کد خبر: 81448

تاریخ انتشار: 1396/06/19 - 7:36

حجت الاسلام افتخاری:

هرگز در مقابل اجحاف در حق مردم سکوت نخواهم کرد/ برخی پروژه‎ها پایه علمی و تخصصی ندارد

افتخاری گفت: در تاریخ ایران پروژه های مهندسی و با پایه های فکری ساخته شده است و اما امروز برخی از مسئولان بدون تفکر و مطالعه آجر روی آجر و شن روی شن می ریزند.

به گزارش صبح شفت، حجت الاسلام والمسلمین محمدمهدی افتخاری عصر امروز در مسجد ولیعصر(عج) فومن با تبریک عید غدیر خم و با اشاره به جایگاه رفیع انسان در پیشگاه خداوند، گفت: انسان ها باید قدر الطاف الهی را دانسته و شکر گذار خداوند یگانه باشند.

وی عید غدیر را عید ولایت و اعتلای دین اسلام دانست و افزود: زندگی نامه امام علی(ع) یکی از بهترین الگوهای زندگی برای بندگان خداوند است.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مومنان به فکر ساخت زمینه آخرت هستند، افزود: دنیا مزرعه کاشت نیکی ها است.

وی با تصریح براینکه انسان باید در نیکی، حسنات و جلب رضایت خداوند تلاش کند، ادامه داد: رضایت خداوند و نیکی به بندگان خدا از بهترین ارزش ها است.

این مسئول با اشاره به وضعیت پل ورودی فومن، خاطرنشان کرد: در پیگیری مسایل پیرامون این پروژه از بهترین کارشناسان فومنی استفاده کرده ایم.

افتخاری با یادآوری اینکه برخی از مسئولان در انجام اقدامات فکر و مطالعه کاربردی ندارند، خاطرنشان کرد: برخی از پروژه های کشور صرفا با لابی و فشار افراد مختلف ساخته می شوند و پایه های علمی و تخصصی ندارند.

افتخاری با اشاره به اینکه بنده هرگز در مقابل اجحاف حق مردم شهرستانم‌ سکوت نخواهم کرد، ادامه داد: در تاریخ ایران پروژه های مهندسی و با پایه های فکری ساخته شده است و اما امروز برخی از مسئولان بدون تفکر و مطالعه آجر روی آجر و شن روی شن می ریزند.

وی با تاکید براینکه رعایت اخلاق با اقدامات برخی از افراد اکنون فقط در کتاب ها قابل مشاهده است، گفت: برای خدمت به مردم و حل مشکلات آن ها باید تلاش و کوشش کرد.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در مسایل ها باید دیدگاه ارزشی و آموزه های دینی را مدنظر قرار بدهیم، متذکر شد: یاد آرام بخش خداوند در تصمیم گیری ها باید سرلوحه اقدامات مسئولان باشد.

وی با یادآوری اینکه مرگ نزدیک ترین رخداد به انسان ها است، ادامه داد: انسان ها به مقدراتی که از سوی خداوند مشخص شده است، خواهد رسید.

افتخاری با تصریح براینکه انسان باید آماده استقبال از مرگ و عروج به آخرت باشد، خاطرنشان کرد: انسان ها به پاداش کارهای نیکشان در دنیا نیز می رسند./دیارمیرزا

ارسال دیدگاه

چندرسانه ای