زمان انتشار: پنجشنبه 26 اردیبهشت 1392 - 17:24
کد خبر : 13445

ابراهیم زاده در یک قدمی پرسپولیس

مسئولان باشگاه پرسپولیس ظهر امروز با منصور ابراهیم‌زاده وارد مذاکره شدند

به گزارش صبح شفت به نقل از فارس، پس از نظر‌سنجی‌های مختلفی که د مورد انتخاب سرمربی جدید پرسپولیس از سوی محمد رویانیان صورت گرفت و همچنین گفت‌وگو با پیشکسوتان این باشگاه، یکی از گزینه‌هایی که به عنوان بهترین گزینه برای سرمربیگری پرسپولیس به رویانیان تاکید شد منصور ابراهیم‌زاده به دلیل اخلاق خوب و حتی حضورش در بین 16 مربی جهان بود.

از همین رو، رویانیان سعی کرد تا با این مربی نام‌آشنا وارد مذاکره شود که بالاخره ظهر امروز (پنجشنبه) در تماسی تلفنی توسط نماینده تام‌الاختیارش با ابراهیم‌زاده که در کربلا به سر می‌برد، صحبت کرد.

در این تماس رویانیان از ابراهیم‌زاده سوال کرد که آیا شما با تیمی قرارداد دارید یا خیر که او نیز به مدیرعامل قرمز‌ها اعلام کرد که با هیچ تیمی قرارداد ندارد.

 بعد از این صحبت، مدیرعامل قرمزها بر اینکه توافقات خوبی بین طرفین انجام شده تاکید کرد و قرار است تا جمعه تکلیف نهایی ابراهیم‌زاده با پرسپولیس مشخص شود.

 با توجه به صحبت‌های مفید طرفین، حضور منصور ابراهیم‌زاده در پرسپولیس بسیار نزدیک و تقریبا قطعی شده است. البته قرار است رویانیان با اعضای کمیته فنی و هیئت مدیره نیز در این خصوص گفت‌وگو کند.

نماینده تام‌الاختیار ابراهیم‌زاده: توافقات بسیار خوبی با رویانیان داشتیم

به گزارش مشرق، آرش شکرریز نماینده تام‌الاختیار منصور ابراهیم‌زاده ظهر امروز به دیدار محمد رویانیان رفت و در خصوص همکاری این مربی با باشگاه پرسپولیس به بحث و گفت‌وگو نشست. این در شرایطی بود که ابراهیم‌زاده در سفر کربلا به سر می‌برد و رویانیان توسط نماینده تام‌الاختیار او امروز با ابراهیم‌زاده تلفنی صحبت کرد.

پس از صحبت‌ها نماینده تام‌الاختیار ابراهیم‌زاده به فارس گفت: خدا را شکر جلسه بسیار خوبی را با آقای رویانیان برگزار کردیم و با توجه به اینکه مدیرعامل پرسپولیس مطمئن شد که ابراهیم‌زاده با جایی قرارداد ندارد مذاکرات جدی‌تر شد.

وی افزود: خوشبختانه توافقات خوبی نیز بین طرفین انجام شد و ان‌شاءالله تا فردا پس از گفت‌وگوهای داخلی باشگاه، تکلیف همه چیز مشخص خواهد شد. خوشبختانه رویکرد رویانیان نسبت به آقای ابراهیم‌زاده مثبت بود و ابراهیم‌زاده نیز با توجه به اینکه باشگاه بزرگ پرسپولیس علاقمندان زیادی دارد، نظرات خود را به مدیرعامل باشگاه گفت.

وی در پایان در پاسخ به سؤالی که آیا توافق نسبی بین طرفین ایجاد شده است یا خیر، گفت: خوشبختانه جلسه خوبی داشتیم و مذاکرات بسیار خوب و عالی بود و من بسیار به این جلسه امیدوار هستم. ابراهیم‌زاده هم از مکتب شاهین است و قطعا دوست دارد به این مکتب کمک کند.

اخبار مرتبط
 1. برای کار سیاسی به احمدسرگوراب نیامده ام/ از عمق محرومیت این بخش باخبرم
 2. خوشحالم که فردی از همین منطقه بخشدار احمدسرگوراب شد/ حرف های زیادی در دل دارم
 3. لزوم توجه به نیروهای بومی در انجام پروژه های شهرستانی
 4. گزارش تصویری/ مراسم تودیع و معارفه بخشدار احمدسرگوراب
 5. بخشدار جدید احمدسرگوراب معارفه شد
 6. آیا رییس اداره محیط زیست شفت در حوادث سال 88 نقش داشته است؟
 7. هرآمدی رفتی در پیش دارد!
 8. بخشدار جدید احمدسرگوراب فردا معارفه می شود
 9. یک خانم نصیر محله ای برنده جایزه سرشماری اینترنتی شد
 10. 6 تن چوب قاچاق در شفت توقيف شد
 11. سرشماری اساس توسعه کشور/ سرشماری رایگان مددجویان در کمیته امداد شفت
 12. رئیس جدید پلیس راهور شهرستان شفت معارفه شد
 13. مراسم تودیع و معارفه رییس منابع طبیعی شفت برگزار شد
 14. تیرانداز شفتی به مرحله نهایی مسابقات اهداف پروازی کشور راه یافت
 15. تبلیغ ۱۰۰ مبلغ دینی به‌مناسبت دهه اول محرم در فومن و شفت
 16. بسته بودن مسجد این روستا در روز عاشورا کذب است
 17. جناب افتخاری ما هم با شما موافقیم
 18. سر شماری نفوس و مسکن نیاز آینده ماست .آینده را بی پاسخ نگذاریم “
 19. کلیه روستاهای شفت دارای طرح هادی مصوب هستند
 20. غفاری عثماوندانی رفت و توکل امید آمد!