای بازی فردا هیچ تیمی مدعی نیست و باید در زمین ثابت کنیم تیم برتر زمین هستیم.

وی در مورد لغو تمرین دیروز و اینکه آیا این مسئله به تیم لطمه نزده گفت: کاملا آماده هستیم. امروز تمرین می‌کنیم. البته باران شدید روز گذشته یک امر طبیعی است هیچ مصدوم و محرومی نداریم، کاملا برای رویارویی با عراق آماده هستیم.

کی‌روش در خصوص تاثیر هواداران و حمایت‌های آنها تاکید کرد: شک نداریم بسیار موثر بودند. برای ما  حضور آنها مهم بوده است. این موضوع تنها وظیفه ما را سنگین تر می کند و با چالش بزرگی روبرو هستیم تا توقع تک تک هواداران را برآورده کنیم.

وی در خصوص نیمکت‌نشینی قوچان نژاد یادآور شد: نمی توانم پاسخگو باشم، یک ساعت و نیم قبل از بازی اعلام می کنم. بازیکنان خودشان اولین نفر هستند که متوجه می‌شوند. با داشتن قوچان‌نژاد، آزمون و کریم انصاری فرد که تشنه عملکرد خوب هستند در این پست مشکلی نداریم.

کی‌روش در مورد بازی های امروز گفت: به هیچ عنوان برایم اهیمت ندارد و حتی نگاه هم نخواهم کرد. هم‌اکنون برای ما بازی فردا اهمیت دارد.

اخبار مرتبط
 1. کل ایران جویبار را پایتخت کشتی ایران میداند نماینده شفت و فومن قائمشهر را!!
 2. گزارش تصویری/ واژگونی پراید به داخل رودخانه در شفت
 3. مشغول بررسی رانش زمین در منطقه هستیم/ روند پیگیری را به اطلاع عموم خواهیم رساند
 4. برخورد با خودرو جوان 36 ساله را در نصیرمحله به کام مرگ کشاند
 5. برای رسیدن تیربرق باید تا ساعت 12صبر می کردیم / نکات ایمنی در استفاده از چوب توسکا لحاظ شد
 6. افتخاری فروشی نیست/ مردم شفت و فومن نیاز به قیم ندارند
 7. با برخورد فیزیکی مخالفم/ عضویت در کمیسیون عمرانی با تاکید رهبری معظم انقلاب بوده است
 8. شرکت تمامی خانوارهای «تانی محله» در سرشماری اینترنتی نفوس مسکن
 9. برای کار سیاسی به احمدسرگوراب نیامده ام/ از عمق محرومیت این بخش باخبرم
 10. خوشحالم که فردی از همین منطقه بخشدار احمدسرگوراب شد/ حرف های زیادی در دل دارم
 11. لزوم توجه به نیروهای بومی در انجام پروژه های شهرستانی
 12. گزارش تصویری/ مراسم تودیع و معارفه بخشدار احمدسرگوراب
 13. بخشدار جدید احمدسرگوراب معارفه شد
 14. آیا رییس اداره محیط زیست شفت در حوادث سال 88 نقش داشته است؟
 15. هرآمدی رفتی در پیش دارد!
 16. بخشدار جدید احمدسرگوراب فردا معارفه می شود
 17. یک خانم نصیر محله ای برنده جایزه سرشماری اینترنتی شد
 18. 6 تن چوب قاچاق در شفت توقيف شد
 19. سرشماری اساس توسعه کشور/ سرشماری رایگان مددجویان در کمیته امداد شفت
 20. رئیس جدید پلیس راهور شهرستان شفت معارفه شد