زمان انتشار: یکشنبه 30 شهریور 1393 - 20:38
کد خبر : 55464

افتتاح درمانگاه سپاه فومن در هفته دفاع مقدس

فرمانده سپاه ناحیه فومن از افتتاح درمانگاه این نهاد با اعتبار 100 میلیون تومان در هفته دفاع مقدس خبر داد.

افتتاح درمانگاه سپاه فومن در هفته دفاع مقدس

به گزارش صبح شفت ، علی توشه عصر امروز در نشست خبری با خبرنگاران این شهرستان با تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطر شهدای هشت سال دفاع مقدس، اظهار کرد: حمله رژیم بعثی به کشور ما از قبل برنامه‌ریزی شده بود.

وی با بیان اینکه عراق از سه جبهه شمالی، میانی و جنوبی به کشور ما حمله کرده بود، تصریح کرد: عراق جنگ تمام عیار را علیه ایران آغاز کرد.

فرمانده سپاه ناحیه فومن با اشاره به نبرد 2 هزار و 878 روز دفاع جانانه سربازان اسلام در مقابل دشمن بعثی عراق، افزود: از طرف ایران یک‌هزار روز نبرد فعال و 793 عملیات انجام شد و آمار عملیات توسط دشمن بعثی207 روز بود.

وی با تصریح بر اینکه دشمن بعثی از قبل تمام معادلات در زمینه نبرد با مردم ایران را پیش‌بینی کرده بود، خاطرنشان کرد: دفاع مقدس برخاسته از روح ایرانیان بود.

توشه اضافه کرد: این حس آزادی‌خواهی و ولایت‌مداری بود که موجب برهم زدن تمام معادلات دشمن و ایجاد یک ایدئولوژی جدید در دنیا شد.

وی به دستاوردهای جنگ هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و یادآور شد: ما در جنگ آموختیم به خود تکیه کنیم که این حادثه عظیم در یاد ملت ایران می‌ماند.

فرمانده سپاه ناحیه فومن اتحاد ملی را مقدمه خلق تمدن اسلامی دانست و یادآور شد: تمدن اسلامی مقدمه ظهور صاحب‌الزمان (عج) است.

وی با اشاره به تحریم‌های اقتصادی استکبار خاطرنشان کرد: در مقابله با تحریم‌های اقتصادی تکیه بر دشمن داشتن 100 درصد اشتباه است.

توشه با بیان اینکه استراتژی نظام مبارزه با سلطه و کفر جهانی است، یادآور شد: این مبارزه تا نابودی فتنه در جهان ادامه دارد.

وی نقش ولایت را در اتحاد کشور مهم دانست و متذکر شد: ولایت فقیه نعمت بی‌بدیلی است که کشورهای منطقه از داشتن آن بی‌بهره هستند.

این مقام مسئول با اشاره به سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی اظهار کرد: مدیران مدیریت جهادی را در پیش گیرند و مدیری خوب است که در مواقع بحران عملکرد خود را به خوبی نشان دهد.

وی با اشاره به تغییر در نظم جهانی، تصریح کرد: آمریکا که دنیا را دهکده و خود را کدخدا می‌دانست با پیروزی انقلاب اسلامی این نظم تغییر یافته است.

توشه با اشاره به اسلام‌هراسی و ایران‌هراسی استکبار خاطرنشان کرد: سپاه اسلام با شکستن دیوارهای موشکی صهیونیست ضعف آنها را به جهانیان نشان داد.

وی با بیان اینکه دشمن در جنگ نرم تا منازل ما هم پیش آمده است، تصریح کرد: اگر غفلت کنیم پیامدهای بسیار سنگینی خواهد داشت که فروپاشی بنیان خانواده و بی‌قید و بند مردم به‌ویژه جوانان از جمله آنها است.

فرمانده سپاه ناحیه فومن با بیان اینکه دشمنانان ما به دنبال تغییر در فرهنگ‌های ما هستند، خاطرنشان کرد: آنها قصد دارند بلوغ را در جوانان تسریع بخشند و بین اقوام‌های ایرانی و اسلامی تفرقه‌افکنی کنند.

وی از برگزاری بالغ بر 100 طرح در هفته دفاع مقدس خبر داد و یادآور شد: امسال از سوی سپاه ناحیه فومن برنامه‌های نوینی در سطح شهر اجرا می‌شود.

به گفته توشه، رونمایی از تمثال چهار مادر سه شهید و پیاده‌روی خانوادگی شهرستانی از جمله برنامه‌های سپاه در فومن است.

وی از برگزاری مراسم بزرگداشت پدران و مادران مرحوم شهدا خبر داد و گفت: دیدار با خانواده شهدا، برگزاری رژه موتوری، یادواره شهدا و آذین‌بندی شهر و … از دیگر برنامه‌های سپاه در هفته دفاع مقدس است.

فرمانده سپاه ناحیه فومن با اشاره به وجود دو شهید گمنام در ماسوله گفت: مراسم اربعین شهدای جاویدالاثر مدفون در ماسوله همزمان با یادواره آن دو شهید برگزار می‌شود.

وی از افتتاح مهد کودک قرآنی و درمانگاه سپاه در فومن خبر داد و یادآور شد: درمانگاه سپاه با هزینه‌ای بالغ بر 100 میلیون تومان در هفته دفاع مقدس افتتاح می‌شود.

اخبار مرتبط
 1. دکتر نوبخت برای ایت الله حجتی شفتی نوشت: همه خاطراتم از خورشید
 2. آقایان از کدام نجابت سوء استفاده میکنید
 3. دندان فاسد مدیر بی کفایت است نه جوان با لیاقت شفتی/ تمام رفتار شما زیر ذره بین فرزندان مردم است
 4. مراسم سالروز شهادت امام سجاد(ع) در شفت برگزار شد+تصاویر
 5. تصادف شدید پژو و پیکان وانت در شفت+تصاویر
 6. مصدومین تصادف امروز به رشت منتقل شدند
 7. مردم نگران نباشند/ سوخت کافی بدست مردم منطقه خواهد رسید
 8. ورزشکار شفتی قهرمان مسابقات کیک بوکسینگ جمهوری آذربایجان شد
 9. شاخ به شاخ شدن با پژو، خودروی پراید را نصف کرد+تصاویر
 10. نبود نفت سفید مشکل حاد اهالی شهرک امامزاده ابراهیم/ مسوولین این مشکل را برطرف نمایند
 11. گزارش تصویری/ برگزاراری انتخابات دانش آموزی در شفت
 12. برای رویش راهی است حتی در سخت ترین شرایط/ هر قدر مسئولان کم گذاشتند، خداوند برای شفت سنگ تمام گذاشته است
 13. پاک سازی نقاط آلوده و مقابله با خرده فروشان مواد مخدر شفت
 14. منظور افتخاری مازندران بود؛ اشتباه لفظی سوء تعبیر را به دنبال داشته است
 15. سطح سواد نماینده نباید اینقدر پایین باشد/ آقای نماینده به فکر پیشرفت حوزه انتخابیه خودش باشد
 16. گزارش تصویری/ مانور دوگانه سوز نمودن نانوایی های شفت
 17. کل ایران جویبار را پایتخت کشتی ایران میداند نماینده شفت و فومن قائمشهر را!!
 18. گزارش تصویری/ واژگونی پراید به داخل رودخانه در شفت
 19. مشغول بررسی رانش زمین در منطقه هستیم/ روند پیگیری را به اطلاع عموم خواهیم رساند
 20. برخورد با خودرو جوان 36 ساله را در نصیرمحله به کام مرگ کشاند