زمان انتشار: سه شنبه 20 فروردین 1392 - 12:12
کد خبر : 7162

شماره تلفن دختر نتانیاهو چه طور لو رفت؟

صهیونیست ها روز یکشنبه 7 آوریل 2013 را هرگز از یاد نخواهند برد. روزی که هکرها کابوسی سهمگین برای آنان رقم زدند. صبح شفت به نقل از مهر: صهیونیست ها یکی دو روزی است که یک کابوس جدید دارند: «Operation Israel». واژه ای که نام عملیات سایبری هکرهای ناشناس برای ازکارانداختن صهیونیست ها در فضای [&hellip

شماره تلفن دختر نتانیاهو چه طور لو رفت؟

صهیونیست ها روز یکشنبه 7 آوریل 2013 را هرگز از یاد نخواهند برد. روزی که هکرها کابوسی سهمگین برای آنان رقم زدند.

صبح شفت به نقل از مهر: صهیونیست ها یکی دو روزی است که یک کابوس جدید دارند: «Operation Israel». واژه ای که نام عملیات سایبری هکرهای ناشناس برای ازکارانداختن صهیونیست ها در فضای مجازی است. گروه هکر «آپ ایزرائیل» که مخالف تجاوزات اسرائیل علیه فلسطینیان است، دیروز 18 فروردین ماه در بیانیه ای اعلام کرد: «امروز هفتم آوریل حمله سایبری بین المللی با هدف حذف پایگاههای اسرائیلی از شبکه اینترنت آغاز می شود.»
چند ساعت بعد سایت های صهیونیستی یکی یکی از کار افتادند. سازمان مهاجرت، دستگاههای قضایی و دیگر دوایر دولتی این رژیم هک شده و تصاویری از «سامر العیساوی» زندانی فلسطینی که از مدتها پیش اقدام به اعتصاب غذا کرده است، «میسره ابوحمیده» که در زندان اسرائیل به شهادت رسید و «عماد مغنیه»، از فرماندهان حزب‌الله، روی آنها قرار داده شده است.

گزارش های شبکه «المنار لبنان» اما خبر از گسترش این عملیات سایبری می داد: «از مهم ترین اقدامات هکرها، نفوذ به سایت نخست وزیری، وزارت جنگ، موساد، وزارت امنیت و سازمان بورس رژیم صهیونیستی بوده است. هکرهای فلسطینی و اردنی هم چنین موفق شدند بیش از 40 هزار صفحه فیس بوک و هزاران صفحه توییتر کاربران صهیونیست را هک کنند.» شبکه خبری «المیادین» هم اعلام کرد سایت اینترنتی اداره مهاجرت رژیم صهیونیستی هم در این حمله سایبری هک شده است.

صهیونیست ها: درمانده ایم

همزمان با این حمله های سهمگین سایبری، صهیونیست ها درمانده و حیرت زده اخبار این حملات را تایید کردند.روزنامه صهیونیستی هاآرتص از حمله به سایت دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی، سایت بازار بورس تل آویو و سایت وزارت جنگ رژیم صهیونیستی نوشت و «رونی بکار»مدیر موسسه سایبری و داده های اینترنتی  رژیم صهیونیستی گفت: «ما نمی توانیم کاری انجام دهیم و تنها ناظر این جنگ سایبری هستیم.»
او از آغاز حملات متقابل هکرهای صهیونیست خبر داد و گروههای سایبری فلسطینی و لبنانی را از جمله اصلی ترین مهاجمان به پایگاههای این رژیم دانست. گمانه ای که البته شاید واکنشی به هشدارها و تهدیدهای سنگین هکرها باشد.

هکرها اعلام کرده اند این اقدام را در اعتراض به سیاست‌های صهیونیست ها در غزه و کرانه باختری انجام داده‌اند و پیغام داده اند «در بزرگترین پیکار اینترنتی تاریخ بشر، اسرائیل را از اینترنت محو خواهند کرد.»
این گروه در بیانیه‌ای که روی وب‌سایت خود قرار داده‌اند خطاب به اسرائیل نوشته‌اند: «شما از نقض گسترده حقوق بشر دست برنداشته‌اید. شهرک‌سازی‌های غیرقانونی را متوقف نکرده‌اید؛ به پیمان آتش‌بس بی توجه بوده‌اید و نشان داده‌اید که احترامی برای قوانین بین‌المللی قائل نیستید.»
افرادی بوده‌اند که تصاویر آنها روی وب‌سایت‌های هک شده قرار گرفته‌اند.
علاوه بر این، اسامی و آدرس ایمیل 1500 نفر که گفته می‌شود از جاسوسان موساد هستند، روی  سایت Google Doc قرار گرفته است.

شبکه خبری «المیادین» شمار هکرها را حدود پنج هزار تخمین زده و نوشته است:«گروه هکرها اعلام کرده اند که روز هفتم آوریل ( یکشنبه 18 فروردین) را روز جهانی مقاومت سایبری علیه رژیم صهیونیستی نامگذاری کرده اند.

حتی شماره دختر نتانیاهو

شدت حملات سایبری به صهیونیست ها تا حدی بوده که انها می گویند به خصوصی ترین اطلاعات از جمله شماره تلفن دختر «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی نیز دست پیدا کرده اند. انها این شماره های خصوصی را در شبکه های مجازی هم منتشر کرده اند تا کابوس صهیونیست ها از این حملات بی سابقه سایبری را تکمیل کنند.

این البته اولین حمله سایبری به سایتهای صهیونیستی نیست. پیش از این بارها سایت های مختلف رژیم صهیونیستی و صفحه های اختصاصی صهیونیست ها در شبکه های اجتماعی هک می شد. اما حمله سایبری اخیر که در نوع و تعداد هکرها تقریبا بی سابقه است، تبدیل به کابوسی وحشتناک برای سران رژیم صهیونیستی شده است. کابوسی که افسانه نفوذناپذیر نبودن آنها را نشانه گرفته است.

اخبار مرتبط
 1. منظور افتخاری مازندران بود؛ اشتباه لفظی سوء تعبیر را به دنبال داشته است
 2. سطح سواد نماینده نباید اینقدر پایین باشد/ آقای نماینده به فکر پیشرفت حوزه انتخابیه خودش باشد
 3. گزارش تصویری/ مانور دوگانه سوز نمودن نانوایی های شفت
 4. کل ایران جویبار را پایتخت کشتی ایران میداند نماینده شفت و فومن قائمشهر را!!
 5. گزارش تصویری/ واژگونی پراید به داخل رودخانه در شفت
 6. مشغول بررسی رانش زمین در منطقه هستیم/ روند پیگیری را به اطلاع عموم خواهیم رساند
 7. برخورد با خودرو جوان 36 ساله را در نصیرمحله به کام مرگ کشاند
 8. برای رسیدن تیربرق باید تا ساعت 12صبر می کردیم / نکات ایمنی در استفاده از چوب توسکا لحاظ شد
 9. افتخاری فروشی نیست/ مردم شفت و فومن نیاز به قیم ندارند
 10. با برخورد فیزیکی مخالفم/ عضویت در کمیسیون عمرانی با تاکید رهبری معظم انقلاب بوده است
 11. شرکت تمامی خانوارهای «تانی محله» در سرشماری اینترنتی نفوس مسکن
 12. برای کار سیاسی به احمدسرگوراب نیامده ام/ از عمق محرومیت این بخش باخبرم
 13. خوشحالم که فردی از همین منطقه بخشدار احمدسرگوراب شد/ حرف های زیادی در دل دارم
 14. لزوم توجه به نیروهای بومی در انجام پروژه های شهرستانی
 15. گزارش تصویری/ مراسم تودیع و معارفه بخشدار احمدسرگوراب
 16. بخشدار جدید احمدسرگوراب معارفه شد
 17. آیا رییس اداره محیط زیست شفت در حوادث سال 88 نقش داشته است؟
 18. هرآمدی رفتی در پیش دارد!
 19. بخشدار جدید احمدسرگوراب فردا معارفه می شود
 20. یک خانم نصیر محله ای برنده جایزه سرشماری اینترنتی شد