کد خبر: 83842

تاریخ انتشار: 1396/12/28 - 9:54

فرمانده انتظامی شفت:

رسانه ها ابزار موثر آگاه سازی شهروندان اند

فرمانده انتظامی شهرستان شفت گفت: رسانه ها ابزار موثر آگاه سازی شهروندان هستند.

به گزارش صبح شفت علی صداقت  در نشست خبری با اشاره به شعار نوروز سال97 نیروی انتظامی “آرامش بهاری با نظم و امنیت” اظهار کرد: نیروی انتظامی در راستای رسالت خود و در جهت تامین امنیت جامعه تلاش خواهد کرد.

اين مقام انتظامي با اشاره به کاهش 7درصدی وقوع سرقت در شهرستان افزود: با تلاش های انجام شده و مشارکت آحاد جامعه شاهد کاهش قابل توجهی در این خصوص بوده ایم.

وی با بیان اینکه در طول سال جاری بیش از 50مرحله طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده در سطح شهرستان برگزار شد، تصريح كرد: 34درصد افزایش کشف مواد مخدر نتیجه طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی است.

وی گفت: به جهت مقابله با رانندگان متخلف بیش از 1700 دستگاه از انواع وسایط نقلیه در شهرستان توقیف گردید.

سرهنگ صداقت با تاكيد بر اينكه مشاركت و همراهی مردم در حوزه نظم و امنيت از موضوعاتي است كه با هدف بازتاب كاهش جرايم و افزايش آگاهي عمومي در نگاه جامعه محور دنبال مي شود.

وی گفت: بیش از 6900تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110انجام شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 14درصد افزایش تماس داشته ایم که بیانگر اعتماد و مشارکت شهروندان با پلیس است.

اين مقام انتظامي با بیان اینکه شهرستان شفت از شهرستان های زیارتی و سیاحتی استان است افزود: کارکنان پلیس به جهت ارائه خدمات بهتر به شهروندان و برقراری نظم و امنیت دراین مناطق گردشگری و زیارتی حضور شبانه روزی خواهند داشت.

وي ضمن تبریک سال نو به شهروندان و مسافرین گرامی افزود : پلیس با شماره تماس 110آمادگی دریافت گزارشات شهروندان محترم و ارائه خدمات انتظامی به آنان را دارد.

ارسال دیدگاه

چندرسانه ای