زمان انتشار: دوشنبه 6 بهمن 1393 - 12:12
کد خبر : 60734

شارلی ابدو مامور اخراج مسلمانان از اروپا

هانی زاده به شکل گیری روند اخراج مسلمانان از اروپا اشاره کرد و اظهار داشت: اتحادیه اروپا معتقد است مسلمانان در آینده برای جامعه این قاره مشکل ساز خواهند بود. به همین دلیل از همین حالا برنامه های خود را برای اخراج مسلمانان از اروپا آغاز کرده اند


به گزارش مشرق، حسن هانی زاده تحلیگر مسائل سیاسی کشورمان به افشای ماهیت صهیونیستی نشریه شارلی ابدو پرداخت و گفت: مجله شارلی ابدو با سرمایه لابی یهودی مقیم فرانسه به وجود آمده و گردانندگان اصلی این مجله یهودیانی هستند که بر رسانه های فرانسه چنگ انداختند. اقدامات اخیر این نشریه در توهین به مقدسات اسلامی با برنامه ریزی قبلی صورت گرفته است.

هانی زاده در ادامه خاطر نشان کرد: حضور لابی صهیونیستی در اتحادیه اروپا و به دست گرفتن اهرم های اقتصادی و رسانه ای موجب شده که اغلب رسانه های اتحادیه اروپا به خصوص در کشور فرانسه، موجب شده سیاست های لابی صهیونیستی اجرا و عملیاتی شود.

2 برنامه اتحادیه اروپا برای مسلمانان

این کارشناس مسائل سیاسی کشورمان معتقد است: برخی سیاسیون افراطی فرانسه در تجزیه و تحلیل ساختار داخلی اتحادیه اروپا و فرانسه به این نتیجه رسیدند که در سال 2022 نخستین رئیس جمهور مسلمان در انتخابات فرانسه وارد کاخ الیزه خواهد شد. همچنین در طول 3 دهه آینده جمعیت مسلمانان مقیم اروپا با جمعیت مسیحیان این کشور برابری خواهد کرد. بنابراین احساس سیاسیون افراطی اروپا این است که برای اخراج مسلمانان از کشورهای اروپایی مخصوصا فرانسه که بیشترین رقم مسلمانان مهاجر را دارد، باید دست به اقدامات جدی زد.

وی در ادامه به تلاش اتحادیه اروپا برای تقسیم بندی مسلمانان به 2 گروه مسلمان خوب و مسلمان بد خبر داد و گفت: آنها برای این اقدام خود 2 برنامه داشتند. اول ایجاد داعش به عنوان نماد اسلام خشونت آمیز و دوم تقسیم بندی مسلمانان به طرفداران تروریست ها و مسلمانان ضد تروریست.

آغاز اخراج مسلمانان از اروپا

هانی زاده به شکل گیری روند اخراج مسلمانان از اروپا اشاره کرد و اظهار داشت: اتحادیه اروپا معتقد است مسلمانان در آینده برای جامعه این قاره مشکل ساز خواهند بود. به همین دلیل از همین حالا برنامه های خود را برای اخراج مسلمانان از اروپا آغاز کرده اند. این ماموریت و ایجاد بستر مناسب برای عملیاتی کردن اخراج مسلمانان از اروپا و فرانسه، به مجله شارلی ابدو واگذار شد و این مجله با انتشار کاریکاتورهایی علیه مقدسات اسلامی سعی کردند مسلمانان را وادار به عکس العمل انفعالی و توام با عصبانیت کنند. از همین رو اقدام اخیر برخی گروهک های تروریستی در حمله به مجله شارلی ابدو نمی تواند بدون برنامه ریزی قبلی بوده باشد. بنابراین باید رفته رفته منتظر آغاز اخراج مسلمانان از اروپا به کشورهای شرقی باشیم.

علت آغاز پروژه اسلام هراسی

این تحلیلگر مسائل بین المللی کشورمان در بخش پایانی اظهارات خود به دلایل آغاز دور جدید پروژه اسلام هراسی در اروپا اشاره کرد و افزود: اقبال مسیحیان و ملت های اروپایی برای فهم عمیق اسلام و گرایش مسیحیان به اسلام ناب و همچنین تاثیرگذاری قران و تعالیم قرانی بر افکار عمومی اروپاییان موجب شده کشورهای اروپایی و به طور مشخص رهبران اتحادیه اروپا درصدد ایجاد یک دیوار برای قطع کردن رابطه مسلمانان و مسیحیان برآمدند. از همین رو درصدد برنامه ریزی و طرح یک استراتژی جدید برای جلوگیری از رواج اسلام در اروپا بودند، به همین دلیل کشورهای اروپایی از پیام های اسلام و تاثیر آن بر روی جامعه اروپا نگران شدند و با اقدامات اخیر خود بهانه ای ایجاد کردند تا چهره اسلام را مخدوش نشان دهند.

اخبار مرتبط
 1. گزارش تصویری/ برگزاراری انتخابات دانش آموزی در شفت
 2. برای رویش راهی است حتی در سخت ترین شرایط/ هر قدر مسئولان کم گذاشتند، خداوند برای شفت سنگ تمام گذاشته است
 3. پاک سازی نقاط آلوده و مقابله با خرده فروشان مواد مخدر شفت
 4. منظور افتخاری مازندران بود؛ اشتباه لفظی سوء تعبیر را به دنبال داشته است
 5. سطح سواد نماینده نباید اینقدر پایین باشد/ آقای نماینده به فکر پیشرفت حوزه انتخابیه خودش باشد
 6. گزارش تصویری/ مانور دوگانه سوز نمودن نانوایی های شفت
 7. کل ایران جویبار را پایتخت کشتی ایران میداند نماینده شفت و فومن قائمشهر را!!
 8. گزارش تصویری/ واژگونی پراید به داخل رودخانه در شفت
 9. مشغول بررسی رانش زمین در منطقه هستیم/ روند پیگیری را به اطلاع عموم خواهیم رساند
 10. برخورد با خودرو جوان 36 ساله را در نصیرمحله به کام مرگ کشاند
 11. برای رسیدن تیربرق باید تا ساعت 12صبر می کردیم / نکات ایمنی در استفاده از چوب توسکا لحاظ شد
 12. افتخاری فروشی نیست/ مردم شفت و فومن نیاز به قیم ندارند
 13. با برخورد فیزیکی مخالفم/ عضویت در کمیسیون عمرانی با تاکید رهبری معظم انقلاب بوده است
 14. شرکت تمامی خانوارهای «تانی محله» در سرشماری اینترنتی نفوس مسکن
 15. برای کار سیاسی به احمدسرگوراب نیامده ام/ از عمق محرومیت این بخش باخبرم
 16. خوشحالم که فردی از همین منطقه بخشدار احمدسرگوراب شد/ حرف های زیادی در دل دارم
 17. لزوم توجه به نیروهای بومی در انجام پروژه های شهرستانی
 18. گزارش تصویری/ مراسم تودیع و معارفه بخشدار احمدسرگوراب
 19. بخشدار جدید احمدسرگوراب معارفه شد
 20. آیا رییس اداره محیط زیست شفت در حوادث سال 88 نقش داشته است؟