زمان انتشار: چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392 - 17:54
کد خبر : 11220

بختیاری در جلسه شورای اداری شفت چه گفت؟

وزیر دادگستری: به طور حتم اعتبار تجهیز بیمارستان 32 تختخوابی شفت برای بهره برداری در دولت دهم و برای رفع نیاز اساسی مردم منطقه تامین می شود

بختیاری در جلسه شورای اداری شفت چه گفت؟

به گزارش صبح شفت ، مرتضی بختیاری ظهر چهارشنبه همزمان با دور چهارم سفر رئیس جمهوری و هیئت دولت به گیلان در جلسه شورای اداری شفت افزود: خدمت به خلق خدا از بزرگترین عبادت ها است آنهم خدمت به مردمی که بنا به فرمایش امام خمینی(ره) از مردم صدر اسلام از نظر ولایتمداری و دینداری و غیره بهتر و والاتر هستند.

وی همچنین با اشاره به نامه حضرت علی (ع) به مالک اشتر اظهارداشت: عدالت در برخورد با ارباب رجوع و گره گشایی از امور مردم از امتیازاتی است که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وجود دارد و باید مدیران این امر را برای کسب رضایت حق تعالی در نظر بگیرند.

وزیر دادگستری با بیان اینکه نوکری و خدمتگذاری صادقانه به مردم، بالاترین شان و منزلت را دارد، گفت: ارائه خدمات بهتر به مردم باید در دستور کار مدیران و مسئولان ادارات قرار گیرد.

وی با تبریک ولادت باسعادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) و حضرت امام خمینی(ره) بیان داشت: مسئولان با بهره مندی از سیره ائمه معصومین (ع) که بهترین منبع برای سعادتمندی انسان در دنیا و آخرت هستند، می توانند گره گشای خوبی برای خلق خدا باشند.

بختیاری در خصوص تحریم ها علیه مردم ایران گفت: اعتقاد مردم به اصل نظام اسلامی تحت امر ولایت فقیه، کوچکترین اندازه ای کم نشده است.

وی ادامه داد: مردم آنقدر بینش و بصیرت دارند و می دانند که استکبار جهانی شدیدترین تحریم ها را علیه ملت ایران انجام داده تا مردم را از اصل نظام جدا کند، ولی دشمنان باید مطمئن باشند که هیچ گاه این نقشه شیطانی شان محقق نخواهد شد.

وزیر دادگستری رمز موفقیت ملت سلحشور و همیشه در صحنه ایران اسلامی را در دوران مختلف، پیروی از ولایت فقیه و بهره مندی از منویات رهبر معظم انقلاب عنوان کرد و گفت: انقلاب اسلامی ایران به واسطه وجود ولایت و رهبری با توجه به اینکه رکن رکین اسلام و ولایت است، با پشتیبانی مردم در دنیا سرآمد و الگویی تمام عیار برای کشورهای آزاده جهان است.

وی در مورد مسائل شهرستان شفت نیز افزود: در دور نخست سفر هیئت دولت صددرصد 24 مصوبه، دور دوم 88 درصد 34 مصوبه و 49 درصد 55 مصوبه سفر سوم دولت تاکنون به همت مسئولان اجرایی شده است.

بختیاری دور چهارم سفرهای استانی را بررسی چگونگی انجام مصوبات قبلی دانست و گفت: با توجه به تاکید محمود احمدی نژاد در خصوص اولویت دادن به طرح های مهر ماندگار، به طور حتم اعتبار تجهیز بیمارستان 32 تختخوابی شفت برای بهره برداری در دولت دهم و برای رفع نیاز اساسی مردم منطقه تامین می شود.

وی همچنین حضور در شهرستان عالم پرور شفت که زادگاه علمایی همچون سید محمدباقر شفتی و وجود بقاع متبرکه امامزادگان اسحق(ع) و ابراهیم(ع) است را توفیق بزرگ برای خود در طول دوران خدمت خواند.

منبع: مهر

اخبار مرتبط
 1. منظور افتخاری مازندران بود؛ اشتباه لفظی سوء تعبیر را به دنبال داشته است
 2. سطح سواد نماینده نباید اینقدر پایین باشد/ آقای نماینده به فکر پیشرفت حوزه انتخابیه خودش باشد
 3. گزارش تصویری/ مانور دوگانه سوز نمودن نانوایی های شفت
 4. کل ایران جویبار را پایتخت کشتی ایران میداند نماینده شفت و فومن قائمشهر را!!
 5. گزارش تصویری/ واژگونی پراید به داخل رودخانه در شفت
 6. مشغول بررسی رانش زمین در منطقه هستیم/ روند پیگیری را به اطلاع عموم خواهیم رساند
 7. برخورد با خودرو جوان 36 ساله را در نصیرمحله به کام مرگ کشاند
 8. برای رسیدن تیربرق باید تا ساعت 12صبر می کردیم / نکات ایمنی در استفاده از چوب توسکا لحاظ شد
 9. افتخاری فروشی نیست/ مردم شفت و فومن نیاز به قیم ندارند
 10. با برخورد فیزیکی مخالفم/ عضویت در کمیسیون عمرانی با تاکید رهبری معظم انقلاب بوده است
 11. شرکت تمامی خانوارهای «تانی محله» در سرشماری اینترنتی نفوس مسکن
 12. برای کار سیاسی به احمدسرگوراب نیامده ام/ از عمق محرومیت این بخش باخبرم
 13. خوشحالم که فردی از همین منطقه بخشدار احمدسرگوراب شد/ حرف های زیادی در دل دارم
 14. لزوم توجه به نیروهای بومی در انجام پروژه های شهرستانی
 15. گزارش تصویری/ مراسم تودیع و معارفه بخشدار احمدسرگوراب
 16. بخشدار جدید احمدسرگوراب معارفه شد
 17. آیا رییس اداره محیط زیست شفت در حوادث سال 88 نقش داشته است؟
 18. هرآمدی رفتی در پیش دارد!
 19. بخشدار جدید احمدسرگوراب فردا معارفه می شود
 20. یک خانم نصیر محله ای برنده جایزه سرشماری اینترنتی شد