کد خبر: 60039

تاریخ انتشار: 1393/10/29 - 12:43

تجاوز اسرائیل با همکاری اطلاعاتی تروریست‌های سوریه بود

مشاور بین‌الملل رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به استفاده رژیم صهیونیستی از فرصت بوجود آمده و درگیری حزب الله با تروریست‌ها در سوریه گفت: آنها در محاسبه خود اشتباه کردند زیرا از این پس جبهه جولان نیز از سوی مقاومت باز می‌شود.

به گزارش صبح شفت،حسین شیخ الاسلام دبیر کل جبهه حمایت از ملت فلسطین و مشاور بین‌الملل رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری فارس، در خصوص تجاوز رژیم صهیونیستی به قنیطره و شهادت تنی چند از رزمندگان حزب الله و هدف از این تجاوز گفت: هدف داخلی رژیم صهیونیستی که از سال 1996 تا به حال قابل مشاهده است کسب رای تندروها در سرزمین‌های اشغالی در آستانه انتخابات است.

وی ادامه داد: صهیونیست‌ها این بار با استفاده از شرایط ویژه و بحرانی سوریه و نامعلوم بودن نبردهای مقاومت با تروریست‌ها و همکاری رژیم صهیونیستی با تروریست‌ها در سوریه به این منطقه تهاجم کردند. این حمله احتمالاً با همکاری اطلاعاتی تروریست‌ها در سوریه انجام گرفته است.

مشاور بین‌الملل رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به استفاده رژیم صهیونیستی از فرصت بوجود آمده و درگیری حزب الله با تروریست‌ها در سوریه گفت: آنها در محاسبه خود اشتباه کردند زیرا از این پس جبهه جولان نیز از سوی مقاومت باز می‌شود و بر اساس اصل مقابله به مثل، مقاومت در خارج از مرزهای لبنان و فلسطین اشغالی نیز می‌تواند علیه رژیم صهیونیستی علمیات‌های خود را داشته باشد که این به معنی توسعه جبهه مقاومت خواهد بود.

ارسال دیدگاه


پنج − = 0