زمان انتشار: یکشنبه 5 آبان 1392 - 14:25
کد خبر : 26177

نامه نعیمه اشراقی به خانواده شهدا/ مرا بابت ایجاد فضایی که منجر به سوء‌استفاده مغرضان شد ببخشید

نوه امام خمینی در نامه ای خطاب به مردم و خانواده های شهدا بار دیگر متن منتشر شده به نقل از وی در فیس بوک را تکذیب و عذرخواهی کرد

به گزارش صبح شفت به نقل از خبرآنلاین، انتشار مطلبی در فیس بوک نعیمه اشراقی که به ذکر خاطره​ای از امام خمینی(ره) درباره شهدا باز می​گشت با واکنش​های بسیاری در هفته گذشته روبروشد. فرزند شهید همت نخستین واکنش را به این مطلب داشت که در صفحه فیس بوک خود منتشر کرد. نعیمه اشراقی هم در نامه​ای به او پاسخ داد. 

روزنامه جمهوری اسلامی هم واکنش به این مساله از متولیان بیت امام خواست تا در برابر رفتار نادرست منسوبین ، برخورد قاطع داشته باشند. صادق خرازی هم ر این باره موضع گرفت و با پاسخ دوباره اشراقی و پوزش وی مواجه شد. نهایتا حمید انصاری قائم مقام مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی در یادداشتی مطلب منتسب به نعیمه اشراقی را سخیف وموهن  خواند و در عین حال  ازتسویه حساب سیاسی به بهانه توهین به امام گلایه کرد.

روز گذشته نیز خبرگزاری مهر در خبری اعلام کرد: هزار خانواده شهید و صد موسسه، گروه، تشکل، مسجد و هیئت مذهبی با امضای طوماری ضمن محکوم کردن این اظهارت و منتسب نمودن آن به حضرت امام خمینی (ره) از قوه قضائیه، مجازات نعیمه اشراقی را خواستار شدند.

امروز هم بار دیگر اشراقی با  تکذیب مجدد متن منتشر شده منتسب به وی در نامه​ای خطاب به خانواده​های شهدا آورد: از مردم صبور و نجیب ایران به ویژه خانواده‌های زجر کشیده شهیدان عاجزانه خواهشمندم فریب این دسیسه بزرگ را نخورند و مرا بابت ایجاد فضایی که منجر به سوء استفاده معزضان و از خدا بی‌خبران شد، ببخشند.

به گزارش مهر، وی نوشته است: با افزایش فعالیت در صفحه شخصی‌ام و با ایستادگی در مقابل کسانی که می‌خواستند وادار به سکوتم کنند، همانطور که مستحضرید متن کاملا مغرضانه و افترا گونه ای در خصوص اهانت به خانواده عزیز شهدا و امام شهیدان در فضای مجازی به من نسبت داده شد. با وجود تکذیب رسمی آن از طرف اینجانب، از حجم اتتقادات کاسته نشد، انتقاداتی که اگر با نیت خیرخواهی می بود همواره با کمال احترام و ادب می‌پذیرفتم. هرچند برای آنهایی که در این آشفته بازار هجمه نمودند و آب در آسیاب دشمنان قسم خورده امام ریختند حرفهای زیادی دارم اما به احترام قطره قطره خون شهیدان در این مقطع زمانی سکوت می‌کنم.

اخبار مرتبط
 1. برای کار سیاسی به احمدسرگوراب نیامده ام/ از عمق محرومیت این بخش باخبرم
 2. خوشحالم که فردی از همین منطقه بخشدار احمدسرگوراب شد/ حرف های زیادی در دل دارم
 3. لزوم توجه به نیروهای بومی در انجام پروژه های شهرستانی
 4. گزارش تصویری/ مراسم تودیع و معارفه بخشدار احمدسرگوراب
 5. بخشدار جدید احمدسرگوراب معارفه شد
 6. آیا رییس اداره محیط زیست شفت در حوادث سال 88 نقش داشته است؟
 7. هرآمدی رفتی در پیش دارد!
 8. بخشدار جدید احمدسرگوراب فردا معارفه می شود
 9. یک خانم نصیر محله ای برنده جایزه سرشماری اینترنتی شد
 10. 6 تن چوب قاچاق در شفت توقيف شد
 11. سرشماری اساس توسعه کشور/ سرشماری رایگان مددجویان در کمیته امداد شفت
 12. رئیس جدید پلیس راهور شهرستان شفت معارفه شد
 13. مراسم تودیع و معارفه رییس منابع طبیعی شفت برگزار شد
 14. تیرانداز شفتی به مرحله نهایی مسابقات اهداف پروازی کشور راه یافت
 15. تبلیغ ۱۰۰ مبلغ دینی به‌مناسبت دهه اول محرم در فومن و شفت
 16. بسته بودن مسجد این روستا در روز عاشورا کذب است
 17. جناب افتخاری ما هم با شما موافقیم
 18. سر شماری نفوس و مسکن نیاز آینده ماست .آینده را بی پاسخ نگذاریم “
 19. کلیه روستاهای شفت دارای طرح هادی مصوب هستند
 20. غفاری عثماوندانی رفت و توکل امید آمد!