زمان انتشار: جمعه 5 دی 1393 - 15:24
کد خبر : 59043

ولایت فقیه خط قرمز نظام اسلامی است

استاندار گیلان بر رعایت اصول نظام اسلامی توسط مسئولان تاکید کرد و گفت: ولایت فقیه و اقتدار جمهوری اسلامی خط قرمز نظام اسلامی است

ولایت فقیه خط قرمز نظام اسلامی است


به گزارش صبح شفت ،محمدعلی نجفی بعد از ظهر امروز در گردهمایی فرمانداران گیلان در این شهرستان با اشاره به راهبردهای کلان مدیریت استان در بخش کشاورزی اظهار کرد: فرمانداران باید شخم زمستانه در شالیزارها را جدی گرفته و کشاورزان را به این امر تشویق کنند.

وی بر اهمیت اطلاع‌رسانی از خدمات دولت تاکید کرد و افزود: ارائه گزارش خدمات دولت موجب تقویت ارکان نظام، اعتماد عمومی و روحیه نشاط و امید در جامعه می‌شود.

نجفی با بیان اینکه بیشتر مراجعه‌کنندگان در ملاقات‌های عمومی در زمینه اشتغال مشکل دارند، تصریح کرد: پاسخ به نیاز اشتغال مردم باید با سرمایه‌گذاری تحقق پیدا کند.

استاندار گیلان بر اهمیت کشاورزی در استان تاکید کرد و گفت: آمادگی کشاورزان برای کشت برنج حائز اهمیت است و مسئولان مربوطه باید این موضوع را جدی بگیرند.

وی نقش رسانه‌ها در هدایت مردم در ورود به شالیزارها را مهم خواند و بیان کرد: شخم زمستانه سبب کاهش مصرف آب در فصل کاشت می‌شود.

نجفی در ادامه بر اهتمام جدی مدیران دستگاه‌های اجرایی در تبیین و اجرای سیاست‌های دولت تاکید کرد و یادآور شد: اصل نظام، ولایت فقیه و اقتدار حکومت خط قرمز تمام مسئولان است ضمن اینکه تمام مدیران با رعایت این موضوع باید همگام با دولت باشند.

استاندار گیلان با تاکید بر حفظ آرامش در جامعه، خاطرنشان کرد: اجرای سیاست مذکور مانع رعایت استقلال قوا و تعامل سازنده بین آنها نمی‌شود.

وی به حمایت مقام معظم رهبری از دولت اشاره کرد و افزود: حمایت‌های ارزشمند رهبر معظم انقلاب از رئیس جمهور سبب افتخار و سربلندی تمام مسئولان نظام اسلامی است.

نجفی رعایت اصول راستگویی، حفظ بیت‌المال و صرفه‌جویی در هزینه‌های جاری در دستگاه‌های اجرایی را مهم دانست و اظهار کرد: مردم همواره نظاره‌گر اعمال، رفتار و کردار مسئولان هستند و قضاوت آنها در مورد دولتمردان تعیین‌کننده و راهبردی است.

استاندار گیلان با تاکید بر حضور مستمر مدیران دستگاه‌های اجرایی در شهرستان‌ها، بیان کرد: فرمانداران گزارش حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی در شهرستان‌ها از ابتدای سال جاری تاکنون را به استانداری ارائه کنند.

وی خواستار مقابله با پدیده تغییر کاربری اراضی کشاورزی شد و تصریح کرد: دستگاه‌های مربوطه با ویلاسازی در زمین‌های کشاورزی برخورد کنند و از صدور هرگونه مجوز پرهیز شود./فارس

 

اخبار مرتبط
 1. با برخورد فیزیکی مخالفم/ عضویت در کمیسیون عمرانی با تاکید رهبری معظم انقلاب بوده است
 2. شرکت تمامی خانوارهای «تانی محله» در سرشماری اینترنتی نفوس مسکن
 3. برای کار سیاسی به احمدسرگوراب نیامده ام/ از عمق محرومیت این بخش باخبرم
 4. خوشحالم که فردی از همین منطقه بخشدار احمدسرگوراب شد/ حرف های زیادی در دل دارم
 5. لزوم توجه به نیروهای بومی در انجام پروژه های شهرستانی
 6. گزارش تصویری/ مراسم تودیع و معارفه بخشدار احمدسرگوراب
 7. بخشدار جدید احمدسرگوراب معارفه شد
 8. آیا رییس اداره محیط زیست شفت در حوادث سال 88 نقش داشته است؟
 9. هرآمدی رفتی در پیش دارد!
 10. بخشدار جدید احمدسرگوراب فردا معارفه می شود
 11. یک خانم نصیر محله ای برنده جایزه سرشماری اینترنتی شد
 12. 6 تن چوب قاچاق در شفت توقيف شد
 13. سرشماری اساس توسعه کشور/ سرشماری رایگان مددجویان در کمیته امداد شفت
 14. رئیس جدید پلیس راهور شهرستان شفت معارفه شد
 15. مراسم تودیع و معارفه رییس منابع طبیعی شفت برگزار شد
 16. تیرانداز شفتی به مرحله نهایی مسابقات اهداف پروازی کشور راه یافت
 17. تبلیغ ۱۰۰ مبلغ دینی به‌مناسبت دهه اول محرم در فومن و شفت
 18. بسته بودن مسجد این روستا در روز عاشورا کذب است
 19. جناب افتخاری ما هم با شما موافقیم
 20. سر شماری نفوس و مسکن نیاز آینده ماست .آینده را بی پاسخ نگذاریم “