کد خبر: 8906

تاریخ انتشار: 1392/01/28 - 13:48

اعزام ۴۰۰ مبلغ به شهرستان های شفت و فومن

رئیس اداره تبلیغات اسلامی فومن از حضور 2000 نفر در گفتمان‌های دینی سال گذشته در این شهرستان خبر داد و اذعان کرد: جامعه ما به شدت نیازمند تقویت تفکرات دینی است.

به گزارش صبح شفت به نقل از شبستان، حجت الاسلام علیرضا ابراهیم زاده، رئیس اداره تبلیغات اسلامی فومن در خصوص تشریح فعالیت های این اداره در سال گذشته به خبرنگار شبستان گفت: برگزاری گفتمان‌های دینی در دانشگاه‌ها و مدارس یکی از موثرترین نوع تبلیغات دینی است.

وی با اشاره به نام‌گذاری امسال به سال “حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی”، افزود: نامگذاری امسال یک راهبرد جدید برای امور جاری کشور است.

حجت الاسلام ابراهیم زاده تاکید کرد: ملت ایران در سال گذشته نشان دادند که در شرایط تحریم و تشدید فشارهای اقتصادی حاضر نیستند از اصول و مبانی انقلاب جدا شوند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی فومن، شعار امسال را یک نقشه راه برای مردم، مسئولین و کشور دانست و تصریح کرد: در سال جاری همه مسئولین و دست اندرکاران نظام اجرایی کشور در هر سه قوه، فرمایشات مقام معظم رهبری را نصب العین قرار دهند و با تمسک به یک وحدت سیاسی، اجتماعی همه تلاش‌های خود را برای خلق “حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی ” بکار گیرند.

وی از حضور 2000 نفر در گفتمان‌های دینی سال گذشته در این شهرستان خبر داد و اذعان کرد: جامعه ما به شدت نیازمند تقویت تفکرات دینی است.

حجت الاسلام ابراهیم زاده با بیان اینکه در سال گذشته 400 مبلغ در مناسبت‌های مختلف به مراکز مذهبی، دینی و فرهنگی اعزام شدند، افزود: این تعداد مبلغ در مناسبت‌های مختلف جهت آموزش در کارگاه‌های آموزشی، گفتمان‌های دینی، اقامه نماز جماعت و بیان احکام و اخلاق در مساجد، مدارس و دانشگاه‌ها اعزام شدند.

وی تبلیغ چهره به چهره را موفق‌ترین شیوه تبلیغی عنوان و تصریح کرد: مبلغ باید با شناخت درست ظرافت‌های تبلیغی تفکرات اسلامی را هنرمندانه به جامعه منتقل کند.

ارسال دیدگاه


× چهار = 28