زمان انتشار: شنبه 31 فروردین 1392 - 01:59
کد خبر : 9508

برگزاری سلسله نشست های حماسه سیاسی و جریان شناسی انتخابات

مسوول معاونت تربیت و آموزش سپاه قدس گیلان : دشمنان از اراده پولادین مردم بصیر، آگاه و ولایتمدار ایران اسلامی ترس و واهمه دارد

برگزاری سلسله نشست های حماسه سیاسی و جریان شناسی انتخابات

به گزارش صبح شفت به نقل از حفانیوز، حجت الاسلام و المسلمین ˈمحمدحسن حسن زادهˈ روز چهارشنبه در این نشست که با عنوان جریان شناسی انتخابات از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد  شفت و فومن  در نمازخانه این واحد دانشگاهی برگزار شد، افزود: مردم انقلابی ایران اسلامی در سه دهه اخیر به جهانیان ثابت کردند که در حفظ و دفاع از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت فرمان ولایت فقیه هیچگاه کوتاه نیامده و در انتخابات اخیر نیز صلابت و همبستگی خود یکبار دیگر نشان می دهند.
untitled434534534534
وی با برشمردن اهمیت انتخابات و انتخاب فرد اصلح و اصولگرا که مقبولیت همراه با ولایمتداری داشته باشد و تاثیر شگرف آن در روند توسعه همه جانبه کشور، بیان کرد: مشارکت حداکثری مردم به دور از فتنه افکنی ها، بهترین پشتوانه نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان یکی از خواسته های رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

وی بصیرت افزایی مردم جهت انتخابی آگاهانه را بسیار مهم دانست و اظهار کرد: مقبولیت در کنار ولایتمداری، انجام تکالیف الهی، حفظ کیان نظام اسلامی، مقابله با کفر و استکبار ،داشتن تفکری بسیجی و مبنایی اصولگرایانه، مدیریت اسلامی و ارزشی بودن از جمله مصادیق یک کاندیدای اصلح است که باید به آن توجه ای ویژه داشت.

مسوول معاونت تربیت و آموزش سپاه قدس گیلان ادامه داد: دشمنان همچنان درصدد ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند در این زمینه بسیار هزینه کرده اند و هم اکنون با به راه انداختن جنگ نرم قصد به انحراف کشیدن تفکر قشرهای مختلف مردم بویژه جوانان را دارند.

حجت الاسلام حسن زاده گفت: مردم ولایتمدار ایران اسلامی با خلق حماسه ای باشکوه در ۲۴ خرداد ماه سالجاری یکبار دیگر دشمنان را مایوس خواهند کرد.

وی نقش دانشگاهیان در کنار دیگر قشرهای مختلف مردم در خلق حماسه بزرگ سیاسی تحت امر ولی امر مسلمین را بسیار مهم و برگزاری نشست های تخصصی جریان شناسی انتخابات در گروه های مختلف را برای حضور پرشور و مشارکت حداکثری مردم بسیار موثر دانست.

ایشان در ادامه حضور خود در دانشگاه از نزدیک با اعضاء شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شفت و فومن دیدار و گفتگو کردند.

غلامحسین حسرتی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد  شفت و فومن در حاشیه این نشست گفت:بسیج دانشجویی این دانشگاه طبق رسالت و برنامه خود و عمل به فرمایشات مقام عظمای ولایت امام خامنه ای (مدظله العالی) جهت بستر سازی و حضور پرشور ملت مومن و انقلابی و باشکوه برگزار شدن انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری سلسله نشست ها و همایش هایی در قالب جریان شناسی و کرسی های ازاد اندیشی در آستانه انتخابات برگزار خواهد کرد.

حسرتی افزود: با درخواست دانشجویان ، از  کارشناسان مطرح استانی و کشوری در نشست های بعدی استفاده خواهد شد.

اخبار مرتبط
 1. شرکت تمامی خانوارهای «تانی محله» در سرشماری اینترنتی نفوس مسکن
 2. برای کار سیاسی به احمدسرگوراب نیامده ام/ از عمق محرومیت این بخش باخبرم
 3. خوشحالم که فردی از همین منطقه بخشدار احمدسرگوراب شد/ حرف های زیادی در دل دارم
 4. لزوم توجه به نیروهای بومی در انجام پروژه های شهرستانی
 5. گزارش تصویری/ مراسم تودیع و معارفه بخشدار احمدسرگوراب
 6. بخشدار جدید احمدسرگوراب معارفه شد
 7. آیا رییس اداره محیط زیست شفت در حوادث سال 88 نقش داشته است؟
 8. هرآمدی رفتی در پیش دارد!
 9. بخشدار جدید احمدسرگوراب فردا معارفه می شود
 10. یک خانم نصیر محله ای برنده جایزه سرشماری اینترنتی شد
 11. 6 تن چوب قاچاق در شفت توقيف شد
 12. سرشماری اساس توسعه کشور/ سرشماری رایگان مددجویان در کمیته امداد شفت
 13. رئیس جدید پلیس راهور شهرستان شفت معارفه شد
 14. مراسم تودیع و معارفه رییس منابع طبیعی شفت برگزار شد
 15. تیرانداز شفتی به مرحله نهایی مسابقات اهداف پروازی کشور راه یافت
 16. تبلیغ ۱۰۰ مبلغ دینی به‌مناسبت دهه اول محرم در فومن و شفت
 17. بسته بودن مسجد این روستا در روز عاشورا کذب است
 18. جناب افتخاری ما هم با شما موافقیم
 19. سر شماری نفوس و مسکن نیاز آینده ماست .آینده را بی پاسخ نگذاریم “
 20. کلیه روستاهای شفت دارای طرح هادی مصوب هستند