کد خبر: 82263

تاریخ انتشار: 1396/08/22 - 9:14

سخنگوی شورای اسلامی شهر شفت:

کار بازگشایی خیابان جدید تا پایان هفته جاری به پایان می رسد /شهر شفت انبار مشکلات ریز و درشت است / نیاز مند همراهی و صبر شهروندان هستیم

سخنگوی شورای اسلامی شهر شفت با بیان اینکه شهرشفت انبار مشکلات ریز و درشت است گفت: نیاز مند همراهی و صبر شهروندان هستیم

امیر شکاری در گفتگو با صبح شفت ضمن تسلیت به مناسبت ایام اربعین شهادت امام حسین(ع) و رحلت پیامبر اسلام (ص) و شهادت امام حسن(ع) اظهار کرد: دغدغه شورای اسلامی شهر و شهردار پرتلاش شفت، فراهم کردن شرایط مطلوب در شان شهروندان است.

وی با بیان اینکه خیابان جدید روبروی دارایی باز گشایی شده، مراحل پایانی خود را سپری می کند افزود: با پیگیری شهردار محترم شن مورد نظر جهت تکمیل این پروژه تامین شده که در صورت مناسب بودن شرایط جوی ، این مسیر تا پایین هفته جاری قابل تردد می باشد.

سخنگوی شورای شهر شفت با بیان اینکه شهر شفت انباری از مشکلات ریز و درشت است افزود: مجموعه شورای شهر و شهرداری هم با علم بر این مشکلات و قول رفع ان خادم مردم شده اند ، تمام توان خود را هم برای رفع این مشکلات به کار خواهند بست.

شکاری با بیان اینکه بازگشایی خیابان جنب مصلی یکی از برنامه های آینده شورا و شهردار محترم میباشد افزود فعلا بعد از بازگشایی خیابان روبروی دارایی، بنا داریم به رفع مشکلات و وضعیت شهر شفت پرداخته شود گفت: اقای شادفرد شهردار شفت برنامه های عملیاتی را جهت بهینه سازی وضعیت موجود در دستور کار دارند که در همین راستا در حکمی اقای قربانزاده را بعنوان مسئول جدید زیباسازی و فضای سبز شهر شفت منصوب کردند.

وی با بیان اینکه تمام تلاش ما برای رفع مشکلات مد نظر شهر و شهروندان است افزود: حل شدن مشکلات نیاز به زمان و همراهی شهروندان دارد.

ارسال دیدگاه

چندرسانه ای