کد خبر: 83759

تاریخ انتشار: 1396/12/09 - 13:53

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شفت خبر داد:

برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت میلاد حضرت زهرا در شفت

رئیس کتابخانه های عمومی شفت از برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع شناخت حضرت فاطمه زهرا(س) همزمان با میلاد باسعادت این بانوی گرانقدر اسلام در این شهرستان خبر داد.

به گزارش صبح شفت زینب عزیزپور در جمع خبرنگاران با اشاره به در پیش بودن ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، اظهار کرد: به همین مناسبت مسابقه کتابخوانی در سطح کتابخانه های شهرستان شفت برگزار می شود.

وی با بیان اینکه سوالات این مسابقه برگرفته از کتاب «میهمانی از ملکوت» است، افزود: شرکت کنندگان می توانند با مراجعه به این کتاب پاسخ سوالات موجود در پرسشنامه را بیابند.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شفت با اشاره به اینکه این مسابقه با همکاری معاونت فرهنگی سپاه ناحیه شهرستان برگزار می شود، گفت: علاقمندان به شرکت در این مسابقه می توانند پرسشنامه را از کتابخانه های حوزه شهری و روستایی شهرستان شفت دریافت کنند.

وی با بیان اینکه مهلت ارسال و یا تحویل پرسشنامه تا ۱۵ اسفندماه جاری است، تصریح کرد: از برگزیدگان این مسابقه در جشن میلاد کوثر با اهدای جوایزی تقدیر می شود.

عزیزپور در ادامه با اشاره به موضوع کتاب «میهمانی از ملکوت»، یادآورشد: موضوع این کتاب چهل حدیث درباره حضرت فاطمه زهرا(س) والگوبرداری بانوان از سیره و زندگی ایشان است.

وی همچنین به سایر برنامه های کتابخانه های عمومی شهرستان شفت در حوزه روستایی و شهر شهرستان شفت اشاره کرد و افزود: در این مدت نشست های کتابخوان با موضوع شناخت سیره حضرت فاطمه زهرا (س) نیز برگزار می شود.

 

ارسال دیدگاه

چندرسانه ای