کد خبر: 83114

تاریخ انتشار: 1396/10/07 - 9:04

حماسه 7 دی شفت اوج بصیرت مردم این شهرستان است/نباید از عوامل و خائنین غافل بود

راهپیمائی۷دی درشهرستان شفت برای برائت ازفتنه گران سال۸۸ برگ زرین دیگری از افتخارات مرد وزن انقلابی وهمیشه در صحنه این سامان بود که بلوغ سیاسی وموقع شناسی خود را به نمایش گذاشتند

به گزارش صبح شفت؛در آستانه حماسه 9  دی ملت ایران  احمد قاسمی در یاداشتی  به تشرح ابعاد این حادثه عظیم پرداخت ؛در این این یاداشت آمده است:
باسلام ودرود به روح مطهر امام خمینی بنیانگذر جمهوری اسلامی ایران و ارواح طیبه شهدا آنهای که باایثارجانشان به جامعه ما رمق وحیاط بخشیدند.
بویژه شهدای دفاع مقدس وشهدای مبارزه باگروهکهای ضدانقلاب و شهدای مدافع حرم وباآرزوی طول عمرباعزت وبرکت مقام معظم رهبری امام خامنه ای.
۹دی سال ۸۸درحقیقت تجلی عزم واراده ملت رشید وهمیشه درصحنه ایران اسلامی برای دفاع جانانه از انقلاب اسلامی ودستاوردهای ذیقیمت وارزشمند جمهوری اسلامی ایران دردفع فتنه دشمنان قسم خورده این مرز وبوم وایادی مزدور آن بود.
که برای لبیک گوئی به ندای امام خامنه ای چون سیلی خروشان درسراسرکشوربه خیابانها آمدندو توطئه اخلالگران وآشوب گران به جان ومال وناموس وامنیت مردم را درهم شکستند.
و ۸ دی درگیلان وشهررشت اوج بصیرت وآگاهی مردم ولایت مدارو فرزندان معنوی میرزاکوچک جنگی بود که یک روز جلوتر از تهران ودیگر استانها وفاداری وآمادگی خود را درراهپیمائی کم نظیر وآنگاه تجمع عظیم در میدان شهدای ذهاب شهر رشت باشعارهای چون ای رهبر آزاده آماده ایم آماده.خونی که دررگ ماست هدیه به رهبر ماست.
به نمایش گذاشتند.
راهپیمائی۷دی درشهرستان شفت برای برائت ازفتنه گران سال۸۸ برگ زرین دیگری از افتخارات مرد وزن انقلابی وهمیشه در صحنه این سامان بود که بلوغ سیاسی وموقع شناسی خود را به نمایش گذاشتند.دراوج حوادث وآتش افروزی آشوبگران فتنه ۸۸ درتهران و دیگرشهرها باهدایت سران فتنه گر چون موسوی وکروبی وخاتمی و…مردم شفت بصورت خودجوش درمقابل ساختمان قدیمی سپاه شفت درمیدان انقلاب اسلامی که لحظه به لحظه به جمعیت آن افزوده میشد اجتماع بزرگی را شکل دادند.
قرار ما هم تجمع در میدان بود.اما سیل جمعیت ازهرسو باشعارهای مرگ بر فتنه گر.خونی که دررگ ماست هدیه به رهبرماست.منجر به راهپیمائی شد.
درطول مسیر مردم ازقشرهای مختلف به ویژه جوانان به راهپیمائی پیوستند.ومیشود گفت بازار تعطیل شد.وجمعیت انبوه باشعارهای انقلابی درحمایت ازانقلاب اسلامی وراه امام وشهدا ومقام معظم رهبری درصحن مسجد اباصالح المهدی عج شهرشفت تجمع نمودند.
حضور روحانیت معظم وخاندان معظم شهدا در حماسه کم نظیر وشاید بتوان گفت بی نظیر وحماسی ۷ دی درشفت بسیارپررنگ بود.
سخنرانی حجت الاسلام موسوی امام جمعه وقت شهرستان عالم پرور شفت و امام جمعه فعلی شهرستان ماسال چنان توفنده و بصیرت افزا بود که مردم بارها با شعارالله آکبر مورد تائید خود قرار میدادند.
واینگونه بود که حضور پرشکوه و باصلابت مردم شهرستان شفت دردفاع از انقلاب اسلامی وولایت فقیه وامام خامنه ای ودفع فتنه آمریکایی وانگلیسی وصهیونیستی وایادی مزدور آن در۷ دی سال ۸۸ درتاریخ سراسر افتخار وایثار وفداکاری مردم شفت خلق و ماندگارشد.
درود خدا به مردم آگاه.هوشیار وبابصیرت شهرستان شفت که حماسه ماندگار از خود بنمایش گذاشتند.اما نکته ای که لازم است یادآورشوم این است.
فتنه 88 تمام نشده و اکنون نیز ادامه دارد چرا که فتنه 88 براندازی نظام را دنبال می‌کرد و به هدفش نرسید.
اما بدانیم که دشمن در بحث اقتصادی برنامه‌ریزی سنگین کرده و عوامل داخلی دشمن نیز در حال کار کردن هستند و می‌خواهند معضلات اقتصادی را با مشکلات اجتماعی عجین نمایند.ومردم را از انقلاب اسلامی ودستاوردهای آن مکدر سازند.
ناراضی تراشان ونفوذیها ومنافقین قدیم وجدید با راه اندازی جنگ نرم  و  “انور آبی” و در دوایر مختلف این ماموریت دشمن را دنبال می نمایند.
باحضور در صحنه مردم چون گذشته ومددالهی اینبار نیز تیرشان به سنگ خواهد خورد
ننگ بر سران فتنه گر سال ۸۸
سرباز کوچک مردم شفت احمدقاسمی

ارسال دیدگاه

چندرسانه ای