کد خبر: 81404

تاریخ انتشار: 1396/06/14 - 7:13

سکوت رسانه های اصلاح طلب در قبال مرگ 12 دانش آموز/ حمله به راهیان نور با برچسب های واهی!

در حالی که این روزها خبر مرگ 12 دانش آموز دختر در هرمزگان هرکسی را آزرده خاطر می کند شاهد سکوت رسانه های اصلاح طلب در این خصوص هستیم.

به گزارش صبح شفت، چند سال اتوبوسی دچار حادثه شد و به چند دانش آموز آسیب جزیی رسید که بلافاصله رسانه های به اصطلاح منورالفکر زمین و زمان را به باد توهین گرفتند که چرا چند نفر دانش آموز دچار حادثه شدند و به نظرم حق داشتند زیرا در هر سفر و اردویی باید تمهیداتی لازم اندیشه بشود که برای هیچ کس حادثه ای رخ ندهد.

در حالی که این روزها خبر مرگ 12 دانش آموز دختر در هرمزگان هرکسی را آزرده خاطر می کند شاهد سکوت رسانه های اصلاح طلب در این خصوص هستیم و دیگر خبری از آن مطالبه گری هایی که بعضا با توهین نیز همراه میشد نیست.

اگر تصور کنیم هر دو حادثه دانش آموزان در حال اردو رفتن بودن که دچار حادثه شدند سوال اینجاست چرا در حادثه چند سال قبل آن هم حمله صورت گرفت اما در این حادثه که تعداد فوتی و حجم خسارت بسیار زیاد بود این همه سکوت …؟

پر واضح است سکوت در حادثه دوم نشان می دهد که جان دانش آموز بهانه بوده و آن حمله ها در حادثه چند سال قبل از سوی رسانه های اصلاح طلب و فریاد وا مصیبتآی شان بخاطر برچسب اردوی راهیان نور بوده است.

یعنی ان اتفاق چون در راهیان نور اتفاق افتاده برخی ها از جان دانش آموز، علم عثمانی درست کنند تا ارزش های معنوی راهیان نور را بی ارزش کنند.

بگذریم من هرگز به راهیان نور نرفته ام و نمی دانم در انجا چه می گذرد که اینگونه برخی ها را به وحشت انداخته اما خوب می دانم از کسانی که تحلیل گر بزرگشان در توییتی عید قربان را که همه می دانند یادگار حضرت ابراهیم (ع) است را به پیامبر اسلام نسبت داده، نباید چیزی فراتر از این انتظار داشت.

پایگاه اطلاع رسانی صبح شفت، این حادثه را به همه پدران و مادران و خانواده های این دانش آموزان تسلیت عرض می کند یاد همه این دختران پاک سرزمین مان تا ابد جاوید باد.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :1

  • شهروند فرهنگی گیلانی

    تاریخ : 15 - شهریور - 1396

    مسئولین عزیز هفته نامه صبح شفت . متاسفانه حتی رسانه ملی و محلی صدا و سیما هم سکوت اختیار کرده . حتی مسئولین وزارتخانه هم سکوت محض را اختیار نموده اند . پرسش خداوند بزرگ از دختران آرمیدن در خاک این است به چی گناهی و توسط چی کسانی به قتل رسیدید ؟//// حتی مدیر کل عزیزتون در گیلان سکوت کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


    پاسخ

ارسال دیدگاه

چندرسانه ای