زمان انتشار: یکشنبه 20 مرداد 1392 - 23:37
کد خبر : 20670

دكتر احمدي نژاد بخواند!؟

دكتر احمدي نژاد خود يك رسانه بود. شايد در دنيا كسي نيست كه او را با شعار و پرچم ضد استكباري و ضد صهيونيستي و دفاع از مظلومان نشناسد

با آرزوي قبولي طاعات و عبادات و تبريك عيد سعيد فطر. به لطف الهي و ارشادات رهبري حكيم و فرزانه انقلاب اسلامي حضرت امام خامنه اي با خلق حماسه سياسي در انتخابات رياست جمهوري اسلامي يازدهم توسط ملت رشيد ايران و تنفيذ حكم رياست جمهوري اسلامي ايران توسط مقام معظم رهبري و تحليف جناب مستطاب حجت السلام و المسلمين دكتر حسن روحاني در مجلس شوراي اسلامي و اداي سوگند و پس از آن معرفي وزراي پيشنهادي جهت كسب راي اعتماد از مجلس هستيم تا به حول قوه الهي دولت اعتدال(تدبير و اميد) براي يك دوره چهار ساله خدمت به مردم شكل گيردو حماسه اقتصادي نمايان شود…تحليل اين موضوع را به فرصت ديگر واگذار مي كنم. چون در آستانه هشت شهريور سالگرد شهيدان رجايي و باهنر و هفته گراميداشت دولت هستيم سخنم باعملكرد دولت نهم و دهم است «دكتر احمدي نژاد بخواند»!؟ در آخرين ديدار كابينه دكترمحمود احمدي نژاد با رهبر معظم انقلاب اسلامي حاوي نكات فراوان است آنچه  معظم له بيان داشتند و از طرفي گزارشي كه توسط دكتر احمدي نژاد و برخي اعضاء كابينه ارائه نمودند و رهبري انقلاب اسلامي برآن صحه گذاشتند حكايت از عدالت و پيشرفت در همه زمينه ها ي اقتصادي ،فرهنگي،علمي،سازندگي و سياست خارجي فعال و زنده نگه داشتن و سردست گرفتن شعارهاي انقلاب اسلامي عليرغم كارشكني هاي خارجي و داخلي و شجاعت در اقدام در ابعاد داخلي و خارجي دارد.برابر آمار و ارقام ثبت شده در برخي موارد عملكرد دولت   دكتر احمدي نژاد چند برابر دولت قبل و قبل از آن و گاهي طول سي و چند سال پس از پيروزي انقلاب اسلامي و تشكيل حكومت حقه جمهوري اسلامي بطور شبانه روز و با روحيه انقلابي و جهادي و بي منت، چشمگير و گاهي خيره كننده بوده است البته عمق عقب ماندگيها و نيازمنديها مخصوصاً در جامعه اي كه چشم انداز دارد و به رشد و تعالي مي انديشد چيزي نيست كه متوقف گردد يا كافي باشد.اگر از برخي انتقادات در دولت دكتر احمدي نژاد نظير

1-مي توانست تعامل بهتري با علما و مراجع داشته باشد.

2-در انتخاب وزرا كه يك مديريت كلان محسوب ميشود ثبات در تصميم از خود نشان مي داد.

3-لايه انحرافي را مهار مي كرد.

4- گرچه فرصت در دل خطر است ولي براي رسيدن سرعت غير مجاز نمي رفت و ريسك خطر پذيري را كمتر مي نمود.

5-اختلاف سليقه و روش با ساير قوا را دروني حل مي كرد.

6-اقدام به ده روز دور كاري نمي كرد!و همه را بهت زده نمي نمود!

7-موضع نه چندان آشكار در جريان فتنه 88 توسط وي و اطرافيانش و مسئله امر به معروف و موضوعاتي از اين دست…

بايد اذعان كرد و گواهي داد كه اقدامات و خدمات دولت نهم و دهم بي نظير است و هيچ وقت از يادها نخواهد رفت و ماندگار است و قدرش را خواهيم دانست! نكته اي كه توجه را به ايشان جلب مي كند اين است كه دانايي و توانايي و قدرت تحليل و بيان و حاضر جوابي كم نظيري دارد. از لحاظ فيزيكي هم انسان كم نظيري است. معمولاً آدمها با نوع فيزيك بدني ايشان پر جنب و جوش و پر تحرك و خستگي ناپذيرند. نگاه او نافذ است و برخي اقدامات او غير قابل پيش بيني ! اعتماد به نفس او گاهي فوق تصور و گاهي دردسرساز بود. چرا برخي كارهاي ما بركت ندارد اين مشكل را بايد بين خود و خداي خود حل كنيم.اثر وضعي هر كاري اول به خودمان برمي گردد بعد به ديگران، خوب يا بد، شاد مي شويم يا غمگين اگر همه كار ها براي رضاي خدا باشد هيچ غم و شادي متصور نيست بلكه رضايت قلبي و سرور باطني است هم انسان  را بزرگ مي كند هم بزرگورا،بدون اينكه خودش بخواهد.ديگران اين قضاوت را خواهند داشت.گاهي انسان به حال او غبطه مي خورد. ساده زيستي دكتر احمدي نژاد و كابينه او در طول هشت سال گذشته ميزان سنجش ملت ايران با ساير دولتها و دولت بعديست. شجاعت دكتر احمدي نژاد كم نظير است . او بارها صهيو نيستها و استكبار امريكا را با موضع گيريهاي انقلابي در بحث حقوق بشر امريكايي و مسئله فلسطين و هلوكاست ،مسئله هسته اي و امريكاي لاتين،صلح و مهرورزي كلافه و تحقير نموده است در بيداري اسلامي و خيزش عظيم ملتهاي مظلوم عليه ظالمان نقش بسزايي داشت.      

  دكتر احمدي نژاد خود يك رسانه بود. شايد در دنيا كسي نيست كه او را با شعار و پرچم ضد استكباري و ضد صهيونيستي و دفاع از مظلومان نشناسد.و اين همان پيام و موضع راهبردي انقلاب اسلامي در بين ملتهاست. اميد به ظهور منجي عدالت گستر حضرت مهدي (عج) از جمله رسالت و اقدامات بزرگ و كليدي  دكتر احمدي نژاد در مجامع بين المللي و ديدار با صاحبان انديشه و ملتها بود كه بخوبي تداوم داشت.احمدي نژاد اگر مي توانست تمام ثروت ايران را بين مردم توزيع ميكرد… به گواه ميداني صندوق مهر امام رضا(ع) خيلي از گره هاي مردم به ويژه جوانان عزيزرا باز كرد،مسكن مهر آرزوي خيلي از خانواده ها را برآورده كرد،محروميت زدايي دولت احمدي نژاد و بردن امكانات و مشاغل در روستاها در زمينه هاي مختلف جلوي مهاجرت روستائيان به شهرها را گرفت. اين يعني تقويت توليد و زنده كردن كشاورزي و عمران و آباداني روستا ها و اميد به زندگي در محيطي آرام و بدور از دردسر هاي شهر نشيني. در دولت احمدي نژاد با سفر هاي استاني وي و وزرا در ميان مردم در كوي برزن ارباب ورعيتي رنگ باخت و فاصله بين مردم و مسئولين شكسته شد و اين خود يك ارزش است. اين تعبير مقام معظم رهبري كه بعضي ها اقدامات ملموس دولت را انكار مي كنند نشانه رضايت معظم له از اقدامات خوب دولت جمهوري اسلامي ايران است. اميد است نقاط مثبت دولتها مورد توجه دولت جديد باشد و شاهد تكرار ضعف هاي دولتهاي گذشته نباشيم.

گرچه بيان اقدامات دولت اسلامي در اين مجال مختصر نمي گنجد ولي برحسب وظيفه از اقدامات خوب دولت اسلامي به ويژه اقدامات مسئولان دولتي در شهرستان شفت تقدير و سپاسگزاري ميكنيم و هفته دولت را كه ياد آور شهيدان رجايي و باهنر است گرامي ميداريم.

(من ا… التوفيق)

احمد قاسمي

اخبار مرتبط
 1. آقایان از کدام نجابت سوء استفاده میکنید
 2. دندان فاسد مدیر بی کفایت است نه جوان با لیاقت شفتی/ تمام رفتار شما زیر ذره بین فرزندان مردم است
 3. مراسم سالروز شهادت امام سجاد(ع) در شفت برگزار شد+تصاویر
 4. تصادف شدید پژو و پیکان وانت در شفت+تصاویر
 5. مصدومین تصادف امروز به رشت منتقل شدند
 6. مردم نگران نباشند/ سوخت کافی بدست مردم منطقه خواهد رسید
 7. ورزشکار شفتی قهرمان مسابقات کیک بوکسینگ جمهوری آذربایجان شد
 8. شاخ به شاخ شدن با پژو، خودروی پراید را نصف کرد+تصاویر
 9. نبود نفت سفید مشکل حاد اهالی شهرک امامزاده ابراهیم/ مسوولین این مشکل را برطرف نمایند
 10. گزارش تصویری/ برگزاراری انتخابات دانش آموزی در شفت
 11. برای رویش راهی است حتی در سخت ترین شرایط/ هر قدر مسئولان کم گذاشتند، خداوند برای شفت سنگ تمام گذاشته است
 12. پاک سازی نقاط آلوده و مقابله با خرده فروشان مواد مخدر شفت
 13. منظور افتخاری مازندران بود؛ اشتباه لفظی سوء تعبیر را به دنبال داشته است
 14. سطح سواد نماینده نباید اینقدر پایین باشد/ آقای نماینده به فکر پیشرفت حوزه انتخابیه خودش باشد
 15. گزارش تصویری/ مانور دوگانه سوز نمودن نانوایی های شفت
 16. کل ایران جویبار را پایتخت کشتی ایران میداند نماینده شفت و فومن قائمشهر را!!
 17. گزارش تصویری/ واژگونی پراید به داخل رودخانه در شفت
 18. مشغول بررسی رانش زمین در منطقه هستیم/ روند پیگیری را به اطلاع عموم خواهیم رساند
 19. برخورد با خودرو جوان 36 ساله را در نصیرمحله به کام مرگ کشاند
 20. برای رسیدن تیربرق باید تا ساعت 12صبر می کردیم / نکات ایمنی در استفاده از چوب توسکا لحاظ شد