کد خبر: 83560

تاریخ انتشار: 1396/11/15 - 14:58

نخستین چاپخانه افست شفت افتتاح شد + عکس

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شفت از افتتاح نخستین چاپخانه افست دو ورقی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش صبح شفت، همزمان با چهارمین روز از ایام ا… دهه فجر، نخستین چاپخانه افست دوورقی شفت طی مراسمی صبح امروز پانزدهم بهمن ماه جاری با حضور مسئولین شهرستان و جمعی ازاصحاب رسانه درشهرک صنعتی دهستان چوبرشفت به بهره برداری رسید.

مهنابابایی مقدم ضمن ابراز خرسندی از تأسیس این مرکز در تشریح چاپ افست، گفت:چاپ افست روشی برای دستیابی به بهترین کیفیت و بالاترین تیراژاست.

وی افزود: وجود تمام امکانات لازم برای تولید یک سفارش باعث می شود تا کنترل کیفی به شکل مناسب و قابل قبول در تمامی مراحل امکان پذیر باشد.

رییس اداره فرهنگ وارشاداسلامی شفت ادامه داد: چاپ افست نوعی ازچاپ است که امروزه به طور بسیار گسترده برای چاپ انواع کتاب، مجله، بروشور، کاتالوگ و… بر روی کاغذ مورد استفاده قرار می گیرد.

این مسئول با بیان اینکه صنعت چاپ یک صنعت فرهنگی است، گفت: وجود صنعت چاپ در دنیا منشأ بسیاری از تحولات اجتماعی به واسطه دانش و تجارب و بالارفتن سرعت اطلاع رسانی بوده است.

وی تعداد چاپخانه های شهرستان را دو باب دانست و یادآور شد: از این دو مرکز یکی چاپخانه دیجیتال ودیگری چاپ افست است.

رییس اداره فرهنگ وارشاداسلامی بابیان اینکه با راه اندازی این مرکز، شهرستان را ازچاپ افست بی نیازخواهدشد، اظهار داشت: انتظارمی رود مسئولان دستگاه های اجرایی و شهروندان حمایت جدی از این صنعت بعمل آورند.

 

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 9

کل نظرات :1

  • سمپاشی

    تاریخ : 15 - بهمن - 1396

    بسیار عالی
    ممنون از سایت خوبتون


    پاسخ

ارسال دیدگاه

چندرسانه ای