زمان انتشار: یکشنبه 30 تیر 1392 - 15:22
کد خبر : 19692

مردم: خواستار عملکرد دوساله فرمانداریم…

یکی از وظایف مدیران سازمانها و ادارات گزارش دهی در یک دوره خاص از زمان به منظور اشراف کلی مردم نسبت به خدمات ارائه شده می باشد و از طرف دیگر حق مردم است که ببینند چه اقداماتی توسط مدیران برایشان رقم خورده است.

fdf

مدیران نیز برای گزارش دهی نیاز به مکانی که مردم و مسئولین در آن حضور دارند، دارند که به حول قوه الهی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، تریبون هایی در محافل اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و مذهبی وجود دارد و مدیران با توجه به قدرت و اختیاری که دارند می توانند از آنها استفاده کرده و عملکردهای خود را ارائه دهند تا هم بازخوردی از سوی مردم صورت گیرد و هم ظرفیت و توانایی آن مدیر سنجیده شود و هم به قول حضرت امام(ره) همبستگی و اعتماد مردم به نظام تداوم پیدا کند.

یکی از تریبونها برای گزارش دهی مدیران، مصلی های نماز جمعه است و کم و بیش مدیران خود را مقیِد نموده اند که از این تریبون استفاده کرده و به ارائه گزارش عملکرد دستگاه خود بپردازند.

همانطور که مستحضرید، در پایان دولت دهم، به پایان دومین سال فرمانداری جواد شفیعی ثابت بعنوان یکی از جوانترین فرماندارهای کشور نزدیک می شویم و انتظار می رود که این فرماندار جوان سخت کوش که با تلاشهای بی وقفه در راستای اعتلای نظام مقدس، جان برکف خدمات بی شائبه دولت را در شهرستان، پیگیری و اجرا نموده است، باشیم.

از یک طرف دعوت از سوی امام جمعه فاضل و اندیشمند شهرستان که رابط بین مردم و مسئولین است نیاز را بر این وا می دارد که فرماندار هم به ارائه گزارش عملکرد دستگاه خود، بپردازد و از طرف دیگر چشم مردم به زبان فرماندار از یک تریبون رسمی است که ببینند چه اقداماتی را در طی دو سال سُکانداری فرمانداری شهرستان به دستش، برایشان رقم خورده است؟

انشاءالله در آینده نزدیک، شاهد گزارش دهی فرماندار شفت از عملکرد دوساله خود در دولت دهم از تریبون مصلی نماز جمعه شفت باشیم.

اخبار مرتبط

12 دیدگاه

 1. روستايي تیر 31, 1392 در 9:45 ق.ظ - Reply

  از اقدامات خوب آقاي فرماندار شفت در جهت خدمات رساني به مردم سپاسگزاريم.وجاي تقدير وتشكر دارد. اگر مديريت سايت صبح شفت درج نمايد چند مورد انتقاد هم هست كه ذكر آن جهت اطلاع مردم بد نيست.
  *شهر شفت كمتر توجه مي شود شهردار اصلاً حركتي ندارد.
  *مدتي است داروخانه شبانه روزي تعطيل شده اقدامي كه مردم ببينند صورت نگرفته است.همچنان مردم شهرستان در شب گرفتار تهيه دارو ميباشند. همه كه داراي وسيله نقليه نيستند.
  *بنظر ميرسد مدت يكسالي است به آب وآتش مي زنند تا ابقاء شوند.

  • سمیع زاده تیر 31, 1392 در 6:45 ب.ظ - Reply

   ای روستایی
   آیا ضعف شهرداربه فرماندار برمیگردد؟معلومست خیلی بی سوادی!؟ چوت خود مردم شورا انتخاب کردند انها هم شهردار
   مردم شفتی که چنان شورا و چنین شورای های انتخاب میکنند حقشان است عقب بیوفتند
   داروخانه سوپر مارکت و رشته خشکار پزی نیست که به هرکسی مجوز بدهند طبق قانون حداقل شش ماه روال مجوز گرفتن دارد
   ضمناآیا به آب و آتش میزند که ابقا شود؟ما ندیدم! چه آبی چه آتشی؟
   دروغ و تهمت و غیبت و تخریب البته شیوه صبح شفتی ها بی تقوا و روستا و فلان هاست
   بقیه دارند چکار میکنند؟؟در این استان مگر؟
   بنظر من
   بهتر است این فرماندار مردمی و موفق و مومن و صبور و جوانمرد و حزب الهی هرچه زودتر برود تا از دست شفتی ها نجات پیدا کند و شفت آباد شود با این سیاسیون پرسوادشان
   همان فرمانداران گذشته بدرد این مردم میخورند

   • جوان شفتی مرداد 3, 1392 در 12:58 ب.ظ - Reply

    سلام .آقای سمیع زاده تو با این حرفت که ( بهتر است این فرماندار مردمی و موفق و مومن و صبور و جوانمرد و حزب الهی هرچه زودتر برود تا از دست شفتی ها نجات پیدا کند و شفت آباد شود با این سیاسیون پرسوادشان
    همان فرمانداران گذشته بدرد این مردم میخورند) توهین به مردم شریف شهرستان شفت کردی سریع از مردن عذر خواهی کن تقدیر از فرماندار جای خود دارد اما نباید به مردم شریف توهین نمود…..

 2. روستايي مرداد 1, 1392 در 10:30 ق.ظ - Reply

  سلام آقاي سميع زاده جوان وتحصيلكرده،آنقدربي سواد نيستم يك سواد خواندن نوشتن دارم.
  فرماندارمدير ارشد شهرستان ونماينده دولت در شهرستان است.نماينده دولت به اين معني كه كليه دستگاههاي اجرايي شهرستان بايد با فرماندار هماهنگ باشند. فرماندار رئيس شوراي اداري شهرستان است. وقتي يك روستا ، يك بخش، يك شهرستان،يك استان ويك كشور يكنفر بعنوان رئيس ويا ارشد باشد ديگر عوامل اجرايي درهر جا ميشود تحت امر.چرا كه بخش اعظم اعتبارات در فرماندار ي تقسيم ميشود. شهردار منتخب شورا زير نظر فرماندار است.اگر دستگاه اجرايي در هر شهرستان كم كاري يا سهل انگاري كند فرماندار مي تواند به رئيس يا مدير دستگاه تذكر بدهد. اگر تكراركند ميتوان توبيخ ويا عزل آن مدير را از مافوق آن دراستان مطالبه كند.براي اطلاع بيشتر شما عرض مي كنم حتماً ديده ايد كه بعضي از مردم براي حل مشكلات گوناگون مانند آب ،برق،گاز، تلفن،جاده،و ياهر مشكلي كه به ذهن شما ميرسد. آخرين پناهگاه خود را فرماندار مي دانند.آيا مي شود گفت مگر مسئول آب وبرق وگاز و… فرماندار است مطمناً نه
  .هيچ خصومتي با هيچ كس نداريم چه فرماندار جوان باشد چه كسان ديگر چه بهتر كه فرماندار فعلي باشد.حل مشكل مردم در الويت قرارگيرد. داروخانه مثل مايحتاج ديگر نيست اگرامشب تهيه نشود فردا مي شود تهيه كرد آب از آب تكان نمي خورد ولي آقاي جوان دارو بستگي به حيات مردم دارد پس بايد درالويت كار باشد.ممنونم از تذكر شما

 3. نامدارشفتی مرداد 3, 1392 در 11:40 ق.ظ - Reply

  باتوجه به اینکه آقای سمیع زاده جوان تحصیل کرده در شهر شفت زندگی میکند انتظار نداشتیم پاسخ روستایی را اینگونه میداد. حداقل برای هر جوابیه ای لازم است یک مختصر مطالعه ای داشته باشد. فکر میکنم نظر روستایی صرفاً برای آبادی وپیشرفت شهر بوده. اگر آقای سمیع زاده به داخل شهر با دوستان جوان خود قدم بزند می بیند خیلی ازحقوق شهروندان تضیع می شود. ونادیده گرفته می شود مسئول شهردار است. که کوتاهی می کند.
  وکوتاهی شهردار درامور محوله شهر را فرماندار می تواند در شورای ترافیک شهرستان ویاشورای اداری تذکر دهد .
  از ظاهر شهر می توان پی برد آقای فرماندار جوان قدری مسامحه نموده است. چون پیاده رو که محل عبور عابرین است توسط عده ای خاص تجاوز شده. وهمچنین خیابان که محل تردد وپارک وسایط نقلیه است توسط عده دیگر تصرف شده. شما نظر دهید آیا عابرین پیاده حقوقی ندارند؟ وسوار روها حقوقی ندارند؟ چه کسی باید حقوق این ها را مطالبه کند؟ شما قضاوت کنید.
  با پاسخی که روستایی داده مشخص است بی سواد محض هم نیست یک سواد اکابری دارد.
  جوان عزیز قدری شما سواد تورا سوهان کاری کن. تا بیشتر مسایل را کارشناسی شده پاسخ دهی نه احساسی.

 4. محسن مرداد 3, 1392 در 8:53 ب.ظ - Reply

  بنده آقای سمیع زاده رو نمی شناسم ولی نظرش خیلی برام جالبه ،درست است جنانب آقای سمیع زاده ،کم کاری از شورای شهر است
  در خصوص داروخانه،دهستان های این شهرستان دروخانه دارد؟
  دروخانه که قبلا در دهستان ها و روستا ها بودند وتعطیل شدند، آقای روستای آن موقع کجا بودی ؟
  حال رسیده به شهر صدای یک روستای بالا میرود و فرماندار را زیر سوال میبرد!!!؟
  معلوم است که فقط دوست داری فرماندار را زیر سوال ببری؟
  ولی این در شان شما نیست!
  در خصوص ابقا ،: به نظر من فرماندار توانای کار کردن رو داره وای فرماندر جوان با بدشاسی مواجه شد ،وقتی سر کار آمد که کشور در تحریم بی سابقه قرار داشت بخاطر سوئ مدیریت دولت خدمتگزار و مردمی که درد مردم را نمفهمید
  من خودم یکی از منتقدان عمکرد فرماندار هستم ولی سعی میکنم بی انصافی نکنم
  حال به نظرم فرماندار ابقا شود بعد نیست با اینکه از جناجی مقابل دولت منتخب است ولی شعار ها نشانگر این است که دولت فراجناحی است و وبا اینکه فرماندار با بلیط نیامده ولی ته اتوبوس برای اندکی جا است که بمانند مبنای این دولت شایسته سالاری است فرماندار اصوالگرا اگر میتواند با اصلاح طلبان تعامل برقرار کند بماند به نفع شهرستان است برای توسعه این شهرستان
  اگر انتقاد است کمی آرام تر ،چون حس میکنم مردم از افراطریون دلیگرند و روی آوردن به اعتدالیون
  حال شما اهل کدام منطقید بجنگیم یا تعامل برقرار کنیم؟؟؟

 5. روستايي مرداد 6, 1392 در 12:27 ب.ظ - Reply

  سلام محسن جان ،شما تازه از خواب بيدار شده اي اول برو به سر وصورتت يك آبي بزن بعداً بيا نظر بده. موضوع بحث داروخانه شبانه روزي است نه داروخانه چوبر ونصيرمحله.
  وجود داروخانه شبانه روزي در مركز شهرستان از واجبات است.و نداشتن آن هم يك جور ضعف مديريت در شهرستان.
  بعد هم قبل از ارسال متن ، يك مرور هم به نوشته خود داشته باشي بد نيست چون پر است از غلط املايي.وانگهي كي برود كي بيايد به من وشما زيا د ربطي ندارد چون كساني هستند كه تصميمات شهرستانها را مي گيرند.

 6. محسن مرداد 7, 1392 در 0:38 ق.ظ - Reply

  بنده هنوز در خواب زمستانی به سر میبرم .یک روستای در این شهرستان بیدار باشد مایه برکت است ،داروخانه شبانه روزی ربطی به فرماندار نداره .دولت همواره در حال کوچک سازی است. حال هم اصل 44 در حال اجراست .آیا دروخانه شبانه روزی دولتی بوده که به دولت مربوط باشد؟
  بخش خصوصی میتوان اعتصاب کند بخاطر نارضایتی تحریم دارو،که بخاطر سوءمدیریت دولت است
  چرا صداها جهت بسته شدن شرکت سایپا شفت بالا نمیرود که چرا تعیطیل شده و علت آن را مانند داروخانه شبانه روزی تغییر وتحول اعلام میکند
  سوءمدیریت دولت را به گردن تازه کار ها نیندازید آن موقع که حمایت میکردی فکر ایجاشو نمیکردی ؟
  تو همون روستای هستی که این دولت را انتخاب کردی ،حامی دیروز که باید پاسخگو باشدانتقاد میکنئ جای بس تامل دارد!!!!
  من که ادعا با سواد بودن نکردم که غلط املائی بنده را میگیری !بنده از پشت کوه آمده ام ،اینقد مغرور نیستم که سواد خواندن نوشتنم را به رخت بکشم!!!!!!!!!!!!
  حال شما به عنوان تحصیل کرده شهرستان چه پیشنهاد به من داری ؟؟؟؟

 7. روستايي مرداد 7, 1392 در 1:14 ب.ظ - Reply

  سلام خسته نباشي، قدري اطلاعات شما را زياد كنيد همه سئوالات خودت را پاسخ مي دهي

 8. محمدرضا(کامران)سمیع زاده مرداد 13, 1392 در 1:45 ق.ظ - Reply

  با سلام و عرض خسته نباشد به کسانی که با نظرات خودشون،مشکلات شهرستان را گفتند.اما بنده برای آن شخصی که خواسته است از اسم فامیل من سوء استفاده کند،متاسفم!!!زیرا هنوز فرهنگ نظردهی در اینگونه فضاها را ندارد.بنده تازه دیروز از یکی از کارکنان سایت مطلع شدم که در این مطلب نظر داده ام.در صورتی که اصلا روح بنده از این جریان بی خبر بوده است.از مدیریت سایت هم تقاضا دارم که محدودیتی قائل شود تا اینگونه افراد کم فرهنگ نتوانند با آبروی یک شخص به راحتی بازی کنند…ممنون

 9. محسن مرداد 13, 1392 در 3:33 ب.ظ - Reply

  آقای سمیع زاده ،بنده از شما پوزش میطلبم بخاطر اظهار بی ادبی،از اسم شما سوء استفاده نشده ؛آیا در شهرستان شفت یک سمیع زاده داریم!!
  تشابه اسمی بوده ،و اشتباه آقای نامدار ،حتی معلوم نیست که آقای نامدار کدام نامدار است مگر یک نامدار درشهرستان است؟؟؟؟

 10. محمدرضا(کامران)سمیع زاده مرداد 14, 1392 در 1:48 ق.ظ - Reply

  اشتباه نکن محسن جان،من جوان هستم،اما مطمئن باش بچه نیستم!!!از گفته های نظر دهنده گان میتوان متوجه شد که روی صحبت آنان با من است.مهم نیست،اشکال کار از جای دیگر است،اگر مدیریت سایت یکبار با متخلفین برخورد کند،دیگر شاهد اینگونه مشکلات نخواهیم بود…
  شاید کار درست این است که همیشه با اسم مستعار نظر داد…
  خدا همه را به راه راست هدایت کند،انشاا…

 1. کل ایران جویبار را پایتخت کشتی ایران میداند نماینده شفت و فومن قائمشهر را!!
 2. گزارش تصویری/ واژگونی پراید به داخل رودخانه در شفت
 3. مشغول بررسی رانش زمین در منطقه هستیم/ روند پیگیری را به اطلاع عموم خواهیم رساند
 4. برخورد با خودرو جوان 36 ساله را در نصیرمحله به کام مرگ کشاند
 5. برای رسیدن تیربرق باید تا ساعت 12صبر می کردیم / نکات ایمنی در استفاده از چوب توسکا لحاظ شد
 6. افتخاری فروشی نیست/ مردم شفت و فومن نیاز به قیم ندارند
 7. با برخورد فیزیکی مخالفم/ عضویت در کمیسیون عمرانی با تاکید رهبری معظم انقلاب بوده است
 8. شرکت تمامی خانوارهای «تانی محله» در سرشماری اینترنتی نفوس مسکن
 9. برای کار سیاسی به احمدسرگوراب نیامده ام/ از عمق محرومیت این بخش باخبرم
 10. خوشحالم که فردی از همین منطقه بخشدار احمدسرگوراب شد/ حرف های زیادی در دل دارم
 11. لزوم توجه به نیروهای بومی در انجام پروژه های شهرستانی
 12. گزارش تصویری/ مراسم تودیع و معارفه بخشدار احمدسرگوراب
 13. بخشدار جدید احمدسرگوراب معارفه شد
 14. آیا رییس اداره محیط زیست شفت در حوادث سال 88 نقش داشته است؟
 15. هرآمدی رفتی در پیش دارد!
 16. بخشدار جدید احمدسرگوراب فردا معارفه می شود
 17. یک خانم نصیر محله ای برنده جایزه سرشماری اینترنتی شد
 18. 6 تن چوب قاچاق در شفت توقيف شد
 19. سرشماری اساس توسعه کشور/ سرشماری رایگان مددجویان در کمیته امداد شفت
 20. رئیس جدید پلیس راهور شهرستان شفت معارفه شد