زمان انتشار: چهارشنبه 1 بهمن 1393 - 13:14
کد خبر : 60223

انقلاب اسلامی در خارج از مرزهای ایران با سرعت در حال پیشروی است

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ترکیب شهدای اخیر در منطقه قنیطره نوید پیروزی قدس عزیز را می‌دهد گفت: امیدواریم محو شدن لکه ننگین صهیونیسم در منطقه مسلمان‌نشین زودتر محقق شود.

به گزارش صبح شفت به نقل از فارس،سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه در مراسم تشییع پیکر سردار شهید محمدعلی الله‌دادی که با حمله بالگردی رژیم صهیونیستی به شهادت رسید گفت: یاد شهدای گرانقدری که جان خود را برای تحقق اهداف والای انقلاب اسلامی تقدیم کردند به ویژه شهدای گرامی منطقه قنیطره شهیدان الله‌دادی، جهاد مغنیه و برادران همرزم آنها از حزب‌الله را گرامی می‌داریم.

وی افزود: امیدواریم در مسیر شهیدان و در راستای تحقق اهداف والای امام شهیدان تلاش کنیم و به دنبال پیمودن راه شهیدان هستیم.

جعفری ادامه داد: یاد شهید الله‌دادی که در کنار دیگر برادران شهیدش با این ترکیب زیبا که از ابنای امت اسلامی در مرز کشور دوست و برادرمان سوریه برای تحقق امنیت در این کشور تلاش می کردند را پاس می‌داریم. این ترکیب شهدا نشان از وحدت امت اسلامی و محقق شدن بخش عمده‌ای از اهداف والای انقلاب اسلامی دارد و نوید پیروزی قدس عزیز و محقق شدن شعارها و وعده‌های راستین امام راحل است.

فرمانده کل سپاه تأکید کرد: این ترکیب مقدس و زیبا بیانگر وحدت امت اسلامی است و امیدواریم هر چه سریعتر به وعده‌های الهی که قرآن، خدا و امام راحل داده است برسیم.

فرمانده کل سپاه، با بیان اینکه شهید الله‌دادی پیوسته به دنبال شهادت بود، گفت: او یک عمر در سپاه، دفاع مقدس و پاسداری از انقلاب اسلامی خدمت کرد و در یکی از تیپ‌های لشکر 41 ثار‌الله و پس از آن تیپ الغدیر و سپس سپاه استانی یزد بود.

جعفری ادامه داد: الله‌دادی در برقراری امنیت و دفاع از خاک کشور و ایران اسلامی تلاش کرد و در اواخر خدمتش به حای آنکه به دنبال بازنشستگی و استراحت باشد به دنبال پیدا کردن راهی برای شهادت و جهاد بود و با پیشنهادی که از سوی نیروی قدس سپاه شد مشتاقانه به سمت لبنان و سوریه رفت.

جعفری تصریح کرد: الله‌دادی الگویی برای همه ما پاسداران است که بدانیم سرانجام پاسداری صادقانه در راه اسلام شهادت است و خوشا به حال سرداران تقوی، الله‌دادی و دیگر شهدای ایرانی و غیرایرانی.

فرمانده کل سپاه، گفت: پیامی که می‌توانیم از این شهادت‌ها و حوادث بگیریم و به دوستان و دشمنان منتقل کنیم این است که این راه و مسیر توقف‌پذیر نیست و تا آزادی قدس عزیز و محو شدن لکه ننگین در منطقه مسلمان‌نشین ادامه خواهد داشت و امیدواریم این هدف زودتر محقق شود.

وی افزود: شهید الله‌دادی برای جهاد هجرت کرد و این راه را انتخاب کرد و خدای بزرگ هم اجر و پاداش یک عمر جهادش را به او عنایت کرد.

فرمانده کل سپاه، گفت:‌ ما نباید لحظه‌ای در این مسیر پرخطر و مسیری که احتیاج به جهاد خالصانه دارد کوتاهی کنیم. امروز به برکت خون این شهیدان امنیت در نظام اسلامی با بهترین کیفیت برقرار است و مرزهای جمهوری اسلامی از امنیت کاملی برخوردار است و انقلاب اسلامی خارج از مرزهای جمهوری اسلامی با سرعت در حال پیشروی و فتح سنگرهای اسلامی است.

اخبار مرتبط
 1. منظور افتخاری مازندران بود؛ اشتباه لفظی سوء تعبیر را به دنبال داشته است
 2. سطح سواد نماینده نباید اینقدر پایین باشد/ آقای نماینده به فکر پیشرفت حوزه انتخابیه خودش باشد
 3. گزارش تصویری/ مانور دوگانه سوز نمودن نانوایی های شفت
 4. کل ایران جویبار را پایتخت کشتی ایران میداند نماینده شفت و فومن قائمشهر را!!
 5. گزارش تصویری/ واژگونی پراید به داخل رودخانه در شفت
 6. مشغول بررسی رانش زمین در منطقه هستیم/ روند پیگیری را به اطلاع عموم خواهیم رساند
 7. برخورد با خودرو جوان 36 ساله را در نصیرمحله به کام مرگ کشاند
 8. برای رسیدن تیربرق باید تا ساعت 12صبر می کردیم / نکات ایمنی در استفاده از چوب توسکا لحاظ شد
 9. افتخاری فروشی نیست/ مردم شفت و فومن نیاز به قیم ندارند
 10. با برخورد فیزیکی مخالفم/ عضویت در کمیسیون عمرانی با تاکید رهبری معظم انقلاب بوده است
 11. شرکت تمامی خانوارهای «تانی محله» در سرشماری اینترنتی نفوس مسکن
 12. برای کار سیاسی به احمدسرگوراب نیامده ام/ از عمق محرومیت این بخش باخبرم
 13. خوشحالم که فردی از همین منطقه بخشدار احمدسرگوراب شد/ حرف های زیادی در دل دارم
 14. لزوم توجه به نیروهای بومی در انجام پروژه های شهرستانی
 15. گزارش تصویری/ مراسم تودیع و معارفه بخشدار احمدسرگوراب
 16. بخشدار جدید احمدسرگوراب معارفه شد
 17. آیا رییس اداره محیط زیست شفت در حوادث سال 88 نقش داشته است؟
 18. هرآمدی رفتی در پیش دارد!
 19. بخشدار جدید احمدسرگوراب فردا معارفه می شود
 20. یک خانم نصیر محله ای برنده جایزه سرشماری اینترنتی شد