زمان انتشار: یکشنبه 7 مهر 1392 - 12:40
کد خبر : 23598

حرفهای ناشی از ضعف برخی مسئولان، نشان از ظرفیت خودشان است نه مردم

نرمش قهرمانه به این معناست که ذلیلانه نباشد. گردن کج کردن نباشد. موضع آقا این است که به اینها اعتماد ندارد. حالا که اصرار می کنید (همین اصرارهاست که کار را به اینجا رسانده است) اگر نرمشی نشان میدهید نرمش قهرمانانه باشد. از سر ذلت نباشد. به خواهش و التماس نیافتید

حرفهای ناشی از ضعف برخی مسئولان، نشان از ظرفیت خودشان است نه مردم

به گزارش  صبح شفت به نقل از ۸دی نیوز ، فرمانده سابق نیروی مقاومت بسیج گیلان در همایش رزمندگان دفاع مقدس ماسال گفت: ما ۳۵ سال در برابر دشمن ایستادیم و دشمن با تمام امکانات در برابر ما قرار گرفت. و نتوانست کاری از پیش ببرد.

امروز ، روز مذاکره از سر ذلت نیست                                                                   images

امروز که دستان جمهوری اسلامی تا ۲۵۰۰ کیلومتر را مورد هدف قرار می دهد روز مذاکره از سر ذلت نیست.
رئیس مجمع عالی بسیج استان گیلان شب گذشته در همایش رزمندگان دفاع مقدس ماسال گفت: دفاع مقدس یک واقعیت تاریخی است که باید برای نسل جدید بیان شود. ما یک غفلت بزرگ در بحث دفاع مقدس داریم و آن این است که تنها بعد عاطفی دفاع مقدس را مطرح کرده ایم.
علیزاده افزود: امام (ره) بعد از جنگ فرمود «شما در جنگ ثابت کردید که می شود اسلام را حاکم بر جهان کرد». سوال این است که این چه مدیریتی بود که ثابت کرد می شود اسلام را حاکم بر جهان کرد؟

علیزاده با طرح این سوال که آیا با اتمام دفاع مقدس و هفته دفاع آیا دفاع هم تمام می شود یا خیر؟ گفت: امام در جنگ فرمودند «این جنگ جنگ اسلام و کفر است» و در حین پذیرش قطعنامه نیز فرمودند: «جنگ ما جنگ بین حق و باطل و اسلام و کفر است». پس این جنگ تا ابد ادامه دارد. ما امروز در عرصه فرهنگی، علمی، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، سایبری و … با دشمن در حال جنگ هستیم.

هنوز مسئولان سیاسی نمی توانند آستانه تحمل مردم را محاسبه کنند

علیزاده ضمن اشاره به شرایط بد اقتصادی و نظامی جمهوری اسلامی در زمان جنگ تحمیلی گفت: امروز ما در همه عرصه های اقتصادی، نظامی، سیاسی و … در وضعیت بهتری نسبت به زمان جنگ هستیم و امروز ایستادگی ما در برابر کفار و منافقان به مراتب آسانتر از گذشته است اما با این وجود عده ای بر طبل سازش می کوبند در حالی که قرآن تکلیف ما را در برابر کفار و منافقان مشخص کرده است «قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا» و بعد از این می فرماید: «تَتَنَزَّلُ عَلَیْهِمُ الْمَلَائِکَةُ أَلَّا تَخَافُوا وَ لَا تَحْزَنُوا» قرآن می فرماید اگر وارد میدان شدید باید مقاومت کنید. تکلیف مقاومت است. تکلیف دفاع است. در هشت سال دفاع مقدس ایستادگی کردید. در طول ۳۵ سال ایستادگی و مقاومت کردید. امام مردمی را تربیت کرد که هنوز مسئولان سیاسی نمی توانند آستانه تحمل مردم را محاسبه کنند.

امام جایی می فرمایند شما که می گویید انقلاب تمام شده است شما تمام شده اید انقلاب که تمام نمی شود.

علیزاده ادامه داد: گاهی اگر می بینیم کسانی از مسئولان کشور حرفهایی ناشی از ضعف می زنند ظرفیت خودشان را نشان می دهند. امام جایی می فرمایند شمایی که می گویید انقلاب تمام شده است شما تمام شده اید انقلاب که تمام نمی شود. اینها تحملشان پایین بود و کم آوردند. این مسیر باید ادامه پیدا کند. اما اینها کم می آورند. ملت مسیر خود را می رود. امام ملتی را تربیت کرده است که آستانه تحملشان فوق العاده بالاست.

این تحریم های ظالمانه که علیه ملت ما برقرار شد بر هر کشور تحمیل می شد آنها را به زانو در می آورد. مردم همه فشارهای ناشی از گرانیهای تحریم را به جان می خرند و تحمل می کنند. حاضرند این فشار را تحمل کنند ولی اگر کوچکترین نرمشی در برابر دشمن ببینند تحمل نمی کنند.

مگر همین هفته گذشته آقای اوباما درباره ایران نگفت همه گزینه ها روی میز است؟!

فرمانده سابق نیروی مقاومت بسیج گیلان افزود: امروز ما باید در عرصه سیاسی و فرهنگی دفاع و مقاومت کنیم. اما چه کسی باید این مقاومت را انجام دهد. خداوند ابتدا به پیامبر می فرماید مقاومت کن «فاستقم کما امرت» اما مقاومت پیامبر کافی نیست و به کسانی که پیرو پیامبر هستند نیز می فرماید شما هم باید مقاومت کنید «و استقم کما امرت». مگر همین هفته گذشته آقای اوباما درباره ایران نگفت همه گزینه ها روی میز است.

اگر در میدان نبرد دشمن متوجه شود شما ذره سستی و ضعف دارید از همان جا شما را تحت فشار قرار می دهد. جالب است که آقای اوباما گفته است ما به دنبال بر اندازی جمهوری اسلامی نیستیم. شما در طول این ۳۵ سال کجا عقب نشینی کردید؟ در کدام صحنه با جمهوری اسلامی درگیر نیستید؟ در همه جا مقابل جمهوری اسلامی ایستاده اید. جالب است که ۵۱۱ نفر از اصلاح طلبان که شامل همشهری های ما هم می شوند در آستانه سفر رئیس جمهور به آمریکا به اوباما نامه نوشته اند که در این سفر شما مشکل ما را حل کنید.

جالب است که سیاستمداران آمریکا به اوباما نامه نوشته اند که شما موضع سختتان را در برابر جمهوری اسلامی حفظ کن. حالا دشمن فکر می کند اینجا تزلزلی بوجود آمده است.

اگر نرمشی نشان میدهید نرمش قهرمانانه باشد. از سر ذلت نباشد. به خواهش و التماس نیافتید.

علیزاده با اشاره به آیه «اشدا علی الکفار» گفت: قرآن از ما می خواهد با کفار با شدیدترین حالت برخورد کنیم تا در چهره شما صلابت ببنند و عقب نشینی کنند. در جای دیگر قرآن می فرماید «جاهد الکفار والمنافقین واغلظ علیهم» شما با کفار و منافقین جهاد کنید و بر اینها سخت بگیرید. متأسفانه در بحث نرمش قهرمانانه مقام معظم رهبری عده سوء برداشت کردند. آقا در این بحث می فرمایند نباید ظلم کرد و نه زیر ظلم رفت. نرمش قهرمانه به این معناست که ذلیلانه نباشد. گردن کج کردن نباشد. موضع آقا این است که به اینها اعتماد ندارد. حالا که اصرار می کنید (همین اصرارهاست که کار را به اینجا رسانده است) اگر نرمشی نشان میدهید نرمش قهرمانانه باشد. از سر ذلت نباشد. به خواهش و التماس نیافتید.

امروز آمریکایی ها به ذلت افتاده اند و حتی جرأت حمله به سوریه را پیدا نکردند

چون آن روزی که ما هیچ چیز نداشتیم اینها تمام امکانات را علیه ما بکار گرفتند و نتوانستند. آن روز ما در برابر همه فشارهای نظامی، اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و… آنها ایستاده ایم همه اینها را پشت سر گذاشتیم. یک روز ۷۲ تن از بهترین نیروهای ما به شهادت رسیدند خم به ابرو نیاوردیم. امروز که دستان جمهوری اسلامی ۲۵۰۰ کیلومتر را مورد هدف قرار می دهد نباید تن به ذلت دهیم.

آن روز که رهبر انقلاب فرمودند اگر اسرائیل غلطی بکند تلاویو و حیفا را با خاک یکسان می کنیم شعار نبود بلکه واقعیت امروز است. امروز آمریکایی ها به ذلت افتاده اند و حتی جرأت حمله به سوریه را پیدا نکردند. آخرش گفتند حمله محدود می کنیم اما همین را هم نتوانستند.

اخبار مرتبط
 1. دکتر نوبخت برای ایت الله حجتی شفتی نوشت: همه خاطراتم از خورشید
 2. آقایان از کدام نجابت سوء استفاده میکنید
 3. دندان فاسد مدیر بی کفایت است نه جوان با لیاقت شفتی/ تمام رفتار شما زیر ذره بین فرزندان مردم است
 4. مراسم سالروز شهادت امام سجاد(ع) در شفت برگزار شد+تصاویر
 5. تصادف شدید پژو و پیکان وانت در شفت+تصاویر
 6. مصدومین تصادف امروز به رشت منتقل شدند
 7. مردم نگران نباشند/ سوخت کافی بدست مردم منطقه خواهد رسید
 8. ورزشکار شفتی قهرمان مسابقات کیک بوکسینگ جمهوری آذربایجان شد
 9. شاخ به شاخ شدن با پژو، خودروی پراید را نصف کرد+تصاویر
 10. نبود نفت سفید مشکل حاد اهالی شهرک امامزاده ابراهیم/ مسوولین این مشکل را برطرف نمایند
 11. گزارش تصویری/ برگزاراری انتخابات دانش آموزی در شفت
 12. برای رویش راهی است حتی در سخت ترین شرایط/ هر قدر مسئولان کم گذاشتند، خداوند برای شفت سنگ تمام گذاشته است
 13. پاک سازی نقاط آلوده و مقابله با خرده فروشان مواد مخدر شفت
 14. منظور افتخاری مازندران بود؛ اشتباه لفظی سوء تعبیر را به دنبال داشته است
 15. سطح سواد نماینده نباید اینقدر پایین باشد/ آقای نماینده به فکر پیشرفت حوزه انتخابیه خودش باشد
 16. گزارش تصویری/ مانور دوگانه سوز نمودن نانوایی های شفت
 17. کل ایران جویبار را پایتخت کشتی ایران میداند نماینده شفت و فومن قائمشهر را!!
 18. گزارش تصویری/ واژگونی پراید به داخل رودخانه در شفت
 19. مشغول بررسی رانش زمین در منطقه هستیم/ روند پیگیری را به اطلاع عموم خواهیم رساند
 20. برخورد با خودرو جوان 36 ساله را در نصیرمحله به کام مرگ کشاند