زمان انتشار: یکشنبه 13 اسفند 1391 - 14:55
کد خبر : 4616

نظر سردار نقدی درباره درخواست مذاکره آمریکا با ایران

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: تعصب‌های قومی و مذهبی در دنیا باید کنار رود تا جهان اسلام به عظمت خود بازگردد و مقدمه‌ای برای آزادی کل بشریت باشد. سردار محمدرضا نقدی در هیات عاشقان ولایت ناحیه مقاومت بسیج کوت‌عبدالله در خوزستان گفت: تشکیل شهرستان کوت‌عبدالله یک قدم رو به جلو برای آبادانی و ارتقای سطح [&hellip

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: تعصب‌های قومی و مذهبی در دنیا باید کنار رود تا جهان اسلام به عظمت خود بازگردد و مقدمه‌ای برای آزادی کل بشریت باشد.

111

سردار محمدرضا نقدی در هیات عاشقان ولایت ناحیه مقاومت بسیج کوت‌عبدالله در خوزستان گفت: تشکیل شهرستان کوت‌عبدالله یک قدم رو به جلو برای آبادانی و ارتقای سطح فرهنگی و اجتماعی منطقه است.
وی با تاکید بر اهمیت شرایط روز اظهار کرد: انقلابی که امام بزرگوار و یاران باوفایش ایجاد کردند مانند شجره طیبه قرآنی هر روز شاخه و میوه‌ای را ارزانی داشته و امروز به یک نقطه شکوفایی و درخشانی رسیده که دنیای کفر را در مقابل خود ذلیل کرده است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با مقایسه وضعیت ایران و آمریکا از سال 57 تا امروز در عرصه‌های مختلف تصریح کرد: با ترسیم منحنی روند اقتدار ایران و اقتدار آمریکا شاهد دو منحنی برعکس خواهیم بود که ایران اسلامی رو به افزایش و شیطان بزرگ رو به کاهش است.

وی در ادامه 1+5 را به معنی همه ابرقدرت‌ها دانست و خاطرنشان کرد: این ابرقدرت ها را آمریکا دور هم جمع کرده تا در مقابل جمهوری اسلامی زورآزمایی کند ولی باز هم ضعیف هستند و درخواست مذاکره و سازش می‌کنند و این هم فریب و حیله است که با وجود تمام شرارت‌ها علیه ایران حرف از سازش و مذاکره می‌زنند.

نقدی درخواست مذاکره آمریکا با ایران را نشان دهنده روند رو به کاهش اقتدار آمریکا در برابر ایران دانست و افزود: قدرت‌های منطقه که حامی و دست‌نشانده آمریکا بودند یکی پس از دیگری شکست خورده و سقوط کردند و کار دست نشاندگان آمریکا در کشورهای منطقه، نوکری برای غرب و ریختن سرمایه‌های امت اسلامی به جیب غربی‌هاست.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج، جوانان و مردم خوزستان را سرپل جمهوری اسلامی با جهان عرب عنوان کرده و ادامه داد: عتبات عالیات، حرمین شریفین و سرمایه‌های مهم زیرزمینی منطقه و نقاط استراتژیک دنیا که در منطقه قرار دارد باید محل سکونت بسیجیان منطقه باشد که بسیجیان خوزستان باید این وظیفه را احساس کنند و یک نیروی الهام بخش و پیام رسان به بخش حیاتی جهان اسلام باشند.

وی با بیان روند برگزاری حلقات صالحین و نظام تربیتی بسیج و تاکید بر ارتباط بیشتر با روحانیت خاطرنشان کرد: این فعالیت‌ها با ارتقای تربیت و تعمیق بصیرت و معرفت برای کادرسازی و آماده شدن همه برای سربازی امام زمان عجل‌الله تعالی فرجه الشریف است.

نقدی در ادامه صحبتهای خود، آشنایی با دو زبان را ویژگی مردم اکثر مناطق خوزستان عنوان کرد و گفت: زبان فارسی، زبان انقلاب اسلامی، زبان قیام امام راحل و زبان گویش امام حاضر است و زبان عربی زبان اسلام است که همه مسلمان‌ها می‌توانند توسط این زبان با همدیگر صحبت کنند.

وی خطاب به مردم کوت‌عبدالله و دیگر مناطق خوزستان اظهار کرد: انقلاب باید بتواند پیام و رسالت خود را با زبان شما به جهان اسلام برساند و تاکنون به این نقش خیلی کم توجه شده است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین ضمن اشاره به سابقه مردم خوزستان در مقابله با استکبار طی دوران‌های مختلف تاریخی تصریح کرد: وقتی امت اسلامی می‌خواهد برای آزادی فلسطین عزیز از شرق حرکت کند، باید دروازه و پرچمدار این حرکت، جوانان منطقه خوزستان باشند.

نقدی با تاکید بر احساس تکلیف بسیجیان برای نقش‌آفرینی مهم در صدور پیام انقلاب اسلامی تصریح کرد: لازم است جوانان بسیجی خوزستان با انقلابیون بحرین، حجاز، کشورهای اطراف و مجاهدین بدر در عراق ارتباط مستمر داشته تا برای ایشان الهام‌بخشی، تقویت روحیه، ارائه راهکار و حمایت‌های معنوی کنند.

وی با اشاره به اعتباری بودن مرزها و تفاوت‌های قومی و قبیله‌ای خاطرنشان کرد: خداوند ویژگی‌های فطری همچون طایفه، زبان، رنگ پوست و… را در انسان ها تغییر ناپذیر قرار داده و انسان می تواند دین و ارزش ها و اعمال خود را تغییر دهد تا به سرانجام خود برسد در حالیکه همه امت اسلام یکپارچه هستند و باید برای دستیابی به کمال حرکت کنیم.

اخبار مرتبط
 1. برای رسیدن تیربرق باید تا ساعت 12صبر می کردیم / نکات ایمنی در استفاده از چوب توسکا لحاظ شد
 2. افتخاری فروشی نیست/ مردم شفت و فومن نیاز به قیم ندارند
 3. با برخورد فیزیکی مخالفم/ عضویت در کمیسیون عمرانی با تاکید رهبری معظم انقلاب بوده است
 4. شرکت تمامی خانوارهای «تانی محله» در سرشماری اینترنتی نفوس مسکن
 5. برای کار سیاسی به احمدسرگوراب نیامده ام/ از عمق محرومیت این بخش باخبرم
 6. خوشحالم که فردی از همین منطقه بخشدار احمدسرگوراب شد/ حرف های زیادی در دل دارم
 7. لزوم توجه به نیروهای بومی در انجام پروژه های شهرستانی
 8. گزارش تصویری/ مراسم تودیع و معارفه بخشدار احمدسرگوراب
 9. بخشدار جدید احمدسرگوراب معارفه شد
 10. آیا رییس اداره محیط زیست شفت در حوادث سال 88 نقش داشته است؟
 11. هرآمدی رفتی در پیش دارد!
 12. بخشدار جدید احمدسرگوراب فردا معارفه می شود
 13. یک خانم نصیر محله ای برنده جایزه سرشماری اینترنتی شد
 14. 6 تن چوب قاچاق در شفت توقيف شد
 15. سرشماری اساس توسعه کشور/ سرشماری رایگان مددجویان در کمیته امداد شفت
 16. رئیس جدید پلیس راهور شهرستان شفت معارفه شد
 17. مراسم تودیع و معارفه رییس منابع طبیعی شفت برگزار شد
 18. تیرانداز شفتی به مرحله نهایی مسابقات اهداف پروازی کشور راه یافت
 19. تبلیغ ۱۰۰ مبلغ دینی به‌مناسبت دهه اول محرم در فومن و شفت
 20. بسته بودن مسجد این روستا در روز عاشورا کذب است