زمان انتشار: دوشنبه 30 اردیبهشت 1392 - 12:42
کد خبر : 13922

دستگيري سارقان حرفه اي در ماسال/کشف 6 کیلو مواد مخدر در گیلان

هوشياري اكيپ هاي عملياتي پليس منجر به دستگيري سارقان حرفه اي در اين شهرستان شد

به گزارش صبح شفت به نقل از مهر، دو سارق كرجي كه باشگرد خاصي قصد فريب ماموران انتظامي ماسال را داشتند، هويت شان براي پليس اين شهرستان كشف شد.

اين دو سارق كرجي با تصور اينكه توانسته اند ماموران را فريب دهند  نقشه خود را براي انجام سرقت يك دستگاه منزل مسكوني عملي کرده  ولي تصور نمي كردند كه ماموران هوشيارتر از آنان هستند.

اكيپ عملياتي پليس ماسال درساعت سه صبح از نقشه آنان مطلع و يكي از سارقان را در حين انجام سرقت منزل و ديگري را با خودرو كه در يكي از كوچه هاي فرعي نگهباني مي داد، دستگير كردند.

يك دستگاه كولر، يك دستگاه آبگرمكن ديواري، موتور يخچال، يك تخته پتو از اين دو سارق كشف شده و متهمان نيز با تشكيل پرونده به مراجع قضايي معرفي شدند.

صحت عمل  و رد رشوه مامور وظيفه شناس در رشت

رئيس بازرسي فرماندهي انتظامي گيلان از صحت عمل و رد رشوه مامور وظيفه شناس در شهر رشت خبر داد.

سرهنگ پاسدار حبيب نصيري گفت: ماموران انتظامي كلانتري 22 شهرستان رشت در حين گشت زني نامحسوس پليسي به راننده و سه سرنشين يك دستگاه خودروي پرايد مشكوك شده و دستور توقف اين خودرو را صادر كردند.

وی افزود: اكيپ هاي عملياتي پليس پس از توقف اين خودرو، در بازرسي از آن مقداري قرص متادون كشف کرده و اين متهمان را دستگير كردند.

رئيس بازرسي فرماندهي انتظامي گيلان اظهار داشت: استواردوم سيد علي حسيني كه سراكيپي گشت هاي پليس را برعهده داشتند در حين انتقال خودرو برای بازرسي كامل، با پيشنهاد رشوه 18 ميليون ريالي متهمان برای رهايي از اعمال قانون مواجه شد.

وی همچنین با اشاره به اينكه اين مامور وظيفه شناس ضمن رد رشوه مراتب را صورتجلسه كرد، بيان داشت: اكيپ هاي عملياتي پليس در بازرسي از اين خودرو دو و نيم ليتر شربت متادون، هزار عدد قرص متادون 20 و 40 ميلي، يازده تير فشنگ سلاح شكاري ته پر، 87 قوطي قرص متادون، 22 ورق قرص بوبرنورفين و 11 دستگاه گوشي تلفن همراه و مقداري مواد مخدر از نوع شيشه كشف و ضبط كردند.

کشف 28هزار و 400 برگ توتو در آستانه اشرفيه

فرمانده انتظامی آستانه اشرفیه از کشف 28 هزار و 400 برگ قمار توتو در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ وحید اصلانی گفت: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این شهرستان در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با صنوف متخلف از یک واحد صنفی قهوه خانه برگ هاي پيش بيني فوتبال كه قمار توتو  ناميده مي شود را كشف كردند.

وی همچنین تعداد برگ هاي کشف شده پيش بيني فونبال (توتو) را 28 هزار و 400 برگ اعلام کرد و بيان داشت: اين برگه ها  از داخل قهوه خانه و همچنين از منزل متصدي قهوه خانه كشف و ضبط شده است.

فرمانده انتظامی آستانه اشرفیه در ادامه با اعلام اينكه این واحد صنفی پلمپ و از فعالیتش جلوگیری شد، ياد آور شد: متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شد.

کشف 6 کیلو مواد مخدر در گیلان

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي گیلان از متلاشي شدن باند تهيه و توزيع و كشف بیش ازشش کیلو مواد مخدر خبر داد.

سرهنگ فلاح كريمي گفت: اكيپ هاي عملياتي پليس مبارزه با مواد مخدر در مبارزه بي امان با سوداگران مرگ و قاچاقچيان مواد مخدر با يک کار فشرده پليسي یک باند تهيه و توزيع تریاک را در شهرستان رشت و دو قاچاقچی مواد مخدر صنعتی و روان گردان را در شهرستان صومعه سرا شناسایی كردند.

وی اظهار داشت: اكيپ هاي عملياتي پليس مبارزه با مواد مخدر با تحقيقات نامحسوس پليسي از اينكه دو نفر از اعضای باند قصد دارند مقدار قابل توجهی مواد موادمخدر را از استان فارس به گیلان حمل و به سرکرده باند در رشت تحویل نمایند، اطمینان حاصل كردند.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي گیلان بيان داشت: ماموران عمليات ويژه پليس مبارزه با مواد مخدر خودروی اين متهمان را در محور ورودی شهر رشت توقیف و در بازرسی از آن مقدار پنج کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط كرده و سه نفر از اعضای اين باند  را دستگیر كردند.

وی در ادامه به عملیات دیگر پليس مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد و اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان رشت و صومعه پس از شناسایی دو قاچاقچی موادمخدر صنعتی در صومعه سرا با اقدامات پليسي، تعقیب و مراقبت از حمل و اختفای موادمخدر توسط این دو قاچاقچی در یکی از خیابان های شهر مطلع شده و در یک عملیات پلیسي منسجم آنان را با مقدار یک کیلو مواد روان گردان و صنعتی شیشه و 500 گرم هروئین دستگیر كردند.

وی در ادامه با بيان اينكه متهمان با تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مقام قضايي معرفي شدند از  تلاش شبانه روزي براي زدودن اين ماده افيوني و روان گردان از جسم و روح جوانان استان خبر داد و اعلام كرد: پليس مبارزه با مواد مخدر از هيچ كوششي در زمينه برخورد با قاچاقچيان مواد مخدر فروگذار نخواهد كرد. 

اخبار مرتبط
 1. گزارش تصویری/ برگزاراری انتخابات دانش آموزی در شفت
 2. برای رویش راهی است حتی در سخت ترین شرایط/ هر قدر مسئولان کم گذاشتند، خداوند برای شفت سنگ تمام گذاشته است
 3. پاک سازی نقاط آلوده و مقابله با خرده فروشان مواد مخدر شفت
 4. منظور افتخاری مازندران بود؛ اشتباه لفظی سوء تعبیر را به دنبال داشته است
 5. سطح سواد نماینده نباید اینقدر پایین باشد/ آقای نماینده به فکر پیشرفت حوزه انتخابیه خودش باشد
 6. گزارش تصویری/ مانور دوگانه سوز نمودن نانوایی های شفت
 7. کل ایران جویبار را پایتخت کشتی ایران میداند نماینده شفت و فومن قائمشهر را!!
 8. گزارش تصویری/ واژگونی پراید به داخل رودخانه در شفت
 9. مشغول بررسی رانش زمین در منطقه هستیم/ روند پیگیری را به اطلاع عموم خواهیم رساند
 10. برخورد با خودرو جوان 36 ساله را در نصیرمحله به کام مرگ کشاند
 11. برای رسیدن تیربرق باید تا ساعت 12صبر می کردیم / نکات ایمنی در استفاده از چوب توسکا لحاظ شد
 12. افتخاری فروشی نیست/ مردم شفت و فومن نیاز به قیم ندارند
 13. با برخورد فیزیکی مخالفم/ عضویت در کمیسیون عمرانی با تاکید رهبری معظم انقلاب بوده است
 14. شرکت تمامی خانوارهای «تانی محله» در سرشماری اینترنتی نفوس مسکن
 15. برای کار سیاسی به احمدسرگوراب نیامده ام/ از عمق محرومیت این بخش باخبرم
 16. خوشحالم که فردی از همین منطقه بخشدار احمدسرگوراب شد/ حرف های زیادی در دل دارم
 17. لزوم توجه به نیروهای بومی در انجام پروژه های شهرستانی
 18. گزارش تصویری/ مراسم تودیع و معارفه بخشدار احمدسرگوراب
 19. بخشدار جدید احمدسرگوراب معارفه شد
 20. آیا رییس اداره محیط زیست شفت در حوادث سال 88 نقش داشته است؟