زمان انتشار: چهارشنبه 15 بهمن 1393 - 21:25
کد خبر : 61705

کشف جزوه‌ای با راهبردهای کلان از دفتر موسوی

وزیر سابق اطلاعات گفت: انتخابات سال آینده سرنوشت‌ساز بوده و از اکنون القای شبهه برای صیانت از آرا و کم‌رنگ نشان دادن فتنه مطرح است و ملت باید هوشیار باشند

کشف جزوه‌ای با راهبردهای کلان از دفتر موسوی

به گزارش خبرگزاری فارس از لنگرود، حجت‌الاسلام حیدر مصلحی امشب در نشست بصیرتی عماران ولایت در این شهرستان با تبریک دهه مبارک فجر، اظهار کرد: امام راحل انقلاب اسلامی را طراحی کرد و آن را به نتیجه رساند و مردم در پاسداری از مسیر انقلاب در صحنه هستند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی مسیر استحکام ولایت بوده و زمینه‌ساز ظهور امام زمان (عج) است، تصریح کرد: اسلام مسایل مبنایی و کلیدی خود را در قالب سلب و ایجاد مطرح می‌کند.

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به اینکه پست و مقام‌پرستی و غیر از خداپرستی باید کنار گذاشته شود، اضافه کرد: جایگزین این امر باید خداوند باشد.

وی ادامه داد: در مسایل سیاسی و حکومتی موضوع سلبی و ایجابی وجود دارد و در مباحث تربیتی و اخلاقی به همین صورت است.

مصلحی با بیان اینکه ابتدا باید صفات رذیله دور ریخته شود، یادآور شد: جایگزین آن ایثار، انفاق، شهامت و شهادت‌طلبی است و در مسایل اجتماعی ابتدا ایجاب و پس از آن سلب است مانند امر به معروف و نهی از منکر.

وی با بیان اینکه معیار ما در انقلاب اسلامی امام راحل است، تصریح کرد: ملت ایران پای انقلاب اسلامی جوانان و هستی خود را تقدیم کرده است.

وزیر سابق اطلاعات بررسی نقش صهیونیسم در طول انقلاب اسلامی را مهم دانست و اضافه کرد: باید بررسی شود که آنها چگونه رفتار کردند تا برخی از افراد را علیه انقلاب همراه خود کنند.

وی با اشاره به اینکه برخی از افراد مسایل مبنای نظام که ولایت فقیه است را زیرسئوال می‌برند، گفت: عده‌ای امروز برای برطرف شدن مشکلات به آمریکا تکیه می‌کنند و در صدر اسلام چنین رفتارهایی از برخی افراد وجود داشت.

مصلحی اظهار کرد: در مقطعی مشکل غنی‌سازی 20 درصد برای درمان داشتیم و به دنیا اعلام کردیم برای برطرف شدن این مشکل به ما کمک کنید و غربی‌ها اعلام کردند هر چه غنی‌سازی کردید به ما تحویل دهید، اما چگونه می‌توان به دنیای غرب اعتماد کرد.

وی با بیان اینکه مشکل غنی‌سازی 20 درصد هسته‌ای در داخل کشور توسط استاد شهید شهریاری انجام شد، خاطرنشان کرد: امروز جمهوری اسلامی در علوم مختلف ورود کرده و بسیاری از پیشرفت‌های علمی خود را اعلام نمی‌کنیم زیرا غرب آنها را شناسایی و ترور می‌کند.

مذاکره بهزاد نبوی با آمریکا میلیون‌ها دلار جریمه بر جای گذاشت

وزیر سابق اطلاعات پیشرفت در عرصه‌های مختلف را از ثمرات انقلاب اسلامی دانست و یادآور شد: مذاکرات را قبول داریم و مذاکرات و مدیریت باید باشد اما هشدارها را اعلام می‌کنیم و از مذاکره در تاریخ باید عبرت گرفت.

وی ادامه داد: در دوران پیامبر (ص) برخی‌ در مذاکره درست عمل نکردند در حالی که پیامبر (ص) خط قرمزها را تعیین کرده بود اما این خطوط رعایت نشد.

مصلحی به مذاکره بهزاد نبوی پس از انقلاب در الجزایر با آمریکا اشاره کرد و متذکر شد: نبوی در این مذاکره دقت لازم را نداشت و نتیجه آن شد که سالانه میلیون‌ها دلار جریمه پرداخت می‌کنیم.

وی در بحث اقتصاد مقاومتی افزود: مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی را مطرح کردند و استکبار متوجه شده که مقام معظم رهبری با مدیریت الهی نظام اسلامی را هدایت می‌کنند.

وزیر سابق اطلاعات با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی تمام معادلات استکبار را در دنیا به‌هم ریخته است، خاطرنشان کرد: مذاکره با آمریکا از 10 سال پیش در حال انجام است و در مذاکرات غیرعلنی اعلام می‌کنند ایران معادلات منطقه‌ای را به‌هم ریخته است.

انقلاب اسلامی معادلات جهانی را به‌هم ریخته است

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی با ایده و افکار به میدان آمده و معادلات جهانی را به‌هم ریخته است، افزود: ولایت فقیه از ارکان نظام اسلامی است و آمریکا می‌داند شهدا چراغ راه مردم ایران هستند.

مصلحی اضافه کرد: صهیونیسم‌های آمریکایی طراحی علیه انقلاب اسلامی را انجام می‌دهد و این نکته حائز اهمیت است و آمریکا فضای مذاکرات را مدیریت می‌کند و باید مراقبت داشته باشیم.

این مسئول سابق وزارت اطلاعات با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری طراحی آمریکایی را به‌هم می‌ریزند، تصریح کرد: مقام معظم رهبری هشدار می‌دهند که با دشمن مذاکره می‌کنید.

وی با بیان اینکه دشمن اعتقاد دارد انقلاب اسلامی و ولایت فقیه طراحی استکبار را به‌هم ریخته است، گفت: بیداری اسلامی در فتنه شکل گرفته است و دشمن برای اینکه انقلاب‌های الهی و انقلاب‌های ارزشی را متوقف کند سه راهبرد دارد.

راهبرد فتنه موسوی قبل از انتخابات و برای دو سال پس از آن طراحی شده بود

وزیر سابق اطلاعات راهبرد نخست را شبهه برای ایجاد فتنه، راهبرد دوم را ایجاد فتنه برای ایجاد بدعت و راهبرد سوم نیز بیعت برای ایجاد انحراف در مسیر انقلاب عنوان کرد و یادآور شد: جزوه‌ای که از دفتر میرحسین موسوی بیرون آوردیم تمام راهبردها از یک سال قبل از انتخابات تا دو سال پس از انتخابات مطرح شده بود.

وی با اشاره به انتخابات سال آینده خاطرنشان کرد: انتخابات سال آینده سرنوشت‌ساز بوده و از اکنون القای شبهه برای صیانت از آرا و کم‌رنگ نشان دادن فتنه مطرح است و ملت باید هوشیار باشند به ویژه نیروهای حزب‌الله که باید بیدار باشند تا بتوانند وظیفه خود را به خوبی انجام دهند.

اخبار مرتبط
 1. منظور افتخاری مازندران بود؛ اشتباه لفظی سوء تعبیر را به دنبال داشته است
 2. سطح سواد نماینده نباید اینقدر پایین باشد/ آقای نماینده به فکر پیشرفت حوزه انتخابیه خودش باشد
 3. گزارش تصویری/ مانور دوگانه سوز نمودن نانوایی های شفت
 4. کل ایران جویبار را پایتخت کشتی ایران میداند نماینده شفت و فومن قائمشهر را!!
 5. گزارش تصویری/ واژگونی پراید به داخل رودخانه در شفت
 6. مشغول بررسی رانش زمین در منطقه هستیم/ روند پیگیری را به اطلاع عموم خواهیم رساند
 7. برخورد با خودرو جوان 36 ساله را در نصیرمحله به کام مرگ کشاند
 8. برای رسیدن تیربرق باید تا ساعت 12صبر می کردیم / نکات ایمنی در استفاده از چوب توسکا لحاظ شد
 9. افتخاری فروشی نیست/ مردم شفت و فومن نیاز به قیم ندارند
 10. با برخورد فیزیکی مخالفم/ عضویت در کمیسیون عمرانی با تاکید رهبری معظم انقلاب بوده است
 11. شرکت تمامی خانوارهای «تانی محله» در سرشماری اینترنتی نفوس مسکن
 12. برای کار سیاسی به احمدسرگوراب نیامده ام/ از عمق محرومیت این بخش باخبرم
 13. خوشحالم که فردی از همین منطقه بخشدار احمدسرگوراب شد/ حرف های زیادی در دل دارم
 14. لزوم توجه به نیروهای بومی در انجام پروژه های شهرستانی
 15. گزارش تصویری/ مراسم تودیع و معارفه بخشدار احمدسرگوراب
 16. بخشدار جدید احمدسرگوراب معارفه شد
 17. آیا رییس اداره محیط زیست شفت در حوادث سال 88 نقش داشته است؟
 18. هرآمدی رفتی در پیش دارد!
 19. بخشدار جدید احمدسرگوراب فردا معارفه می شود
 20. یک خانم نصیر محله ای برنده جایزه سرشماری اینترنتی شد