کد خبر: 78887

تاریخ انتشار: 1395/10/19 - 12:10

سلطاندوست بخشدار است یا مقیمی +سند

بهرحال فرمانداری مهمترین مکان تصمیم سازی هر شهرستان می باشد و سایت فرمانداری نماینگر منویات و دستورات تیم اجرایی و به روزبودن آن تعهد کاری مجموعه فرمانداری را می رساند.

به گزارش صبح شفت، پرتال ها بعنوان بازوی اطلاع رسانی دیر زمانی است که در اختیار نهاد ها و ادارات قرار گرفته است.

در این میان پرتال فرمانداری بعلت جایگاهی که فرمانداری ها در شهرستان ها بر عهده دارند بسیار مورد اهمیت است چرا که به نوعی بیان کننده عملکرد فرماندار بعنوان نماینده عالی دولت و مجموعه فرمانداری می باشد .

بهرحال این سامانه که نگهداریش شاید میلیون ها تومان هزینه به بیت المال تحمیل کرده است هر چقد پر بار تر و دارای محتوای بیشتر باشد در معرفی شهرستان  موثر خواهد بود.

اما در پرتال فرمانداری شفت اگربخواهید به بخش معرفی بخشداران و ترجیحا احمدسرگوراب بروید می بینید که  بخشدار احمدسرگوراب ” یعقوب سلطاندوست” است. این در حالی است که نزدیک به 90روز است که نامبرده جای خود را به” ارسلان مقیمی” داده است.

مسلماََ فرمانداری  مهمترین مکان تصمیم سازی هر شهرستان می باشد و سایت فرمانداری نماینگر منویات و دستورات تیم اجرایی و بروزبودن آن تعهد کاری مجموعه فرمانداری را می رساند و نباید بعنوان یک منبع مهم محلی،اطلاعات نادرست به خورد مردم بدهد.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :3

 • بی سایه

  تاریخ : 19 - دی - 1395

  آقا چرا عجله میکنید 90روز که چیزی نیست،میشود سه ماه.ایشاا…سرفرصت سرشون خلوت شد آبدیتش میکنند.الان هم که هوا سرده..


  پاسخ دادن

 • از شفت

  تاریخ : 19 - دی - 1395

  ??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!(بدون شرح)


  پاسخ دادن

 • احمدسرایی

  تاریخ : 20 - دی - 1395

  عزیزم پرتال فرمانداری گناهی ندارد چون آقایان اینقدر باین صندلیها دل بسته اند و احساس میکنند که این ارث مادرزادی و پدری است لذا گناه دارد زود از صحنه روزگار محو شوند ……………..


  پاسخ دادن

ارسال دیدگاه