زمان انتشار: چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392 - 16:39
کد خبر : 11188

احمدی نژاد در ورزشگاه شهید عضدی رشت : به زودی زمستان کارشکنی ها به آخر می رسد

رئیس جمهور با بیان اینکه آنچه در تاریخ دفن خواهد شد دشمنان و بدخواهان ملت ایران اند، گفت: در کنار ملت ایران قرار بگیرید؛ به زودی زمستان کارشکنی ها به آخر می رسد و روسیاهی زغال برای بدخواهان و دشمنان ملت ایران خواهد ماند

به گزارش صبح شفت به نقل از ۸دی، محمود احمدی نژاد در جمع مردمی که از نقاط مختلف استان گیلان به ورزشگاه شهید عضدی رشت آمده بودند، ضمن تبریک میلاد فرخنده حضرت زهرا (س) و روز کارگر، با اشاره به اقدامات انجام شده در دولت نهم و دهم افزود: گیلان به سرعت در حال تبدیل شدن به قطب فولاد کشور است، رشد صنعت در راه گیلان می باشد و ما نیز باید کار را جلو ببریم.

رئیس جمهوری اسلامی ایران با اشاره به گلایه مردم گیلان از پیشرفت آن چنانی نکردن مسکن مهر افزود: مردم از افزایش قیمت و زمان بر شدن آن انتقاد دارند بنابراین  مسولان باید برای رفع مشکل مسکن مهر استان  تلاش نمایند.

احمدی نژاد در خصوص نامه هایی که در سفرهای گذشته مردم به او نوشتند ولی پیگیری نشد، خاطرنشان کرد: بنده خودم به نامه ها رسیدگی خواهم کرد.

وی با اشاره به مسائل منطقه ای حاکم در جهان ابراز نمود: مستکبران، استعمارگران و برده داران 400 سال است که کورهای اسلامی و منطقه را غارت می کنند. امروز خود در مسیر سلطه گری دچار مشکل بن بست  شدند.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه استکبار جهانی مشکلاتی را که به سایر ملتها منتقل کردند امروز گریبان خودشان را گرفته است خاطرنشان کرد: مشکلات سیاسی، اقتصادی ،اجتماعی و فرهنگی در جوامع اآنان نمود پیدا کرده است.

وی با تاکید بر اینکه دنیای استثمار خواهان نامنی در منطقه است خاطرنشان کرد: استکبار بر کشورهای در حال پیشرفت فشار می آورند.

رئیس جمهور با این توضیح که در گیریهای قومی و مذهبی، تحریکات تعصباتی کور به دست یک عده انسانهای دنیا طلب افتاده که خواهان ویرانی دنیا هستند، تصریح کرد: در شرق آسیا در گیری و جنگ نشان هدف شوم استکبار بر چپاول ثروت این کشورهاست.

وی با بیان اینکه دشمنان خیال کردند که می توانند با این تحرکات و آسیب زدنها جلوی حرکت مردم را بگیرند اذعان داشت: من به تمام دشمنان بیرونی و داخلی نصیحت می کنم آگاه باشید که این ملت ایران است قبل از شما ده ها و صدها قوم اراده کردند جلوی پیشرفت ملت ایران را بگیرند. خباثت ها و توطئه های شما از بین می رود اما در نهایت آنچه باقی می ماند ملت ایران است و آنکه در تاریخ دفن خواهد شد دشمنان و بدخواهان ملت ایران اند.

احمدی نژاد متذکر شد: در کنار ملت ایران قرار بگیرید؛ به زودی زمستان کارشکنی ها به آخر می رسد و روسیاهی زغال برای بدخواهان و دشمنان ملت ایران خواهد ماند.

رئیس جمهور با اشاره به ثبت نوروز در سازمان ملل متحد، اذعان داشت: آنقدر نوروز و آغاز بهار زیبا، انسانی و آسمانی است که که هیچ کس در سازمان ملل با ثبت نوروز مخالفت نکرد.

وی با اشاره به تابلویی که در دست نوجوانی دیده بود اظهار داشت: بر روی آن نوشته شده است “حواست باشد نفت برای ما استقلال نمی آورد؛ درست است، کشاورزی، تولید و کار استقلال را رقم خواهد زد.

رئیس جمهور در ادامه از ایجاد دو ستاد کشاورزی و معدن در استان خبر داد و در جمع مردم رشت قول اختصاص قسط دوم وام ارزان قیمت با افزایش سهم در بخش کشاورزی و تسهیلات ارزان قیمت در ستاد معدن را داد.

احمدی نژاد در ادامه با تاکید بر اینکه ما باید پرچم تولید و عدالت را در جهان برافراشته سازیم  به ثبت جهانی نوروز در سازمان ملل اشاره کرد و افزود: هم اکنون 42 کشور دنیا روز اول بهار را تعطیل اعلام کردند و این نشان دهنده این است که سنتهای ایرانی مورد قبول و به نفع جامعه بشری است.

وی با تاکید بر اینکه همه تلاش ما در جهت پیشرفت و پرچم داری ایران است افزود: آنها که بهانه سازی می کنند و نیاز به انرژی  هسته ای را زیر سوال می برند، بزرگترین دروغ تاریخ را می گویند ما باید کشور را بسازیم تا محرومیت و بیکاری از آن دور شود.

رئیس جمهور تاکید کرد: آنان که بهانه سازی کردند و هر روز یک فتنه را پیش گرفتند امروز با هدف توقف ملت، فشارهای اقتصادی را پیش گرفتند.

اخبار مرتبط
 1. گزارش تصویری/ برگزاراری انتخابات دانش آموزی در شفت
 2. برای رویش راهی است حتی در سخت ترین شرایط/ هر قدر مسئولان کم گذاشتند، خداوند برای شفت سنگ تمام گذاشته است
 3. پاک سازی نقاط آلوده و مقابله با خرده فروشان مواد مخدر شفت
 4. منظور افتخاری مازندران بود؛ اشتباه لفظی سوء تعبیر را به دنبال داشته است
 5. سطح سواد نماینده نباید اینقدر پایین باشد/ آقای نماینده به فکر پیشرفت حوزه انتخابیه خودش باشد
 6. گزارش تصویری/ مانور دوگانه سوز نمودن نانوایی های شفت
 7. کل ایران جویبار را پایتخت کشتی ایران میداند نماینده شفت و فومن قائمشهر را!!
 8. گزارش تصویری/ واژگونی پراید به داخل رودخانه در شفت
 9. مشغول بررسی رانش زمین در منطقه هستیم/ روند پیگیری را به اطلاع عموم خواهیم رساند
 10. برخورد با خودرو جوان 36 ساله را در نصیرمحله به کام مرگ کشاند
 11. برای رسیدن تیربرق باید تا ساعت 12صبر می کردیم / نکات ایمنی در استفاده از چوب توسکا لحاظ شد
 12. افتخاری فروشی نیست/ مردم شفت و فومن نیاز به قیم ندارند
 13. با برخورد فیزیکی مخالفم/ عضویت در کمیسیون عمرانی با تاکید رهبری معظم انقلاب بوده است
 14. شرکت تمامی خانوارهای «تانی محله» در سرشماری اینترنتی نفوس مسکن
 15. برای کار سیاسی به احمدسرگوراب نیامده ام/ از عمق محرومیت این بخش باخبرم
 16. خوشحالم که فردی از همین منطقه بخشدار احمدسرگوراب شد/ حرف های زیادی در دل دارم
 17. لزوم توجه به نیروهای بومی در انجام پروژه های شهرستانی
 18. گزارش تصویری/ مراسم تودیع و معارفه بخشدار احمدسرگوراب
 19. بخشدار جدید احمدسرگوراب معارفه شد
 20. آیا رییس اداره محیط زیست شفت در حوادث سال 88 نقش داشته است؟