زمان انتشار: سه شنبه 9 مهر 1392 - 13:45
کد خبر : 23735

روح الله جهاندیده رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان شد

معاون اجرایی سپاه قدس گیلان با اشاره به راه‌اندازی سازمان بسیج رسانه این استان، گفت: انجمن‌های شهرستانی بسیج رسانه در گیلان تشکیل می شود

روح الله جهاندیده رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان شد

به گزارش  صبح شفت به نقل از تسنیم، عباس بایرامی عصر امروز در نشست بررسی مطبوعات و رسانه‌های محلی گیلان، اظهار کرد: رسانه‌های گیلان دارای کارآمدی و نکات برجسته زیادی هستند.IMG_2613

وی با اشاره به تشکیل و راه‌اندازی سازمان بسیج اساتید گیلان، افزود: کانون‌های منطقه‌ای و انجمن‌های شهرستانی بسیج رسانه در استان تشکیل می‌شود.

معاون راهبردی سپاه قدس گیلان، رسانه را رکن اطلاع‌رسانی و تنویر افکار عمومی دانست و گفت: کارنامه رسانه‌های گیلان در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی درخشان است.

بایرامی، با بیان اینکه مهمترین و مؤثرترین روش برای جلوگیری از تهاجم فرهنگی و آشنایی نسل امروز با دوران پرافتخار انقلاب اسلامی از طریق رسانه‌های مکتوب، مجازی و جدید است، تصریح کرد: دنیای رسانه دارای جذابیت‌های خاصی برای مخاطبان است.

وی با تاکید بر پژوهش‌محوری در حوزه کارکردها و نوع فعالیت‌های رسانه، اظهار کرد: فعالیت‌های گسترده رسانه‌ای در کشور نیازمند پشتوانه علمی و پژوهشی برای ارتقای کیفیت و تاثیرگذاری بیشتر برنامه‌ها در مخاطبان است.

معاون سپاه قدس گیلان، بسیج رسانه را بستر مناسبی برای انجام وظایف انقلابی رسانه‌ها با نگاهی آرمانی دانست و افزود: فلسفه وجودی بسیج رسانه نگاه آرمانی و ولایی به انجام وظایف است.

بایرامی خواستار ترویج سبک زندگی اسلامی شد و گفت: باید تلاش کنیم تا برای رسیدن به سعادت جامعه از ابزار رسانه‌ای بیشترین بهره را ببریم.

وی با تاکید بر اینکه در بسیج رسانه باید از این توانمندی تمامی فعالان رسانه‌ای استفاده کرد، گفت: بسیج رسانه به ساختارهای رسمی محدود نمی‌شود.

معاون سپاه قدس گیلان، تقویت وحدت و همبستگی ملی، فعالیت آفندی در حوزه جنگ نرم، برنامه ریزی و آموزش خبرنگاران و ارتقای سطح محتوایی رسانه‌ها را از رویکردهای مهم بسیج رسانه عنوان کرد.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان نیز در این نشست، اظهار کرد: به زودی نشست‌های تخصصی با خانه مطبوعات، سرای روزنامه‌نگاران و انجمن صنفی هفته‌نامه‌ها برای تسریع در ماموریت‌های بسیج رسانه برگزار می‌شود.

روح‌الله جهاندیده با تاکید بر استفاده از تمامی ظرفیت‌ها در بسیج رسانه، افزود: بسیج یک نهاد انقلابی مردمی بوده و به ملت تعلق دارد.

وی با اشاره به رویکرد جدید بسیج به سمت تخصصی شدن فعالیت‌ها، گفت: بسیج رسانه با درخواست‌های مکرر اصحاب رسانه گیلان در این استان تشکیل شد و به عنوان بازوی فرهنگی توسعه و شکوفایی گیلان فعالیت می‌کند.

اخبار مرتبط
 1. برای رسیدن تیربرق باید تا ساعت 12صبر می کردیم / نکات ایمنی در استفاده از چوب توسکا لحاظ شد
 2. افتخاری فروشی نیست/ مردم شفت و فومن نیاز به قیم ندارند
 3. با برخورد فیزیکی مخالفم/ عضویت در کمیسیون عمرانی با تاکید رهبری معظم انقلاب بوده است
 4. شرکت تمامی خانوارهای «تانی محله» در سرشماری اینترنتی نفوس مسکن
 5. برای کار سیاسی به احمدسرگوراب نیامده ام/ از عمق محرومیت این بخش باخبرم
 6. خوشحالم که فردی از همین منطقه بخشدار احمدسرگوراب شد/ حرف های زیادی در دل دارم
 7. لزوم توجه به نیروهای بومی در انجام پروژه های شهرستانی
 8. گزارش تصویری/ مراسم تودیع و معارفه بخشدار احمدسرگوراب
 9. بخشدار جدید احمدسرگوراب معارفه شد
 10. آیا رییس اداره محیط زیست شفت در حوادث سال 88 نقش داشته است؟
 11. هرآمدی رفتی در پیش دارد!
 12. بخشدار جدید احمدسرگوراب فردا معارفه می شود
 13. یک خانم نصیر محله ای برنده جایزه سرشماری اینترنتی شد
 14. 6 تن چوب قاچاق در شفت توقيف شد
 15. سرشماری اساس توسعه کشور/ سرشماری رایگان مددجویان در کمیته امداد شفت
 16. رئیس جدید پلیس راهور شهرستان شفت معارفه شد
 17. مراسم تودیع و معارفه رییس منابع طبیعی شفت برگزار شد
 18. تیرانداز شفتی به مرحله نهایی مسابقات اهداف پروازی کشور راه یافت
 19. تبلیغ ۱۰۰ مبلغ دینی به‌مناسبت دهه اول محرم در فومن و شفت
 20. بسته بودن مسجد این روستا در روز عاشورا کذب است