زمان انتشار: سه شنبه 10 اردیبهشت 1392 - 21:55
کد خبر : 11159

واکنش‌رهبری به تعریف از ایشان‌در گزارشها

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج گفت: در جلسه‌‌ای در محضر مقام معظم رهبری، سردار فیروز‌آبادی گزارشی را خدمت ایشان ارائه داد، آقا فرمود این گزارش خوب بود، اما اگر جایی که از من تعریف شده بود را قیچی می‌کردید، بهتر می‌شد

به گزارش صبح شفت به نقل از روابط عمومی بسیج، حجت‌الاسلام محمدرضا تویسرکانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستعضفین در یازدهمین همایش رده‌های نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج در باغ موزه دفاع مقدس، با انتقاد از فرقه‌سازی گفت: کتاب زندگی ما مسلمانان قرآن است و تمامی فعل و انفعالات، حب و بغض و عشق و نفرت باید مبتنی بر قرآن باشد تا ارزش تلقی شود.

وی ادامه داد: نباید حب و بغض مسلمانان مبتنی بر جغرافیا،‌ قومیت و ملیت باشد و تمام اعمال ما باید براساس قرآن مجید باشد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستعضفین گفت: هر زمانی که ما از قرآن جدا شدیم، دچار خرافات، اوهام و شعر و افسانه و مسائل پوچ و بی‌محتوا شدیم؛ اما هر زمان که به قرآن تمسک کردیم، حقایق و فضایلی نصیب ما شد.

تویسرکانی با اشاره به طرح بحث «مکتب ایرانی» از سوی برخی افراد، ادامه داد: اسلام و ایران کلمات ارزشی هستند، ولی ترکیب اسلام ایرانی متحجرانه، منافقانه و التقاطی است.

وی با اشاره به برخی رفتارها در دوره جدید سفرهای استانی رئیس‌جمهور آن را  بدعت خطرناک و زشت دانست و تاکید کرد که هیچ رئیس جمهوری این کارها را نکرده است.

نماینده ولی فقیه درسازمان بسیج مستعضفین گفت: ما مردم ایران مگر نادانیم؟ چه فکری می‌کنید و آیا برای ما شعور قائل نیستید؟

تویسرکانی افزود: وقتی که مقام معظم رهبری می‌فرماید «من یک رای دارم و احدی از رای من خبر ندارد و هر کس به من هر نسبتی بدهد، دروغ می‌گوید» لذا دیگر مسئولان هم  باید این روش را به صورت طبیعی انتخاب کنند.

وی گفت: مشایی در کنار رئیس‌جمهور مکتب اسلامی ایرانی را مطرح و روی موضوع ایران، فرهنگ و کرامت سخنرانی کرد. والله قسم این شهدا برای ایران شهید شدند. قرار بود ایران اسلامی شود نه اینکه اسلام ایرانی شود.

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستعضفین افزود: امام زمان در آینده ظهور خواهد کرد تا جهان را اسلامی کند، نه اینکه جهان را ایرانی کند؛ چرا در دین خدا دست می‌برید؟ این بد است.

تویسرکانی با بیان اینکه گرفتار آتش فرقه‌سازی توسط انگلیسی‌ها هستیم، افزود: بهائیت از غلو در مورد شخصیت افراد شروع کرد و افراط در تمجید و ستایش زمینه فرقه‌سازی را درست می‌کند.

وی با اشاره به تعریف‌ و تمجیدهای رئیس جمهور از مشایی گفت: این همه تعریف از یک فرد به چه انگیزه‌ای است؟ اینها خطا است و ما نصیحت می‌کنیم؟ این موارد مسائل پشت پرده نیست که افشاگری کنیم. ما در اسلام افشاگری نداریم و این مسائل علنی است و مخفی نیست.

تویسرکانی با بیان اینکه شهید مطهری در مقابل سه گروه مارکسیسم، متحجران و گروه‌های التقاطی ایستادگی کرد و شهید شد، افزود: شهید مطهری اسلام ناب محمدی را تبیین و ترویج کرد و اجازه نداد که الحاد وارد دین خدا شود.

وی ادامه داد: به دین خدا دست نزنید و در آن تصرف نکنید و به جای کلمه اسلام، انسان نگذارید؛ ما کاری به  انتخابات نداریم. چرا که انتخابات سازوکار دارد، ولی بدانید که فکر غلط می‌ماند؛ وهابیت اثر تفکر فرقه‌ای است و جنایات سوریه، عراق و پاکستان در اثر دست بردن در دین خداست.

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستعضفین گفت: دست بردن در دین خدا خوش عاقبت نیست. چرا که مقامات دنیایی تمام می‌شود. لعنت خدا بر کسانی که در گذشته مسلمانان فرقه‌سازی کردند.

تویسرکانی با طرح این پرسش که چرا دین‌سازی می‌کنید و یک نفر را اینقدر برجسته می‌کنید؟ گفت: در جلسه‌‌ای در محضر مقام معظم رهبری، سردار فیروز‌آبادی گزارشی را خدمت ایشان ارائه داد، آقا فرمود این گزارش خوب بود، اما اگر جایی که از من تعریف شده بود را قیچی می‌کردید، بهتر می‌شد.

وی خطاب به رئیس جمهور ادامه داد: چرا غلو، تعریف و تمجید می‌کنید و انسان‌های عادی را در حد انسان‌های متعالی بالا می‌برید؟ هدف پشت پرده از این تعریف و تمجیدهای افراطی چیست؟

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستعضفین با اشاره به مصاحبه آقای مشایی افزود: آقای مشایی در جایی مصاحبه کرده و گفته که مقام آقای احمدی‌نژاد از مقام رئیس جمهور بالاتر است و هیچ مقامی در دنیا برازنده‌ احمدی‌نژاد نیست. آقای احمدی‌نژاد نیز 50 تا 60 صفت برای آقای مشایی تعریف می‌کند؛ این کارها فرقه‌سازی است. آنها فرقه‌سازی می‌کنند و می‌گویند پایان دنیای اسلام است و دنیای اسلام‌گرایی تمام شده است و می‌گویند که انسان جای اسلام می‌نشیند و بیداری انسانی رخ داده است.

تویسرکانی تاکید کرد: برخی اوقات گفته می‌شود که چرا هر رئیس جمهوری می‌آید، با مقام معظم رهبری اختلاف پیدا می‌کند؛ امام خمینی(ره) جواب دادند و فرمودند که «تا ولی فقیه در ایران باشد، ملت ایران سایه هیچ دیکتاتوری را بالای سر خود احساس نخواهد کرد. بنابراین ولی فقیه نمی‌خواهد بگذارد که رئیس جمهوری دیکتاتور شود.»

وی گفت: آقای هاشمی می‌خواستند دو دوره ریاست جمهوری خود را بیشتر کنند. وی کارگزاران، آقای خاتمی مشارکت و آقای احمدی‌نژاد مشایی را درست می‌کنند. به ملت ایران جواب دهید که چرا این کار را می‌کنید؟ آیا می‌خو اهید ایران به مصر دیگری تبدیل شود؟بدانید که ولی فقیه نمی‌گذارد.

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستعضفین با بیان اینکه ولی فقیه به پشتیبانی ملت ایران و مسلمانان حافظ استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است، افزود: تا ولی فقیه در کشور وجود دارد، آزادترین انتخابات برگزار می‌شود و اجازه نخواهد داد که از رانت قدرت و ثروت استفاده شود و انتخابات فرمایشی شود. لذا امیدواریم که مسئولان سه قوه در جهت صراط مستقیم الهی و در سایه ولی فقیه حرکت کنند.

اخبار مرتبط
 1. دکتر نوبخت برای ایت الله حجتی شفتی نوشت: همه خاطراتم از خورشید
 2. آقایان از کدام نجابت سوء استفاده میکنید
 3. دندان فاسد مدیر بی کفایت است نه جوان با لیاقت شفتی/ تمام رفتار شما زیر ذره بین فرزندان مردم است
 4. مراسم سالروز شهادت امام سجاد(ع) در شفت برگزار شد+تصاویر
 5. تصادف شدید پژو و پیکان وانت در شفت+تصاویر
 6. مصدومین تصادف امروز به رشت منتقل شدند
 7. مردم نگران نباشند/ سوخت کافی بدست مردم منطقه خواهد رسید
 8. ورزشکار شفتی قهرمان مسابقات کیک بوکسینگ جمهوری آذربایجان شد
 9. شاخ به شاخ شدن با پژو، خودروی پراید را نصف کرد+تصاویر
 10. نبود نفت سفید مشکل حاد اهالی شهرک امامزاده ابراهیم/ مسوولین این مشکل را برطرف نمایند
 11. گزارش تصویری/ برگزاراری انتخابات دانش آموزی در شفت
 12. برای رویش راهی است حتی در سخت ترین شرایط/ هر قدر مسئولان کم گذاشتند، خداوند برای شفت سنگ تمام گذاشته است
 13. پاک سازی نقاط آلوده و مقابله با خرده فروشان مواد مخدر شفت
 14. منظور افتخاری مازندران بود؛ اشتباه لفظی سوء تعبیر را به دنبال داشته است
 15. سطح سواد نماینده نباید اینقدر پایین باشد/ آقای نماینده به فکر پیشرفت حوزه انتخابیه خودش باشد
 16. گزارش تصویری/ مانور دوگانه سوز نمودن نانوایی های شفت
 17. کل ایران جویبار را پایتخت کشتی ایران میداند نماینده شفت و فومن قائمشهر را!!
 18. گزارش تصویری/ واژگونی پراید به داخل رودخانه در شفت
 19. مشغول بررسی رانش زمین در منطقه هستیم/ روند پیگیری را به اطلاع عموم خواهیم رساند
 20. برخورد با خودرو جوان 36 ساله را در نصیرمحله به کام مرگ کشاند