زمان انتشار: جمعه 27 اردیبهشت 1392 - 21:24
کد خبر : 13615

حرکت احمدی نژاد بدعت و قانون شکنی بود

آقای رئیس جمهور! پرچم را باید مردم و کسانی که اعتقاد به مبانی اسلام و احکام اسلام و التزام به مبانی اسلام دارند به دست بگیرند نه افرادی که ملی گرایی و مکتب ایرانی را ترویج می کنند


خطیب جمعه ماسال به اشاره به همراهی رئیس جمهور در زمان ثبت نام اسفندیار رحیم مشایی گفت: حرکت رئیس جمهور یک بدعت و قانون شکنی بود که قصد تحمیل نظر و فکر خود به ملت را داشت. رئیس جمهور با این حرکت ثابت کرد که سفرهای استانی را با اهداف تبلیغات انتخاباتی انجام می داده است.

به گزارش صبح شفت به نقل از  پایگاه خبری و تحلیلی ماسال، حجت الاسلام سید هادی موسوی، امام جمعه ماسال، ضمن تشکر از زحمات هیأت نظارت و هیأت اجرایی انتخابات گفت از هیأت اجرایی و نظارت می خواهیم که در تأیید و رد صلاحیت نامزدها خدا را در نظر بگیرند و جهت شرعی رد و یا تأیید صلاحیت هم مد نظر شما قرار گیرد.

وی افزود: شما در بحث تأیید و رد صلاحیت ها در هر صورت قضاوت و حکمیت می کنید و بدانید که خداوند در قرآن این مقام را به انبیا داده است. لذا باید در قضاوت به حق حکم کنید و اگر خدایی ناکرده قضاوت خارج از حق روا دارید باید در قیامت پاسخگو باشید.

حجت الاسلام موسوی با اشاره به سخنان اخیر رهبر انقلاب در باب تأیید صلاحیت ها گفت: معیار عمل ناظران و مجریان انتخابات باید قانون باشد و کسی حق ندارد از قانون عدول نماید.

وی همچنین افزود: مراقب باشید در رد صلاحیت ها حق کسی را از بین نبرید. ضمن اینکه کسانی هم که رد صلاحیت می شوند باید قانون را مبنا قرار دهند و قانون برای افرادی که حقی از آنها زایل شده باشد راههای احقاق حق را باز گذاشته است. اگر ما می بینیم در فتنه 88 مشکلاتی برای مردم و نظام ایجاد شد ناشی از عدم پذیرش قانون بوده است.

امام جمعه ماسال با اشاره به همراهی رئیس جمهور در زمان ثبت نام اسفندیار رحیم مشایی در وزارت کشور گفت: این اولین بار بود که در ثبت نام یک نامزد ریاست جمهوری، شخص رئیس جمهور در وزات کشور حاضر می شود.

وی در خصوص این حرکت رئیس جمهور ادامه داد: این حرکت شما یک بدعت و قانون شکنی آشکار بود و تأسف ما از این است که این کار توسط کسی انجام می شود که در ابتدای ریاست جمهور سوگند یاد کرده است که مجری قانون اساسی و پاسدار مذهب رسمی و قانون اساسی باشد و امانتی را که از ملت دریافت کرده است به منتخب ملت واگذار کند.

خطیب جمعه ماسال اضافه کرد: آقای رئیس  جمهور این ملت است که باید انتخاب کند و شما حق نداشتی نامزد مورد حماییت را همراهی کنی. کار شما یک بدعت، قانون شکنی و استبداد، تحمیل نظر و تحمیل فکر است. این حرکت شما نشان داد که سفرهای استانی شما با هدف خدمت به مردم نبوده است بلکه سفرهای تبلیغاتی و انتخاباتی بوده است.

موسوی ادامه داد: آقای رئیس جمهور! پرچم را باید مردم و کسانی که اعتقاد به مبانی اسلام و احکام اسلام و التزام به مبانی اسلام دارند به دست بگیرند نه افرادی که ملی گرایی و مکتب ایرانی را ترویج می کنند

اخبار مرتبط
 1. گزارش تصویری/ برگزاراری انتخابات دانش آموزی در شفت
 2. برای رویش راهی است حتی در سخت ترین شرایط/ هر قدر مسئولان کم گذاشتند، خداوند برای شفت سنگ تمام گذاشته است
 3. پاک سازی نقاط آلوده و مقابله با خرده فروشان مواد مخدر شفت
 4. منظور افتخاری مازندران بود؛ اشتباه لفظی سوء تعبیر را به دنبال داشته است
 5. سطح سواد نماینده نباید اینقدر پایین باشد/ آقای نماینده به فکر پیشرفت حوزه انتخابیه خودش باشد
 6. گزارش تصویری/ مانور دوگانه سوز نمودن نانوایی های شفت
 7. کل ایران جویبار را پایتخت کشتی ایران میداند نماینده شفت و فومن قائمشهر را!!
 8. گزارش تصویری/ واژگونی پراید به داخل رودخانه در شفت
 9. مشغول بررسی رانش زمین در منطقه هستیم/ روند پیگیری را به اطلاع عموم خواهیم رساند
 10. برخورد با خودرو جوان 36 ساله را در نصیرمحله به کام مرگ کشاند
 11. برای رسیدن تیربرق باید تا ساعت 12صبر می کردیم / نکات ایمنی در استفاده از چوب توسکا لحاظ شد
 12. افتخاری فروشی نیست/ مردم شفت و فومن نیاز به قیم ندارند
 13. با برخورد فیزیکی مخالفم/ عضویت در کمیسیون عمرانی با تاکید رهبری معظم انقلاب بوده است
 14. شرکت تمامی خانوارهای «تانی محله» در سرشماری اینترنتی نفوس مسکن
 15. برای کار سیاسی به احمدسرگوراب نیامده ام/ از عمق محرومیت این بخش باخبرم
 16. خوشحالم که فردی از همین منطقه بخشدار احمدسرگوراب شد/ حرف های زیادی در دل دارم
 17. لزوم توجه به نیروهای بومی در انجام پروژه های شهرستانی
 18. گزارش تصویری/ مراسم تودیع و معارفه بخشدار احمدسرگوراب
 19. بخشدار جدید احمدسرگوراب معارفه شد
 20. آیا رییس اداره محیط زیست شفت در حوادث سال 88 نقش داشته است؟